USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Луцьк мобілізується на Київ

19 Січня 2014 20:15
Волинський осередок Всеукраїнського об’єднання «Майдан» оголошує загальну мобілізацію на Київ.

Запис на поїздку здійснюється у трейлері біля сцени майдану та за телефоном 095 439 13 78 - інформує прес-служба ВО «Майдан».

Громадські активісти звертають увагу на те, що євромайданівці повинні бути готові їхати мінімум на три дні. Для цього необхідно взяти із собою теплий одяг та їжу. У зв’язку із ситуацією, що відбувається в столиці - їдуть лише чоловіки.

Також закликає волинський «Майдан» усіх їхати до Києва власним транспортом: «Якщо ви можете взяти із собою людей беріть, якщо не маєте пасажирів - звертайтеся до нас».

У зв’язку із оперативною мобілізацією Євромайдан потребує також фінансової та матеріальної допомоги. «Звертаємося до усіх громадян України підтримати Євромайдан грішми, теплим одягом, їжею дровами тощо. Все це можна передати нам безпосередньо на Театральному майдані. Також кошти можна перечислити на картку за номером: 51 68 75 72 48 17 82 22», - повідомляють організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 19 Січня 2014 20:50
подайте нищим на бардак.саджати їх усіх треба як це роблять у європі,про чку вони піщать,там за те що вони виробляють,сиділи-би вже давно і надовго.
твоя до Анонім Показати IP 19 Січня 2014 22:49
європа-ставропольській край,або мордва
азіят до Анонім Показати IP 20 Січня 2014 07:03
До чого тут Європа. коли ми упевнено ідем в Расєю.?
з майдану Показати IP 19 Січня 2014 20:52
після цього "оголошення" - і номер телефону "виключать" і картку заблокують, або ж грошики тю-тю...
Лучанин Показати IP 19 Січня 2014 21:26
Наївні поїдуть на Майдан, а опиняться в Лук’янівці
славлю русській савє Показати IP 19 Січня 2014 21:42
славлю путлєра
Віктор Показати IP 19 Січня 2014 22:10
Подивіться по ТБ "112ТБ" - там чітко показують як ці "мирні" своі методи внідряють, до чого Ляшко закликає, звідки "провокатори" приходять і як брешуть "лідери" опозиціі!!!
вчора до Віктор Показати IP 19 Січня 2014 22:46
http://censor.net.ua/photo_news/266894/pr_svyato_verit_chto_evromayidan_spetsoperatsiya_zapada_kotoruyu_nujno_jestko_podavit_jurnalisty_rassekretili
сьогодні усскій мір до вчора Показати IP 19 Січня 2014 22:48
http://www.1tv.ru/news/world/
Віктору до Віктор Показати IP 19 Січня 2014 23:51
Ото й знайшов "авторитетний" канал.
история Показати IP 19 Січня 2014 22:48
ничему не учит-так начиналась югославия ливия ирак ну вперед за американским печеньем бродячие артисты
дивись до история Показати IP 19 Січня 2014 22:51
1 канал росія.
Майданутым даунам Показати IP 20 Січня 2014 02:16
Дітей дітей бьют которые с арматурами, палками, коктейлями молотова и т.д. и т. п. Сволочей к ответу всех.
Ну Показати IP 20 Січня 2014 02:55
Вітів! А скільки платиш? і не бздіть шо за батьківщину серце болить 100 грн годину - поїду , ну по старих розцінках свободи...))
Ну й ну до Ну Показати IP 20 Січня 2014 07:06
Такого г..на нам і безплатно не треба. Спасіба, запропонуй себе ментам.
уроди Показати IP 20 Січня 2014 06:18
ні одного автобуса на Київ на цю неділю ніхто не відправив. вчора раздвараси не везли сьогодня коли вже треба завезти звонять у 17:00 ну може вас завезти. вони взагалі не в курсі ситуації що вона такою мала бути. я був в курсі. а наші партійні боси ні.
де СБУ Показати IP 20 Січня 2014 15:36
Де славна СБУ!? Ось вам адреси і явки осіб, які загрожують конституційному ладу і цілісності країни. Скільки можна гнати на убій солдатів -строковиків і ментів? Ви теж гроші отримуєте, і набагато більші.
Дід Панас Показати IP 21 Липня 2021 18:24
Ну як вам покращення в 2021? Відчули як краще стало жити "європейцями"?