Майже 500 волинських призовників – у розшуку
Триває весняний призов громадян України на строкову військову службу, а також комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом у 2017 році. І вже зараз 305 чоловік направлено до військових частин, а для виконання планових завдань не вистачає ще 35 осіб. Ще майже 500 осіб, які підлягають строковій службі - у розшуку.
Про це йшлося під час чергового засідання ради оборони Волинської області 12 травня, повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
За словами військового комісара обласного військкомату Романа Кулика, вище військове керівництво держави та Генерального штабу Збройних Сил України визначено завдання для області щодо обсягів комплектування військових частин кандидатами на військову службу за контрактом на ІІ квартал 2017 року, що становить 270 чоловік. Станом на 11 травня 2017 року вже укладено 42 контракти. Кращий результат показали Старовижівський район (близько 30% від запланованого). Зокрема, до 30 серпня 2017 року до 14-ої аеромобільної бригади мають направити 220 чоловік, але лише ті, які мають досвід бойових дій в АТО.
Що ж стосується набору на строкову службу, то на сьогодні 305 чоловік направлено до військових частин, а для виконання планових завдань не вистачає ще 35 осіб. Однак, військовий комісар зазначив, що необхідно посилити роботу в цьому напрямку.
Опісля, заслухали інформацію щодо стану справ у Камінь-Каширському районі. Доповідали тамтешні військові та представники виконавчої влади.
– На момент оповіщення переважна більшість громадян призивного віку знаходяться за межами території району, а ті, хто все ж таки отримав повістки, просто не з’являються. Своєю чергою, представники сільських рад оповіщення проводять лише формально. Така система працює другий рік поспіль. Тому 469 громадян, які підлягають строковій службі в районі, нині знаходяться в розшуку. Окрім того, надіслані повідомлення щодо ухилення від виконання громадянського обов’язку. Однак, на сьогодні жодного поліція так і не розшукала. Тим не менше, до адміністративної відповідальності за неявку притягнено 70 осіб, – зазначив військовий комісар Камінь-Каширського військового комісаріату полковник Віталій Михайлов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 24
Анонім
Показати IP
13 Травня 2017 11:51
так в нас же ж АТО - антитерористична операція. от нехай СБУ цим і займається. вони за це гроші одержують.
Степан
Показати IP
13 Травня 2017 12:00
Показники "патріотизму" вражають.
ОЛЕГ
Показати IP
13 Травня 2017 12:18
Потепліло, то тепер до морозів по лісах і не повиловлюєш!
патріот
Показати IP
13 Травня 2017 12:19
НЕХАЙ ВЕСЬ СПИСОК ОПРИЛЮДНЯТЬ, ЛЮДИ ДОПОМОЖУТЬ ЗНАЙТИ... І ЗАРОБІТКИ МЕНТІВ ОБЛАМАЮТЬСЯ....
Полковнику Михайлову
Показати IP
13 Травня 2017 12:21
Щодо притягнення 70 призовників про притягнення про неявку. ЦЕ БРЕХНЯ - тому що, для притягнення до адмінвідповідальності - порушник має бути присутнім у РВК при винесені йому постанови, а відповідно Камінь сам би виконав поставку на призов на строкову службу на 20 % по області, а по району мабуть на всі 300 чи 400 відсотків, а то й більше..
Кава
Показати IP
13 Травня 2017 12:26
СБУ в АТО кришують контрабас
Анонім до Кава
Показати IP
13 Травня 2017 14:57
і не тільки в АТО. в основному вони цим і займаються
житель
Показати IP
13 Травня 2017 12:29
Надайте гродськості список. Військомати нехай відвідають "Оперу","Кораблик","Версаль" та інш.... .
Поліція,детальніше перевіряє водіїв ТЗ іноземної реєстрації-це Вам для початку,якщо немає смикалки.Чи, Ви, в цих проблемах зацікавлені,або робити не хочете.
павлік морозов до житель
Показати IP
13 Травня 2017 14:59
за шмат гнилої ковбаси і рідну матір продаси. а сам ти де ?
андрій до житель
Показати IP
15 Травня 2017 12:40
а може тобі повісточку в ато?
Лучанин
Показати IP
13 Травня 2017 13:44
Патріотизм закінчився! Бо люди стали прозрівати. За що воювати? На цій війні наші правителі заробляють мільйонні статки. За що гинуть хлопці? І на строкову службу Вам скоро не буде кого брати. Бо вся молодь масово виїжджає з так званої України, туди де можна заробити щоб реалізувати свої здібності і бути корисним навіть у чужій країні. Тому що Україна може тільки скалічити їх життя в так званому АТО, а потім залишити наодинці з проблемами.
Лопатою по ваті до Лучанин
Показати IP
13 Травня 2017 14:37
Патріотизм в Україні, як показала історія не закінчується ніколи !!!
Нашу Державу зараз захищають саме патріоти, яких дуже багато.
А "косарі" від армії були завжди, ще при савєтах мамині синочки сцялись під себе, під енурезників косили, довідки купляли, і т.д., - нічого нового, нічого дивного.
А якщо гібридна війна рашки перейде у відкриту агресію, дуже багато людей готові піти на захист Батьківщини, хто в ЗСУ, хто в ПС і Добробати.
А ваші ватно-фсбшні фантазії залиште для тих, хто скучає по "мароженному по 20 коп. как когдато".
Андрій до Лопатою по ваті
Показати IP
15 Травня 2017 12:42
Саме такі як ти, це брехуни, тобі треба в самооборону там таких багато з хворобами і довідками.
Анонім
Показати IP
13 Травня 2017 15:06
є ідея : створити БПП - Бригаду Патріотичних Пустодзвонів. командир - Порошенко, заступник - гройсман, далі - міністри, судді, прокурори, мєнти, їхні діти. І НА ПЕРЕДОВУ !!!!!!!!!!!
Оголосіть
Показати IP
13 Травня 2017 15:11
Мобілізацію то ще більше не найдете. А яка та сучасна строкова служба приїдьте у Володимер і побачите як колхоз був так і колхоз залишився. Бойової підготовки немає , в караули не ходять , в наряд по їдальні не ходять (тендер) в основному займаються благоусроєм, футбол, волейбол,по вечорах сержант водить в супермаркет за нехваткою. То кому потрібна та строкова служба коли країна недоїдає ,країна не досипає???????? в частині КОЛХОЗ......
! до Оголосіть
Показати IP
13 Травня 2017 15:24
Був недавно один "прахфессіанал", який так же як і ви, з тих же мотивів строкову службу ліквідував, мовляв "пусть армия будет проффесиональной".
Профіармії не створив, строкову розвалив, в аккурат під вторгнення паРашки майже обеззброїв Україну.
Добре що Добробати та пару дієспроможних частин залишились, та дали по пиці ботоксній крисі.
А ухилялись завжди, і будуть ухилятись завжди, якийсь відсоток, але повірте на слово, патрітів у нас переважана більшість, переважна.
,корінний лучанин до !
Показати IP
13 Травня 2017 16:41
Акурат під вторгнення тараканів в розумну голову.
! до ,корінний лучанин
Показати IP
13 Травня 2017 17:14
Мацковский клоп з вашої голови вже не вилізе ніколи, хіба що володю-сіфілітіка в мавзолеї будуть міняти на володю-карліка_ботоксного.
До лопати
Показати IP
13 Травня 2017 15:27
Особисто бачив як у 2014 році після 2 залпу по 2 мб 51 омбр ,батольйон (504 ч) став на лижі з позицій . Но до того і гімн співали і слава.
Лопатою по ваті до До лопати
Показати IP
13 Травня 2017 15:55
Оборона Донецького аеропорту тривала майже 250 днів.
Наші воїни більше півроку тримали позиції піднатиском "хваленой непабедимой рассейськой армии", и арта и спецура козломорда нічого не змогла зробити з мобілізованими українцями.
Більш того, "непабедимая рассейськая армия" мала дуже велику надію на абреків, бо абреки з рюсліками в армії витворяють що хочуть, так от і абреки не помогли козломордим, наші хлопці вистояли.
Рекомендую вам, раз ви так багато бачили особисто, подивитись невелике відео, під назвою чєчнякруто, де абрек знущається з кацапика-вояки, ну це так для різноманіття ваших знань.
А на війні дійсно буває всяке, ось у Другій Світовій в перші дні, більше 3 мільйонів радянських солдат потрапили в полон, а за всю війну більше 5 мільонів радянських солдат здались або потрапили в полон до німців. Ну і це вам для кругозору.
УКРАЇНА ВИСТОЯЛА В НАЙТЯЖЧІ ЧАСИ, А ЗАРАЗ ТИМ БІЛЬШЕ ВИСТОЇТЬ!
корінний лучанин до Лопатою по ваті
Показати IP
13 Травня 2017 17:03
Да багата наша земля на дурників -фантазерів.
Лопатою по ваті до корінний лучанин
Показати IP
13 Травня 2017 17:17
Наша земля дійсно багата на гарних людей, українці і працювати, і відпочівати, і захищати свою землю вміють.
А ви**ядків кожна земля потроху видає, але хороших людей на порядок більше, САМЕ ТОМУ БОТОКСНА КРИСА ОБЛАМАЛАСЬ САМЕ В УКРАЇНІ, І САМЕ З УКРАЇНИ РОЗПОЧАЛАСЬ АГОНІЯ ПЕДЕРАЦІЇ.
Андрій до Лопатою по ваті
Показати IP
15 Травня 2017 13:08
Штаб бпп такий як ти наймає? чи вже одною ногою шлях до поліклініки в Ліпінах?
...
Показати IP
13 Травня 2017 18:35