USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцька сім‘я на кульках за літо вторгувала на авто

25 Червня 2014 11:31
Віктор і Тетяна Стеценко чотири роки торгують повітряними кульками. За перше літо у 2010 році заробили 5 тисяч доларів, інформує Gazeta.ua.

"Ми не розраховували, що бізнес виявиться настільки успішним, - розказує Віктор Стеценко. – Коли усі пропонували звичайні повітряні кульки за 10-20 гривень, ми почали торгувати гелієвими. Високі ціни не ставили, аби гідно конкурувати з сусідами, які поруч торгували у парку. Так за перше літо ми купили собі авто".

Кулька коштує від 20 до 30 гривень, залежно від розміру і матеріалу, з якого вона виготовлена.

"Поки дружина торгувала кульками у парку, я почав шукати клієнтів, яким потрібні кульки для свят, - розповідає Стеценко. – Почали виготовляти повітряні арки для молодят на весілля, великі червоні серця для освідчення, оберемки повітряних кульок на випускні і дні народження. Останні наповнюємо гелієм. Їх можна відпустити у небо і загадати бажання. Випускники однієї зі шкіл у травні цього року замовили 50 синьо-жовтих сердець, накачаних гелієм".

Доставляти продукцію подружжю допомагає два кур'єра на власних авто.

"Найкращі заробітки у вихідні, коли у парку багато людей, - пояснює бізнесмен. – Влітку найбільше замовлень на весілля. Кульки доставляємо у ресторан. Їх також купують, аби прикрасити авто".

За вихідні у парку вторговують 2 тисячі гривень. Балони з гелієм Стеценко купує у будівельному гіпермаркеті та замовляє через інтернет. Собівартість кульок – від 50 копійок до 5 гривень.

У луцькому парку кульки продають по 10-30 гривень. Найбільший попит на кульки з зображенням мультиплікаційних героїв. За 10 хвилин в одній із точок продається 5 гелієвих кульок. Продавець вторговує майже 100 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ДПІ Показати IP 25 Червня 2014 11:40
Ви ще продаєте кульки? Тоді податкова інспекція іде до вас
Володимир Показати IP 25 Червня 2014 12:50
Цікаво чи платить податок на прибуток 90грн зі 100грн... сумніваюсь... як завжди на мінімалку працює і авто купує.
123 до Володимир Показати IP 15 Липня 2018 12:27
Ти хворий? Ставка податку на прибуток 18%. Проспись і не виморажуй тут. Тим більше що для такого малого бізнесу є спрощена система оподаткування .
Лучанин Показати IP 25 Червня 2014 13:17
Що хлопці "жаба" Вас задавила? Ось такий український мінталитет!!! Замість того, шоб порадуватись за людей вони їх обсирають!!!
Володимир до Лучанин Показати IP 25 Червня 2014 13:32
А ти ніколи не думав, що з податків твоїм батькам пенсію платять і ти взагалі існуєш. І за ухиляння від податків на 17000 грн є кримінальна стаття... а авто за такі копійки не купиш. Включай мозок... зараз через це і така і є ситуація в Україні. Всі тільки під себе гребуть і порушуть всі закони і чхають на їх існування. Дітей своїх не шкода? Якщо ти їм не допоможеш, то що вчитимеш щоб теж крали і ухилялись від виконання законів? А не страшно, що їх теж якийсь дядько на ДЖИПІ розкатає по асвальту і відкупиться?
123 до Володимир Показати IP 15 Липня 2018 12:30
Володимире, не показуйте свою неосвідченість. І НЕ ЗАЗДРІТЬ ТАК ВІДВЕРТО, а краще зареєструйтесь підприємцем, оберіть спрощену систему оподаткування,ДА ЗРОБІТЬ ЩОСЬ.
Євген Показати IP 4 Серпня 2014 14:10
Смішно читати :) Дикі фантазії автора з gazeta.ua, на яку посилається Волиньн'юз, і які перепощує у себе на ресурсі. Кулька коштує 20-30 грн?! 9-10 коштує кулька з гелієм (мова ж про гелій йде?)! А 20-30 грн коштує фольга, а вона в собівартості ну аж ніяк не 0,5-5 грн. За вихідні 2000 грн?! Гелій купують в будмагазині?! Я вже тут сміявся :) Ми самі займаємось кульками в Луцьку і кажу, що все написане - брехня. Цікаво, Віктор і Тетяна Стеценко хоч знають, що тут про них нафантазували? Бо я не можу повірити, щоб вони таку брєд самі розповідали.
Ярина Показати IP 9 Листопада 2015 19:43
Привіт) Підажіть будь-ласка, де найдешевше можна купити кульки оптом???
Гагага до Ярина Показати IP 15 Липня 2018 12:31
На оптовому кульковому ринку ...