USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани пройдуть хресною ходою

21 Жовтня 2014 14:30
Напередодні дня Собору всіх святих землі Волинської у Луцьку завтра, 22 жовтня, відбудеться традиційний Хресний хід від Свято-Покровського кафедрального храму до тимчасового храму Всіх святих землі Волинської, - повідомили у прес-службі волинської єпархії.

Під час Хресної ходи до храму Всіх святих землі Волинської будуть урочисто перенесені ковчежець із часточками мощей святих угодників Божих, копію чудотворної ікони Божої матері «Пантанасса», а також ікони Всіх святих землі Волинської та Покрова Богородиці.

Ці святині постійно перебувають в тимчасовому храмі Всіх святих землі Волинської, але, за сталою вже для Волинської єпархії традицією, щороку в серпні їх урочистим хресним ходом переносять до Свято-Покровського кафедрального храму.

Початок о 16.00 біля Свято-Покровського храму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Юля Показати IP 21 Жовтня 2014 14:55
Знову клятий московський патріархат заблокує рух на вулицях. Давно пора їх заборонини разом із комуністами. Дивно, як волиняни їх терплять, та ще й кланяються їм, руки цілують і гроші віддають. Ганьба!
ната до Юля Показати IP 21 Жовтня 2014 15:11
У кожного є право вибору,,, А ти , Юля, не кляни і проклята не будеш.
Анонім до Юля Показати IP 21 Жовтня 2014 16:47
коментар було видалено
123 до Юля Показати IP 21 Жовтня 2014 22:38
коментар було видалено
Шо? Опять? Показати IP 21 Жовтня 2014 16:42
А чому вибір одних має заважати іншим? Як мають їхати швидкі, комунальні служби, МНС-ники і просто лучани? До речі, держава в нас світська, для чого це шоу на пів-міста? Що не можна зробити хід тими вулицями, де вони не будуть заважати?
Анонім до Шо? Опять? Показати IP 21 Жовтня 2014 20:16
А ви, мабуть, хочете шоу від алкоголіків. Коли вони вечорами роблять своє шоу, молодь спивається на очах і забуває, що кожне із них - людина, то на таке шоу не нарікаєш. А кол и ножа вставляють у спину, це теж тебе не турбує. А коли несуть ікону, біля якої зцілюються люди, то це шоу. Інше питання: з якою метою ікону новсять і що вкладають у це. Але в потаємки душі, на жаль, не влізиш! Проте не треба хресну ходу з добрми намірами плутати із заробітчанством. А знаєш, чому молодь спивається, чому гроші стають пріоритетом і все людське нівелюється, бо Церква відокремлена від держави. Задумайся! І над собою зокрема.
44 до Шо? Опять? Показати IP 22 Жовтня 2014 12:30
хода студентів, майдану й інших лучанам не заважає? Хороводи і п"яні коломийки до серед ночі у будні дні це звична українська справа?
777 Показати IP 21 Жовтня 2014 16:47
коментар було видалено
444 Показати IP 21 Жовтня 2014 18:06
Православні ходи, не гей паради.... Давайте шановні вернемося до історії... і перечитаємо її.. а заодно пізнаємо її, що з діда-прадіда православні людиходили хресними ходами. Якщо ви не ПРАВОСЛАВНІ, то поважайте віру інших!!! Ніхто вас не заставляє йти і цілувати комусь руки...а щоб життя наладилось в країні пора вже полюбити ближнього свого, тоді можливо мир душевний будете мати ... а не нести злосліввя та пургу різного роду на теренах інтернету
Юрист Показати IP 21 Жовтня 2014 18:54
Москальська церква мае бути у москві!!!
лучанка до Юрист Показати IP 21 Жовтня 2014 20:39
А ви ідете в церкву,щоб звернутись до Бога.Чи ви просто відвідуєте патріахат?
111 до Юрист Показати IP 21 Жовтня 2014 22:40
Як гей-парад який проводять КПісти.
до Юриста Показати IP 22 Жовтня 2014 07:34
Церква не московська а УКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА КАНОНІЧНА ЦЕРКВА. Існувала церква з діда-прадіда. Ми йднмо до Бога а не до патріархату. У КП Патріархату скільки злості на церкву і людей ви самі породжуєте конфлікти, відбираєте церкви ...Бог усім суддя
я до до Юриста Показати IP 22 Жовтня 2014 08:35
Не треба обманювати, церква. МОСКОВСЬКОГО патріархату, це вам ні про що не говорить?!
юлі і юристу Показати IP 22 Жовтня 2014 09:12
Ну де у вас скільки злоби набралося? Не хочеш - не ходи, ніхто силою не тягне, але не заставляй інших танцювати під свою дудку. Чи це у вас "демократія по-українськи", щось на кшталт "хто не скаче - той москаль"? Ходив і ходити буду в храм, де правлять службу старословянською мовою. Що ви і вам подібні мені зробите?
Гостя до юлі і юристу Показати IP 22 Жовтня 2014 16:19
Дійсно, в такій ситуації зробити вже нічого не можна. Допомогти теж
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 13:00
ВН нетерпимі до Української Православної Церкви? Видаляють коментарі за гроші чи за переконання?
ВН до Анонім Показати IP 22 Жовтня 2014 13:27
нетерпимі до грубих образ
Анонім до ВН Показати IP 22 Жовтня 2014 14:10
жодних образ не було. образи і лайку якраз і не видаляєте. не раз переконувався - нічого тут робити.