USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Луцька школярка виграла Гран-прі фестивалю у Лас-Вегасі

11 Лютого 2016 13:21
13-річна лучанка, школярка Луцького НВК «Гімназія №14» Дар’я Остапук (сценічний псевдонім дівчини OSSA), виборола Гран-прі престижного міжнародного фестивалю «GOLDEN DREAMS», фінал якого відбувся у Лас-Вегасі (США). Про це повідомляє "Таблоїд Волині".

Новиною поділилась на своїй сторінці у Facebook творча наставниця дівчини, відома волинська співачка Галина Конах.

«Лише ті, хто свідомо опустилися на дно буднів жорсткої праці над собою, отримує можливість побачити свій власний «еверест» під назвою «УСПІХ»! Вірю в тебе й чекаю в Україні…», – написала Галина Конах.

У свої 13 років Дар’я Остапчук вже має багато вокальних здобутків та власний кліп на пісню «Моя земля». Дівчина наполегливо вивчає англійську мову, нотну грамоту, займається грою на фортепіано та вокалом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
СБУ Показати IP 11 Лютого 2016 14:00
Молодець, Даша!!! Так тримати і надалі, бажаю на досягнутому не зупинятись.Батьків, вітаю також з перемогою донечки на такому престижному конкурсі.БРАВО!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Друзі Показати IP 11 Лютого 2016 14:21
Вітаємо дорогеньку нашу Дашульку і сім'ю з перемогою!!! Знаємо, що ти достойна саме таких нагород!!! В тебе ще все найголовніше попереду!!! Це рішучий крок і він дуже вдалий!!! Умнічка!!!
пп Показати IP 11 Лютого 2016 15:33
яке приємне обличчя і новина! Вітаємо!
Все попереду Показати IP 11 Лютого 2016 16:15
Ой йой, а чому всього два коментарі, де ті всі заздрісні жаби? ( конкурс проплачений, шкіряний мікрофон, немає ні голосу ні слуху і т.д.) так малята, це Лас-Вегас! Дашуня, ти Краща!!!
1 до Все попереду Показати IP 11 Лютого 2016 20:46
А тому що ДАША дійсно молодчинка.які можуть бути заздрощі???вона і батьки це заслужили!!
до батьків даші Показати IP 11 Лютого 2016 16:21
аби не повторила долю аліни гроссу
Галина Показати IP 11 Лютого 2016 19:20
Так Остапук чи Остапчук?
ага Показати IP 11 Лютого 2016 20:21
якби ті діти які дійсно мають талант мали б можливість брати участь у таких конкурсах то дуже сумніваюсь що ця вродлива панянка перемогла б навіть у лас вегасі. А заступник голови апеляційного суду рівненської області (до речі, татко неперевершеного таланту ) у відпустці? Цікаво чи вистачає йому суддівської зарплати по США кататись???
Марія Показати IP 11 Лютого 2016 21:45
Даря, ми чекаємо тебе на зустріч. 8-А НВК 26
Олена Показати IP 12 Лютого 2016 00:57
http://childmusicfest.com/fest/lasvegas-3/ - ось тут можна прочитати про фестиваль-конкурс. Про "престиж" конкурсу говорить дизайн сцени. Хто дійсно був на престижних фестивалях-конкурсах, той бачить добре різницю. До того ж, називається він в першу чергу "Золотые мечты". Golden dreams звучить престижніше, чи не так? А вокалістці ще вчитися і вчитися...Гран-Прі у якій категорії? Там їх багато.
ого і зарплата у суд Показати IP 12 Лютого 2016 15:48
Правильніше було б назвати статтю отак: "Донька волинського судді перемогла на платному фестивалі в Америці" далі цитата з сайту фестивалю який, до речі, проводять росіяни: "Примерная смета на участие в фестивале одного человека (без учета Расширенной программы в Лос-Анджелесе) 1.Фестивальный платеж (смотри выше) - 1 000 долларов. 2.Авиабилеты в оба конца - примерно 950 долларов. 3.Питание с 06 по 11/02/2016 - минимум 200 долларов. 4.Посещение шоу и концертов - примерно 250 долларов. 5.Сувениры, экскурсии, другие затраты - примерно 150 долларов. ИТОГО: примерно 2 550 долларов." а їх полетіло троє)))
) до ого і зарплата у суд Показати IP 13 Лютого 2016 15:29
Конкурс проводять росіяни, а перемогла Українка. Оце Клас!!! Успіху Тобі.
Оля Показати IP 13 Лютого 2016 13:16
Дашка вітаємо!!! Ти найкраща))))) Якщо в когось немає можливості і таланту для таких конкурсів то тримайте свою заздрість при собі. Даша талант і має неймовірний голос!!!!!!
Юлія Показати IP 13 Лютого 2016 20:35
Всі добре вміють рахувати чужі гроші. Краще б порадувались,що про Волинь будуть знати!
Друг Показати IP 14 Лютого 2016 12:21
Ми говоримо про Дашу, про її перемогу, а не про її батьків (доречі вони дуже хороші люди). Хто де працює тут не до чого! Я думаю що кожні батьки зробили б все щоб їх діти були щасливі і досягли успіху. Просто не у всіх є така можливість. П.С. Даша так тримати!!! Батькам +5