USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучанин наживався на бронежилетах, на які чекали військові

5 Червня 2014 22:10
Волинські активісти викрили луцького підприємця з Центрально ринку, який спекулював продажем бронежилетів. Про це повідомляє «Вісник+К».

Чоловік, який торгує ковбасними виробами, увійшов до ініціативної групи, яка взялася налагодити поставку недорогих бронежилетів на Волині, аби рідні могли забезпечити своїх синів і чоловіків надійним захистом під час участі у бойових діях на Сході. Чолов'яга завіз з Чехії списані бронежилети 5-го класу. Прикордонники Польщі та України пішли йому на зустріч. Вантаж за прискореною процедурою оформили як гуманітарну допомогу. Але далі спритний чоловік організував торгівлю «гуманітаркою», без якої на передовій ледь не щодня гинуть українські військові. Бронежилети підприємець без совісті цінив по 6500 гривень, хоча, згідно з наявною інформацією відомо, що купував їх приблизно за 150 доларів.

Спритник встиг реалізувати 80 бронежилетів, далі наживатися на горі волинян йому не дозволили активісти «Правого сектора». Решту «броні» у нього конфіскували і найближчим часом відправлять у розташування 51-ої ОМБР.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Metaller Показати IP 5 Червня 2014 22:13
Ось це відповідь на питання, чому ми не можемо жити нормально.
уккр до Metaller Показати IP 5 Червня 2014 22:23
ФИО ПОЦА.
Лучанин Показати IP 5 Червня 2014 22:35
Хто такий?????????? Хто ця п**люка??????????
волиняка Показати IP 5 Червня 2014 22:39
Дійсно, чому немає прізвища махінатора? Можливо це черговий фейк? Але якщо є факт конфіскації то потрібно називати імена.
волиняка Показати IP 5 Червня 2014 22:43
Як зрозуміти " списані бронежилети 5-го класу". Це що в Чехії ці бронежилети вже не захищають чи їх можливо вже попрострілювали.
Вика Показати IP 5 Червня 2014 23:05
На таможне "закрыли глаза",за взятку как и раньше....ничего здесь не поменяется.....никто по законам жить не хочет.....нет денег жить по нормальному....мусор завозят и продают как новое.....слава Украине!
лпдмуа а простише и Показати IP 6 Червня 2014 00:09
били вори наглие а пришли супер ворье тихое
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 07:05
Не надо ехать на войну - пусть, св****ь такая, обанкротится!
мінона до Анонім Показати IP 6 Червня 2014 07:36
Тоді війна може прийти до нас. Маразм путлера не мае межі
я Показати IP 6 Червня 2014 07:09
кому война, кому мать родная!
віра Показати IP 6 Червня 2014 07:09
Треба було б хероя знати, а покарати так, щоб іншим так заробляти не захотілося б!
цікаво Показати IP 6 Червня 2014 07:29
А решта велика? 20 чи менше? Одного ж він собі мусив приберегти.
податківець Показати IP 6 Червня 2014 07:33
Прізвище в студію. Ми його 'навчимо заробляти'. До кінця свого нікчемного життя буде винен
Дайте прізвище, номе Показати IP 6 Червня 2014 08:12
Бити ніхто не буде, а от почитати безкоштовну рекламу про себе чоловік зможе на всіх стовпах міста.
ЗМІй Показати IP 6 Червня 2014 08:21
коментар було видалено
Просто Лучанин Показати IP 6 Червня 2014 08:43
Бачте в нас своїх г****в вистачає, кому війна а кому... Відправити на схід його на передову без броника, щоб неодноразово пожалів про свій вчинок.
ок Показати IP 6 Червня 2014 09:05
Вибираючи ковбасу - купіть від Линника. Чоловікові явно не вистачає грошей.
обурення Показати IP 6 Червня 2014 09:24
На передову його, нехай спокутує свою вину! Хоча він буде першим, який звідти драпне
Анонім Показати IP 6 Червня 2014 11:11
повахна редакція вн анонімність кінчилась давно
т62 Показати IP 6 Червня 2014 11:15
тільки у нас підприємці везуть жилети а влада їх забирає бо гроші на армію розікрали , і смс придумали і 100лямів зібрали а солдати як були в "ж" так і лишаються, а ну давай заберем ще продукти одяг і т,п з магазинів на армію
т62 Показати IP 6 Червня 2014 11:16
країна яка не може годувати свою армію годує чужу
т80 до т62 Показати IP 6 Червня 2014 12:26
Так годують-же але чиновники пиз****ть!!!
сссссс Показати IP 6 Червня 2014 13:06
слухайте Яценюка й Турчинова, які заявили вголос: корупція у нас подолана!!!!!!!!
D Показати IP 6 Червня 2014 14:25
Сказіть ФІО "героя".
Dену Показати IP 6 Червня 2014 14:41
Забіяка
Сашко до Dену Показати IP 6 Червня 2014 19:55
Дайте адрес бариги
відповідь до Сашко Показати IP 7 Червня 2014 21:49
брат депутата Ткачука він...
Владі Показати IP 6 Червня 2014 14:46
Розікрали навіть зібранні кошти на армію зато до підприємця домахахались зайдіть в Київі в магазин "ібіц"спробуйте відберіть
Експерт Показати IP 6 Червня 2014 14:49
Молодець хоч можна придбати ,а то київські політикани міліонери все розікрали і розкрадають далі.
Ліля Показати IP 6 Червня 2014 14:51
Що ви брешете це малий Хорошенко підробляє!
Клоунам Показати IP 6 Червня 2014 15:02
Ви що читати не вмієте продавець ,а не виробник!
адріана Показати IP 6 Червня 2014 16:31
розстріляти за таке. щоб іншим було не повадно. щоб знали - вкрадеш у свого (та ще й у того, хто тебе і дітей твоїх своїм життям рятує) - петлю на шию. жорстокий час вимагає жорстоких рішень.
ЗМІ Показати IP 7 Червня 2014 05:20
Читайте Карла Маркса. Там якраз про таких небезпечних хижаків пишеться. Це особливо характерно для українського капіталізму: навіть з рідного батька шкуру зніме. 300 відсотків накрутки - це нормальне явище, а можна й 1000%, якби вчасно не зупинили.
Історик Показати IP 7 Червня 2014 09:55
Вже сімдесят років жили під лозунгами Карла Маркса дожились