USD 27.7 27.9
  • USD 27.7 27.9
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

Флешмоб для українських вояків від луцьких студентів

Спосіб висловити підтримку Збройним Силам України без грошей знайшли студенти Луцького національного технічного університету.

Флешмоб відбувся сьогодні, 17 квітня.

Студенти, які мешкають у гуртожитку, що на вулиці Даньшина, відчинивши вікна, спільно виконали гімн України о 20.00.

«Ця ідея виникла спонтанно, я побачив у соцмережі, що студенти одного з гуртожитків на Сході України проявили таку ініціативу, щоправда, вони «передали привіт Путіну», за що їх почала пресувати міліція. Ми вирішили підтримати у цю важку хвилину наші Збройні Сили, Внутрішні війська. Ми студенти, фінансово їх підтримати не зможемо, тому ми вирішили висловити моральну підтримку, надіслати їм наш меседж, передати, що ми у них віримо», - розповів студент ЛНТУ Ігор Чернецький.



З його слів, ідею підтримали усі студенти. Ініціатори флешмобу хвилювалися, що він може не вдатися, адже завтра вихідний і всі роз’їжджаються по домівках на Великодні свята. Однак усі, хто наразі лишається у гуртожитку, долучилися до акції. Із розумінням ініціативу зустріло і керівництво гуртожитку, домовившись зі студентами, що акція відбудеться без нецензурних слів.

Загрузка...
Коментарів: 28
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 21:06
если без грошей - так запросто, а самим акопы рыть мысли не возникали?
Vetal до Анонім Показати IP 18 Квітня 2014 01:49
прокуплений хлопче! Ти просто несеш нясинітнеці!
И Показати IP 17 Квітня 2014 21:11
И это будущее Украины?
відповід И Показати IP 17 Квітня 2014 21:40
чувак,а що тобі неподобається в данній статті?
тамара до відповід И Показати IP 17 Квітня 2014 22:20
Це був ДИКИЙ вчинок! Хто надоумив вас робити таке дійство в Страсний Четвер...
Всезнайко Показати IP 17 Квітня 2014 21:40
А де українські вояки, яких вони ніби то "підтримали"???
. Показати IP 17 Квітня 2014 22:33
Тамаро, вони співали не для того, щоб повеселитися.
тамара до . Показати IP 17 Квітня 2014 22:52
Вони кричали і вживали нецензурні слова.... Але ж Ви всерівно праві чи ...Праві.... Страшно, що чекає нас далі... Три останні дні напередодні Великодня люди вважали жалобливими, «бо Ісус Христос покутував за наші гріхи». Найбільш богомільні не тільки «носили жалобу» — голосно не розмовляли, не сміялися, не встрявали в суперечки — а й не вживали їжі, даючи напередодні сувору обітницю, «щоб Бог допоміг позбавитися гріхів та хвороб».
Нат до тамара Показати IP 3 Жовтня 2014 01:28
Тамаро Ви не праві
Студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:22
Нецензурні вигуки організатори зупинили, до Вашого відома. І якщо Ви така побожна, то хіба не знаєте, що Ісус сказав "Не судіть, і не судимі будете!"
тамара до Студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:34
)))) Я звичайна ...грішна людина) І Вас ніхто не судить... Останнім часом лише Ви наділені таким привілейним правом...
Нат до тамара Показати IP 3 Жовтня 2014 01:39
Вони зробили так , як відчули зробити . От пройшли вже місяці з того часу і ми ніхто не знаємо можливо хтось із тих студентів уже разом з українськими вояками бореться проти кацапського іга , а можливо і допомагає по іншому нашим хлопцям . Ніхто не знає , що і кого чекає завтра . Ви вже осудили і також нарахунок привілейного права . Щоб повчати потрібно самій бути вченою
тамара до Студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:37
Робіть як знаєте) Майбутнє за Вами! ;)
студентка Показати IP 17 Квітня 2014 23:36
Ви Тамаро самі написали..на рахунок не встрягати в суперечки....такщо спочатку дивіться під носом, а потім під лісом.
луцьк Показати IP 17 Квітня 2014 23:54
Студенти - це молодь, зі своїм баченням життя, гумором, приколами... Нехай роблять те, що хочуть. Потім залишаться тільки спогади.
титушко Показати IP 18 Квітня 2014 01:13
100% из них не служили и не собираются
Беларус Показати IP 18 Квітня 2014 08:31
Вы кроме того, что гимн исполнять и под флагом ходить что-то еще делать можете. Или как на границе взятки брать и на дорогах грабить всегда пожалуйста. а как на Восточный фронт, так это не наше дело?
Русский Показати IP 18 Квітня 2014 08:32
Мы Вас завоюем!!! Наши боевые кроты роют подкопы, боевые дельфины подкрадываются к вашим кораблям в Одессе, Российские воробьи тайно переносят НА Украину напалм, который они будут скидывать на майдан. Российские туристы в желудках перевозят через границу боезапасы для сепаратистов, Российские женщины специально приезжают НА Украину рожать диверсантов! А если честно, мы в России смотрим на этот цирк происходящий В Украине с юмором, все понимают, что население зомбируют, отвлекают от реальных проблем в стране, не дай бог что бы граждане Украины начали думать о реальных проблемах, инфляции, спаде производства, сокращение рабочих мест и т.д. Пусть бояться Российской агрессии и жмутся к новой власти в поисках спасения от агрессора, понятно, что это долго длится не сможет, жизнь берет свое, людям просто надоест ждать все не происходящего наступления Российской армии и они займутся насущными проблемами.
Гарно до Русский Показати IP 18 Квітня 2014 09:09
Тебе здати Коломойському, за 10 000, щоб перестав гавкати.
Русский до Гарно Показати IP 18 Квітня 2014 10:44
Приезжайте. Московская обл. п.Мирный, ул.Кибернетиков 48/3 кв 7. А как имя у Коломойского. Надо знать кого приглашаеш в гости.
Беларус до Русский Показати IP 18 Квітня 2014 10:58
Слушай ты Русский! Януковича в Украине конечно ненавидят и правильно! Мы этого труса и негодяя который довел страну до окончательной ручки тоже в Беларуси не поддерживаем. Но и Вас Россиян осуждаем. Где вы были все эти 20 лет со своей поддержкой? Посмотрите на экраны ТВ вы нас не иначе как партнеры и коллеги не называете, а где же эти слова - друзья, братья? И если серьезно, то в Беларуси не хотят к вам в объятия! За газ и нефть мы платим исправно, а если и меньше чуть чем все, то в обмен на военные базы и лояльность. А служить на куриллах или в чечне, так увольте. И запомните насильно мил не будешь. Плохо вы знаете Украину и Беларусь! И это очень печально.
Русский до Беларус Показати IP 18 Квітня 2014 13:05
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 18 Квітня 2014 08:46
ця американська звичка класти руку на серце, це так мило... наївні дурні. а ви знали що до Другої Світової використовували зовсім інший жест - викинута права рука, як у німцьких патріотів.
нат до Дід Панас Показати IP 3 Жовтня 2014 01:32
Шановний може для Вас і американська але ми сучасні в цьому бачимо інший смисл , відчути серцем
Kexfyby Показати IP 18 Квітня 2014 10:01
коментар було видалено
Ірина Показати IP 18 Квітня 2014 11:48
Все правильно студенти зробили,і нічого вони цим поганим не зробили.Молодці!
Ірина Показати IP 18 Квітня 2014 11:48
коментар було видалено
Шопопало Показати IP 18 Квітня 2014 15:28
Молодці!Патріотизм на рівні!