USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Маневицькі депутати вирішили не приймати бюджет і знести Леніна

3 Лютого 2014 20:54
Маневицька райрада підтримала запит щодо знесення пам’ятника Леніну. 3 лютого 2014 року позачергова сесія Маневицької райради на Волині майже одностайно підтримала депутатський запит до Маневицької селищної ради щодо необхідності знесення пам'ятника Лєніну. Запит від імені опозиційних політичних сил озвучила депутат Світлана Малишко.

Нагадаємо, питання про знесення пам'ятника Леніну ініціювали громадські активісти Волині і подали звернення до голови селищної ради

Позачергова сесія Маневицької райради зібралася з ініціативи Партії регіонів задля того, щоб прийняти бюджет на 2014 рік. Проте опозиційні депутати висловили незгоду з запропонованим проектом бюджету. Свою позицію вони аргументували тим, що обласний бюджет ще неприйнятий. Крім того, у проекті районного бюджету передбачалося виділити субвенцію у розмірі 6,7 мільйона гривень лише на селище Маневичі, тоді як на весь район - нічого. Втім, «регіоналів» ці зауваження не переконали.

Орієнтовані на владу депутати спробували проштовхнути питання ухвалення головного фінансового документу району і таки поставили його на голосування. Але в Партії регіонів не вистачило голосів для прийняття бюджету-2014.

Водночас, депутати Маневицької райради майже одноголосно підтримали запит до Маневицької селищної ради щодо знесення пам’ятника Леніну, якого вже кілька разів невідомі обливали фарбою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Кононович Показати IP 3 Лютого 2014 21:09
Я со злости обделал штаны.
Ольга до Кононович Показати IP 3 Лютого 2014 21:20
Міша тобі порада.Коли сваришся з людьми то чисть зуби)))
боголюби Показати IP 3 Лютого 2014 21:23
Не нравится Ленин, аккуратно демонтируйте, продайте или передайте в музей, бутьте цивилизованними людьми, а не вандалами.
Ого Показати IP 3 Лютого 2014 21:24
І знову, як у 1924 році від нас пішов Лєнін. Тепер з Маневичів.
Анонім до Ого Показати IP 3 Лютого 2014 22:36
правильна думка, але хочу відмітити , що така ж і в депутатів. кошти для райцентру не помішають
Жах Показати IP 3 Лютого 2014 21:30
Бюджет не приняли, то розпиляйте пам'ятник і роздайте бюджетникам!:) Ну і розуму у людей?!:) І ви ще у якусь ГЄйропу?!:) Туда вам і дорога...!!!
М.И. Ульянова Показати IP 3 Лютого 2014 21:33
Погубили братишку(((
Андрій Показати IP 3 Лютого 2014 22:42
Все правильно.Давно пора прибрати цього с*філітіка
светін і олін Показати IP 3 Лютого 2014 22:58
А шо наш брат ленін був у Маневічах?
123 Показати IP 3 Лютого 2014 23:09
Бюджету - нема, Леніна - нема. Де не глянь, перемога...
Андрій Показати IP 4 Лютого 2014 00:09
Їм аби ламати, а строїти коли будете? Вандали-дикуни! Революцію свою то проводите по вченнях Леніна, а пам'ятники валите щоб ніхто не здогадався, що в нього вчитесь! А нахре*а ім бюджет, їм гузі за пам'ятник заплатять.
777 Показати IP 4 Лютого 2014 00:17
Зінчука Петра Романовича у відставку... Він-ригонал, бабла нагріб, хай на пенсію шурує, старий хрищ...
все бачу до 777 Показати IP 4 Лютого 2014 00:26
А що ти, *****, прийдеш?
Михайло Показати IP 4 Лютого 2014 02:36
Юний С.Бандера захоплювався Леніним, а сучасні бандерівці руйнують пам’ятники. Треба читати Івано-Франківську газету "Галичина", будете грамотнішими
Полішук Показати IP 4 Лютого 2014 08:24
В маневичах люди на межі виживання, а ті уйо-ки займаються дурнею. І не Ленін їх довів до такого стану, а своі "вибранці".
спостерігач Показати IP 4 Лютого 2014 11:30
Інфориація пр зняттяя пам"ятника невірна, буде референдум і я впевнений, що жителі селища проголосують за збереження пам"ятники на.
Реаліст Показати IP 4 Лютого 2014 12:16
ПОЛІШУКИ, ВИ ВЖЕ ПРОЗРІЛИ???
Просто Я Показати IP 4 Лютого 2014 12:18
23 РОКИ ТЕРПІЛИ ГАНЬБУ. Тепер дойшло? Тормоза...
Володя Показати IP 4 Лютого 2014 12:19
Для чого демонтувати? Гітлера збоку поставте.Вам , полішукам, кати українців ,видно,до вподоби.