USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Маленькій лучанці, яка бореться зі страшною недугою, терміново збирають гроші

12 Листопада 2017 19:12
Маленькій лучанці Аріні Самчук, яка з 4 років бореться з раком, збирають кошти на лікування.

Лікарі поставили дитині страшний діагноз: подовжений ріст пухлини (анапластична епендимома, Grade III) правого ММК, стан після хірургічного лікування 10.08.11, 23.07.15, 13.08.17) Атактичний синдром. Парез Vl, VII пари ЧМН справа.

Незважаючи на свій юний вік, дитина пережила вже до десятка оперативних втручань: перенесла 3 надскладні операції на видалення пухлини головно мозку, понад 5 операцій на шунтуючу систему, а також отримувала курси радіотерапії.

«Щоразу я вірю у покращення, обіцяю донечці Арінці, що ще трошки перетерпіти і ми знову будемо ходити на її улюблену гімнастику, підемо на малювання, кататимемось на роликах. А натомість лікарняні стіни, безмежна кількість препаратів, процедур, радіотерапії», - каже мама дівчинки Вікторія Самчук.


Лікарі, які дають втішні прогнози при подальшому лікування, радять негайне оперативне втручання гамма-ножем (гамма-ніж - апарат, який безболісно видаляє пухлини). На операцію потрібно близько 30 тисяч євро.

Усі кошти, які були, родина вже витратила на лікування і курси реабілітації. Проте мама маленької дівчинки яка мужньо бореться з недугою, сподівається на допомогу небайдужих людей та просить у них підтримки.


Усі, хто хоче допомогти коштами на лікування маленької лучанки, можуть переказати гроші за такими реквізитами: ПриватБанк 4731 2171 1114 4976 Самчук Вікторія Вікторівна (мама дівчинки).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 1 Листопада 2017 13:21
Не мені судити,але в такій ситуації мама повинна збирати копійку до копійки,а не ногті робити...
Анонім Показати IP 1 Листопада 2017 15:38
А ще дідусь (екс директор )басейну,якого вигнали через махінації,купив пару ділянок на Світязі і квартиру сину в новобудові.А Аріна живе з бабусею,а не мамою.
Анонім Показати IP 1 Листопада 2017 15:39
А Аріні тільки швидкого одужання
Тарас Показати IP 2 Листопада 2017 16:42
Анонім, яка різниця де хто живе, і хто що купив, тут мова про життя дитини будьте людьми, вимкніть свої свої заздрощі і при можливості допоможіть
Віка до Тараса Показати IP 3 Листопада 2017 10:28
Велика різниця, бо чому люди мають гроші віддавати а мама нігті робити? Дівчинці одужання! НЕхай береже її БОГ
Тарас до Віка до Тараса Показати IP 3 Листопада 2017 14:09
якби мама була не охайна то ви би сказали що вона пропиває? чи ще якусь причину придумали, люди схаменіться! я помітив тільки одне що люди які раніше стикались з подібною бідою і побороли її стають волонтерами, і допомагають чим можуть, я сам був у подібній ситуації, і зараз помагаю якщо маю можливість! будьте всі здорові і нехай вас біда минає!
Таки да до Віка до Тараса Показати IP 13 Листопада 2017 10:56
нехай дівчинка виздоровлює....а мама нехай би думала, просячи грошей, чи виставляти у FB фото запального відпочинку з подругою....
Таки да до Таки да Показати IP 13 Листопада 2017 10:58
додам що відпочинок був у Мармарісі
мария Показати IP 12 Листопада 2017 16:48
я в шоке от комментариев , какая разница у кого и сколько денег , никто ведь не заставляет отдать последние , люди , опомнитесь !
IGOR Показати IP 12 Листопада 2017 19:56
Страшний діагноз. Дівчинка потребує дороговартісного лікування і потрібно їй допомогти. А те що мама сучасна і спортивна, відомо багатьом і не дає підстав звинувачувати її в розтраті коштів. Як один з варіантів пошуку коштів, я порадив би Вікторії звернутися з листом на адресу [email protected] до Дмитра Комарова, Завдячуючи його проекту "Чашка кави" була надана фінансова допомога багатьом важкохворим дітям.
Прошу Показати IP 12 Листопада 2017 20:09
Дитині зичу скорого повернення до здоровя. При нагоді треба б розбудити хорошенків. Мін. здоровя і інших касірових.
123 Показати IP 12 Листопада 2017 21:51
Аріні - одужання!