USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани хочуть McDonald's у своєму місті

26 Січня 2016 11:47
Лучани хочуть, аби у місті відкрили мережу ресторанів швидкого харчування McDonald's.

«Запросіть компанію МакДональдз у місто Луцьк», - йдеться у петиції, яку зареєстрував Микола Мороз на сайті Єдиної системи місцевих петицій сьогодні, 26 січня.

Заклад міг би бути цікавим і для самих лучан, і для туристів. Так, чимало гостей Луцька запитують, де у місті знаходиться McDonald's, і дивуються, дізнавшись, що його немає. Незручною для туристів є відсутність закладів громадського харчування, які б працювали цілодобово. Так, приїхавши до міста, наприклад, нічним потягом, людина не має змоги попити гарячої кави та перекусити і змушена чекати до ранку.

Підписати петицію за створення McDonald's у Луцьку можна ТУТ.

Довідково.Україна стала 102-ю країною світу, де почала розвиватися мережа McDonald's. Cьогодні в 18 містах України діє 77 ресторанів:

Київ — 34

Харків — 9

Дніпропетровськ — 8

Одеса — 7

Львів — 4

Вінниця — 2

Кривий Ріг — 2

Бориспіль — 1

Житомир — 1

Запоріжжя — 1

Кременчук — 1

Миколаїв — 1

Полтава — 1

Рівне — 1

Суми — 1

Херсон — 1

Чернігів — 1

Черкаси — 1
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2016 11:55
Мало смороду, ще Макдональдс треба?
Анонім до Всезнайко Показати IP 26 Січня 2016 12:07
нашо той макдунальдс, куплю пірожка з сосіскою тай буде добре...
Анонім до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 16:12
Або біляша)))
Віктор Показати IP 26 Січня 2016 12:07
Поки не відкриють Вже коись сам макдональдс шукав собі місце в Луцьку. Але в них купа вимог: певна площа, каналізація, водопостачання, до електропостачання теж певні вимоги.. і одна з основних - це мало буте місце, насичене людьми. В нас крім центра таких місць немає, а в центрі площ більше 100 квадратів з виходом на центральні вулиці теж не дуже....
Анонім до Віктор Показати IP 26 Січня 2016 12:40
варіант портсіті - але там вже купа забігайлівок
Микола Кнуренко до Віктор Показати IP 26 Січня 2016 13:07
Пропоную на першому поверсі драмтеатру облаштувати МакДак. І всі будуть задоволені.
Юра до Віктор Показати IP 26 Січня 2016 19:05
Пропоную знести заправку WOG біля Там-Таму і поставити Мак Дональдс і Цирк
макс до Юра Показати IP 26 Січня 2016 22:38
дуже хороша ідея, хотя єремеев образиться
Хрен собачий до макс Показати IP 26 Січня 2016 23:04
Єремєєву на тому світі вже всеодно. :)
555 Показати IP 26 Січня 2016 12:09
вже на кожному кроці бари, кафешки, таверни, забігайлівки на любий смак і гроші, а от саме Макдональдса з його шкідливою їжею бракує! Дівчата, готуйте самі, не лінуйтеся, натуральну їжу без шкідливих добавок, підсилювачів смаку, синтетичних приправ, пересмаженої 100 разів олії і т.п. і будете здорові.
Саша Показати IP 26 Січня 2016 12:13
краще б вже KFC відкрили
Хрєн собачий Показати IP 26 Січня 2016 12:14
На Хр...а він потрібний?.. Мало піццерій, барів, супермаркетів де є своя кухня, навіть з доставкою додому?..Чи можливо хтось думає, що смажена картопля з гамбургером і Кока-колою, буде дешевшою за миску вареників у ЦУМі, чи за курку-гниль у Нашому Краї чи Там-Тамі?.. :)
Толік Показати IP 26 Січня 2016 12:15
Не думаю що лучанам це потрібно! Це ж фасфуд забруднення міста і свого організму і впершу чергу дітей учнів студентів. Не потріний фасфуд. Щоб ще з сіл приїзджали і так далі небачу тут нічого нормального. Це для когось БІЗНЕС . Ті хто харчуються у фасфудах запитайте про їхнє здоров"я. І так їжа зараз погана а то ще фасфуд.
Анонім до Толік Показати IP 26 Січня 2016 12:47
а пиріжки в 25раз пережареній олії (які продаються в будках метр на метр) то напевно добре й поживно?...
Хрен собачий до Анонім Показати IP 26 Січня 2016 15:38
Пиріжки-то не добре і поживно, це той самий фастфуд, тобто калорійна їжа, швидкого приготування. До речі, у київському Макдональдсі, та в двох європейських, у Мілані, та Пізі, я куштував їхні пиріжки з різними фруктовими начинками, вишня, малина і т.д. Скажу вам чесно, можливо для когось вони і смачні, але ці пиріжки обсмажені в олії, "ховаються" напроти тих, що пекла моя бабуся у печі. :)
Анонім до Толік Показати IP 26 Січня 2016 14:25
Толік, то вам фасфуд мішає чи ті що з села приїдуть?. Давно сам звідти вибрався!
Анастасія власюк Показати IP 26 Січня 2016 12:15
Ні ні
Ярославна студент Показати IP 26 Січня 2016 12:16
Це хіба що щоб там Яковлєв харчувався і Григоренко -заступники мера міста а не для студентів
Правда Показати IP 26 Січня 2016 12:29
Давно пора побудувати
Ото то вже й проблем Показати IP 26 Січня 2016 12:29
Проблема якогось Мороза не повинна стати проблемою лучан. Труїти українців за їх же гроші? Якщо Мороз хоче труїтися сам - прошу дуже: до Рівного 79 км. там і помакдонльдся. А це так, для інформації: «Шеф-кухар Джеймі Олівер, виграв суд у Макдональдса, довівши, що їхня їжа не годиться до споживання. Відомий шеф-кухар і телеведучий Джеймі Олівер показав, як хімікати перетворюють продукт, що підходить лише для собак, в придатний для людини, і виграв суд проти однієї з найбільших мереж швидкого харчування в світі - McDonald's. У своєму шоу «Харчова революція» Олівер розповів, з чого насправді робляться котлети для гамбургерів, чим серйозно похитнув репутацію найбільшої мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's. Представники мережі McDonald's завжди стверджували, що їхня продукція настільки дешева (хоча, на мій погляд, і не така вона і дешева), тому що вони закуповують м'ясо гігантськими оптовими партіями. Насправді ж при виробництві начинки для гамбургерів вони використовують непридатні в їжу відходи м'ясного виробництва, попередньо відмиті в гідроксиді амонію для знезараження і додавання «їстівного» рожевого кольору. «У загальних рисах, береться продукт, який годиться хіба що для собак, але після такої обробки його подають людям. Скажіть, яка розсудлива людина буде годувати свою дитину м'ясом з амонієм?» - говорить Олівер у своїй передачі. М'ясні напівфабрикати McDonald's кухар образно назвав «рожевої тванню» через характерний колір і повну відсутність харчової цінності. До слова, у США використання гідроксиду амонію, також відомого як харчова добавка E527, є частиною «виробничої процедури», схваленої Міністерством сільського господарства. Зараз компанія заявила, що збирається змінити рецепт, але не визнає, що причина події - заяви Олівера".
Івась до Ото то вже й проблем Показати IP 26 Січня 2016 13:11
До речі страви в різних МакДаках різні. Бував у різних але у Кракові саме смачно і до речі все натуральне як не дивно
Анонім до Ото то вже й проблем Показати IP 26 Січня 2016 14:29
Ви спочатку дізнайтесь з чого ніші ковбаси робляться і сардельки.А тоді когось лякайте. А то виходить конкуренцію прибираєте.
Свій до Ото то вже й проблем Показати IP 27 Січня 2016 15:08
Для цікавості, спробуйте на любий сирий шмат м'яса вплинути аміаком і виведіть потім з нього запах, навряд чи зможете.
Лучанка Показати IP 26 Січня 2016 12:41
Мало чоловіків пузатих і жінок-товстунок, ще Макдональдс треба. Микола...до тебе особисто часто їдуть гості вночі?? і НОРМАЛЬНА людина, яка їде потягом - має що перекусити. а ще краще - взагалі не їсти вночі...а то потім ходять ниють...все болить і дорогі ліки.....Треба ДУМАТИ, що їсти і пити!!!!!!!!!! а макі - то не фастфуд..то дезфуд!!!!!!!!!!
Йолопи Показати IP 26 Січня 2016 12:49
У зверненні йшлося не про лучан голодних, а про туристів і тих, хто опинився в ситуації, що ніде піти на ніч. У нас немає цілодобових закладів. І місць із вільним чистим туалетом теж не густо. Чи логіка така, що як тільки в місті з*явиться мак, лучани стануть масово труїтися канцерогенами?
Ясно Показати IP 26 Січня 2016 12:57
У всьому світі завдяки Макдональдсам - мільйони хворих людей із зайвою вагою. Причому там ціни навіть на звичайну смажену картоплю - захмарні. То на фіга така кака нам потрібна? То не лучани хочуть, а вже якийсь пройдисвіт готує грунт для бізнесу.
Вважається, шо я роз Показати IP 26 Січня 2016 13:37
Люди і*іоти. Автор петиції (якшо це можна назвати петицією) - не виключення. МакДак - це франшиза. Маєш гроші - відкрий свій, плати відсоток з прибутків ресторану компанії. Є кілька вимог до місця розташування, габаритів приміщення і т.п. Далі є перша плата по франшизі (за право користування ТМ Макдоналдз) + затрати на придбання обладнання. На все про все кілька лямів. *Вже не кажучи про купівлю/оренду приміщення.
Розумний я. Показати IP 26 Січня 2016 13:37
Люди тупі.. МакДак - це франшиза. Маєш гроші - відкрий свій, плати відсоток з прибутків ресторану компанії. Є кілька вимог до місця розташування, габаритів приміщення і т.п. Далі є перша плата по франшизі (за право користування ТМ Макдоналдз) + затрати на придбання обладнання. На все про все кілька лямів. *Вже не кажучи про купівлю/оренду приміщення. Ну не через петиції до міського голови такі справи вирішуються ахахахаха
Анонім до Розумний я. Показати IP 26 Січня 2016 13:59
В Україні франшизи МакДака немає.
24Hours Показати IP 26 Січня 2016 13:46
"Дядя Pizza" на Волі щодня цілодобово! І здоровіше в 1000 разів за ці Макнаки... Та й тим самим "туристам" Окко біля Порта і вночі зробить хот-дог з кавою.
Діана Показати IP 26 Січня 2016 13:55
Бест бургер порт сіті крила..майже те саме. в луцьку вже всього вистачає...МакДональдс буде користуватися попитом перших пів року а далі буде так як в любому кафе барі..
ЗОЙКА Показати IP 26 Січня 2016 14:05
Я ПРОТИ ЩОБ У ЛУЦКУ БУВ МАКДОНАЛЬС. ХАЙ ЛУЦЬК ХОЧ ЧИМОСЬ ВІДРІЗНИТЬСЯ ВІД ІНШИХ МІСТ!!!!!!!!!!!!!!!Не хочу таких фастфудів у луцьку
місцевий до ЗОЙКА Показати IP 26 Січня 2016 14:31
Їх і так у Луцьку повно..хай буде хоч один в якому не буле антисанітарії..
Ликар Показати IP 26 Січня 2016 14:08
Регулярное употребление фаст фуда приводит к нарушению микробиологического равновесия в кишечнике, гастриту. Нарушается даже процесс кроветворения и выработки гормонов. Человек, питающийся фаст фудом, чувствует упадок сил, он часто болеет простудами. Один из самых видимых симптомов «отравления» фаст фудом – это лишний вес, плохой цвет лица и нездоровая кожа
бла бла Показати IP 26 Січня 2016 14:08
таке враження, що усіх примусать харчуватись в тому маці. у нас вільна країна продовжуйте збирати "котів" з чебуреків і пирожків
Інга Показати IP 26 Січня 2016 14:09
А скільки лучан це хочуть? та хто не хоче варити їсти чи тільки для туристів це
лучанин Показати IP 26 Січня 2016 14:29
А я за!! І видно як зашевелились ті хто бояться конкуренції.. Особисто я завжди беру там мілкшейк.. а от гамбургер навіть мій пес носа відвернув..))
європеєць до лучанин Показати IP 26 Січня 2016 17:18
Не так там і дешево і чого він так всім подобається?
Лучанин Показати IP 26 Січня 2016 14:34
Вирішило б питання безкоштовного туалету
Юра Показати IP 26 Січня 2016 15:46
Кращеб б відкрили заклад з супами борщами а то моя жінка варити не хоче а де таке поїсти? А макдональса то чепуха
Andrij до Юра Показати IP 26 Січня 2016 16:51
Minjaj zinky Jura!!!!!!! )))))) a makdonalds ze shos nove i prikolne. Proponyju misze navprotu jurudu4nogo korpysy Lnty, pory4 Jarovuzi, tam i makdrive i dutja4uj majdan4uk mozna zrobutu. Dore4i na raxynok zdorovja: ne prodajut alkohol.!!!!!!
кекс до Юра Показати IP 26 Січня 2016 22:43
хороша ідея підтримую
турист Показати IP 26 Січня 2016 16:28
Мак це одне з найчистіших кафе, стандарти їжі дуже високі, працює з 7 00 + мак драйв, Кава та сендвічі просто супер є дитячі кімнати та ін. Персонал охайно одягнутий Подивіться львів чи київ вони завжди забиті людьми, хоча всюди є багато інших кафе Альтернативи Мак в наш час (ціна швидкість якість) НЕМАЄ Я за те щоб у луцьку був Макдональдс п.с. Вважаю що цьому закладі просто заздрять чисельності його клієнтів
подорожуючий Показати IP 26 Січня 2016 17:40
В Одесі на Дерибасівській Мак настільки забитий людьми,що довжилезна черга аж на вулиці,треба терпіння вистояти,було б все так погано як пишуть-люди б не ходили. А що на рахунок фастфудів-американці все життя Їх Їдять ,немає в них часу по 3 години борщі варити,вареники ліпити,бо час -це гроші, і тривалість життя довше ніж в українців.
Микола Бабій Показати IP 26 Січня 2016 18:40
Хотіти може лишень тгой, хто тої бридоти не пробував. І поставте біля "Кромберга", щоб вже все сміття біля моєї хати позбирати.
кккккк Показати IP 26 Січня 2016 19:37
Якщо вам не подобається заклад ви ж туди не ходете!!!!!!!!!!!!!!!!!
Примороженим Показати IP 27 Січня 2016 01:27
"Запросіть компанію МакДональдз у місто Луцьк», - йдеться у петиції, яку зареєстрував Микола Мороз", Чи знає цей мороз, що він прямо спонукає чиновників до корупції? Тобто надання незаконних переваг у веденні бізнесу. Хоче мороз пластикової їжі? Пиши, мороз листа в МкДональдс вини тобі випишуть бонус на тону своїх меню. За рекламу.
jjjhjhj до Примороженим Показати IP 28 Січня 2016 09:28
Запропонувати це вже курупція бред !!!!!!!!!!
Anonymous Показати IP 1 Лютого 2016 20:35
чё за бред вы тут строчите ? МакДональд самое популярное место, но в ценовой категории не сильно и дёшево , я бы лично хотел лучше бы ларьков с шаурмой открыли побольше .... В Киеве макдональдс на вокзале в 5 - 6 утра очередь не пропихнуться ..... все кто за эти вонючие пирожки с сосиской всё это блевотина пережаренная и тем более с самыми дешевыми сосисками .... селяне перестаньте вставлять свои 5 коп что мол с села вкуснее, нихолеры оно не вкуснее ..... а вареники остоп*****и по полной, с них толку как быка молока ..... у нас в городе много похожих заведений на макдональдс например: "чикен хат" "крила" "бургер кинг" и т д ....