USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучанам надокучили маршрутники-хами

8 Серпня 2017 10:50
Жителі обласного центру Волині знову скаржаться на грубу поведінку водіїв та великий інтервал руху в маршрутних таксі.

Про це йшлося сьогодні, 8 серпня, під час оперативної наради у Луцькій міській раді.

Так, за словами директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг» Лариси Карп’як, в групу оперативного реагування «15-80» надійшло 18 дзвінків.

«Лучани нарікали на відсутність рейсів, особливо у ранкові та вечірні години, великий інтервал та недотримання графіків руху, грубу поведінку водіїв, порушення ними правил дорожнього руху, відмову перевозити безкоштовно пасажирів, які користуються пільгами, брудний, занедбаний стан маршрутних таксі № 1, 2, 3, 9, 11, 14, 17, 17а, 18, 19, 23, 29, 33, 47», - зазначила Лариса Карп’як та додала, що всі звернення були передані для моніторингу та вжиття заходів в управління транспорту та зв’язку.

Окрім того, за її словами, ще 2 повідомлення стосувалися незадовільного руху тролейбусів у місті та переадресовані в Луцьке підприємство електротранспорту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Бо Показати IP 8 Серпня 2017 11:37
лучани винні самі, як хтось з пасажирів врешті не витримує і починає ставити на місце водія, то інші починають тут же ставати на його захист і нести дурню типу "а Шо водій, то перевізник винен, не подобається - ходи пішки, або їздь в таксі" - це з 31 маршрутки. Після такого складається враження, що частина лучан не зовсім при своєму розумі, а якщо по правді, то клінічні іді*ти і мають те, на, що заслуговують.
? Показати IP 8 Серпня 2017 11:43
...а ВИ в Галичині НА МАРШРУТКАХ ЇЗДИЛИ? Там хамства як не прибраного сміття.
V до ? Показати IP 8 Серпня 2017 13:12
а ви рівняйтесь на тих де краще, а не все на смітники тягне.
Петро до ? Показати IP 8 Серпня 2017 21:21
В Кацапії ще гірше з перевезеннями, то будемо наслідувати?
? до Петро Показати IP 8 Серпня 2017 22:10
У "КАЦАПІЇ" водилами працюють ЗАРОБІТЧАНИ з Галичини
Марина до ? Показати IP 9 Серпня 2017 17:30
А Ви по Львівських переулках їздили ?)Там не те що хамити, там кусатись будеш ))
valdis peish Показати IP 8 Серпня 2017 18:01
підтримую маршрут номер 1 ваділи г@ндони
Газда Показати IP 9 Серпня 2017 10:15
Лучани скучили за достатком і комунальним транспортом, який їздив за графіками,що висіли на зупинках, і надавав якісні послуги.
читач Показати IP 9 Серпня 2017 15:09
геть забрати не якісні автобуси.це жах на них їздити.
Марія Показати IP 9 Серпня 2017 17:21
А мені не зустрічались нахабні водії, правда. Сама вожу, тому щиро співчуваю водіям Луцьких марштруток. Вони вислуховують весь бруд, який мав би бути вилитий на перевізників. Крім того, водієві треба зважати на ями,затори, сліпих пішоходів в навушниках, бути водієм і контролером одночасно, оминати дорогі салонні авто, бо тим правила не писані .Ви проїхались 15 хв в маршрутці і вже жопа в милі, а водії на такій жарі весь день ! В кінці дня потрібно норму-касу здати і помити автобус, який засрали пасажири- насіння, морозиво впало, киця напісяла. Тролейбусом хоч і дешевше, але з одного кінця міста в інше треба їхати майже годину. Маршруткою - 30 хв. Встають вони о 4-5 ранку, щоб Ви, шановні , на роботу встигли. Наш нарід не благодарний.
мда Показати IP 9 Серпня 2017 17:25
і щось змінилось хоч раз ? Люди постійно телефонують і жаліються, тільки от змін ніяких не відбувається, всіх нас мали до одного місця, перевізникам і водіям до лампочки