USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький школяр пише мобільний додаток для вчителів. ВІДЕО

13 Травня 2016 19:33
Учень 10 класу ЗОШ №15 Михайло Куделя росте без батька, має слабке фізичне здоров'я, але не дивлячись ні на що - хоче бути корисним Україні та українцям.

Хлопчина дуже хоче власні здібності продемонструвати на міжнародній олімпіаду з програмування.

Михайло Куделя - переможець всеукраїнської олімпіади з програмування - він самостійно пише мобільний додаток для вчителів шкіл.

Але для участі у міжнародній олімпіаді йому потрібно зібрати 25 тисяч гривень. Цю, хоч і не астрономічну суму, але все ж нереально хлопцеві з мамою самостійно назбирати. Він росте без батька, має слабке фізичне здоров'я, але не дивлячись ні на що – не опускає рук. На жаль, його фінансово не підтримала держава.

Натомість, усі друзі, рідні активізувалися, щоб підтримати Михайла.

У соціальній мережі ВК навіть створили групу, щоб зібрати кошти майбутньому програмісту.

Всіх небайдужих просять теж долучитися до акції.

На 5 днів олімпіади із Михайлом поїде його мама, бо за станом здоров'я йому буде важко їхати самому.

Номер картки: 5363542305488307 (Марчак В.Є.) - допомага в зборі коштів.
Відео: Громадське.Волинь
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Патріот Волині Показати IP 10 Травня 2016 13:47
Хай до фонду Ігоря Палиці звернуться!!! Я думаю, що там йому добряче допоможуть!!!
Друг сім'ї до Патріот Волині Показати IP 10 Травня 2016 21:23
Нажаль у Фонді Палиці відмовили, в міській раді - наш мер відправив розпорядження шоколі збирати з батьків - дітей... Фонд Ахметова - займається Донбасом, Фонд Пінчука - не передбачає такої допомоги, надія на Господа Бога і на добрих людей... поки зібрали 2500 з 25000 грн.
Анонім Показати IP 10 Травня 2016 13:49
у вчителів немає грошей на такі телефони щоб додатки встановлювати, в них прості кнопочні телефони...
Друг сім'ї до Анонім Показати IP 10 Травня 2016 21:25
Все робиться на перспективу, зайдіть на педагогічний факультет СНУ ім. Лесі Українки... більша половина студентів мають мобільні смартфони, в яких цей додаток з легкістю піде) Бо розрахований на практично всі версії ANDROID... Тому раді будь-якій підтримці!
Анонім Показати IP 10 Травня 2016 13:50
Вже колись в одному навчальному закладі два студенти, аби не сидіти на парах, писали для бухгалтера програму нарахування зарплати .
nick Показати IP 10 Травня 2016 13:52
напишіть ссилку в вк!
Друг сім'ї до nick Показати IP 10 Травня 2016 21:26
https://vk.com/astartinlife