USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Лучан закликають запалити свічки у вікнах домівок

26 Січня 2014 17:38
Панахида у пам’ять загиблих під час протистоянь у Києві відбулася на Замковій площі у Луцьку сьогодні, 26 січня.

Нагадаємо, сьогодні відбулося народне віче на Театральному майдані, на яке прийшло близько трьох тисяч лучан. Віче завершилося ходою до Замкової площі. Там, біля пам’ятника жертв репресій радянському режиму священнослужителі відправили панахиду в пам’ять загиблих під час заворушень у Києві. Частина мітингувальників намагалася стати разом з партійними стягами біля самого пам'ятника. Проте, Митрополит Луцький та Волинський Михаїл зауважив, що це - богослужіння, а не мітинг. Прапороносці відійшли, та стягів не прибрали.
Помолившись за душі невинно убієнних, Владика закликав поставити у своїх домівках свічки на підвіконнях - у пам’ять про тих, хто загинув на майдані.

Наприкінці всі разом заспівали «Многії літа» усім, хто бореться за правду і мир у своїй державі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Україна Показати IP 26 Січня 2014 19:02
ХАЙ ВАМ БУДЕ ЗЕМЛЯ ПУХОМ.
Я Показати IP 26 Січня 2014 19:24
Знайшли героїв - дурнів! Вірмена, білоруса - так їм і треба!! Ці бандюки нехай займаються саботажем у своїх країнах!
Ольга до Я Показати IP 26 Січня 2014 19:36
Закрий свого поганого рота, люди загинули - серед яких молоді хлопці. Вони теж хотіли жити, але поїхали відстоювати і твоє життя перед бандитською владою. Яка різниця якої вони нації. Вони - ГЕРОЇ, а ти ніхто, якщо дозволяєш писати такі слова. Дивись, щоб і про тебе колись так не писали, бо життя як бумеранг. Добре це запам'ятай. Хай Господь дасть тобі розуму.
Я до Ольга Показати IP 26 Січня 2014 19:40
Поганий рот не в мене, а в тебе, а скільком людям завдали болю ці ГЕРОЇ ! недарма одногот з них розшукавали органи. А ти знаєш, що половина затриманих на майдані активістів - це люди із тяжкими злочинами за спиною . Браво давайте зекам ГЕРОЇВ
ага до Я Показати IP 26 Січня 2014 23:23
там з зеків одні тітушки, а здається в тебе з головою щось, бо інформацію брехливу пишеш
Я до Я Показати IP 27 Січня 2014 08:55
Ну Президентів же дали!!!
ага до Я Показати IP 26 Січня 2014 19:37
не всі українці такі патріоти як ці двоє!
Гниді до Я Показати IP 26 Січня 2014 19:54
Ти м***.Тобі б таке пережити
Лучанин до Я Показати IP 26 Січня 2014 23:36
Що ж, хіба і у Луцьку немає сволоти? Є--от жива--\\Я Сьогодні 19:24\\...Було б отакого....менше в Україні--вже була б вона вільною від рашкаІМПЕРІЇ...Слава Україні !!!
До я до Я Показати IP 27 Січня 2014 23:45
Ой, не суди і судимий не будеш! Не знаєш, що й тебе завтра чекає...
До "я" Показати IP 26 Січня 2014 19:31
То на твою думку росіяни в Україні (як вірменин і білорус) нічого не варті? Яка різниця, яка національність. Люди борються за свої права та справедливість! А так сказати, як ти, - це гріх і ти будеш за це покараний!
Анонім до До "я" Показати IP 27 Січня 2014 01:14
За які права та справедливість?! Столицю перетворили на жахіття. Та за таке... Владі до одного місця це все. Ви разом з однією частиною влади боретеся з іншої. Бабло ніяк поділити не можете. А людям потім там жити, коли ви один одного переб'єте!
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 23:21
Один поїхав заробити, другий радикал в бігах...
Семен до Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 05:49
Щоб ти щодня стільки заробляв,як ті люди,що на Майдані !
петро до Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 10:19
Поїдьти туди і, можливо, не дай Бог, так заробиш....