USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Муніципали демонтували паркани біля городів та клумб

16 Листопада 2017 09:42
Шість металевих та дерев’яних парканів, якими лучани обгородили свої городи та клумби, сьогодні демонтували інспектори відділу демонтажу департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

Про це йдеться на сторінці департаменту у Facebook.

"Муніципали працювали на прибудинкових територіях по вулицях Воїнів інтернаціоналістів, 7 та Конякіна, 33. Зайві перешкоди демонтовували впродовж дня. Завтра роботи продовжать за іншими адресами", - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
я Показати IP 16 Листопада 2017 09:50
Заберите бетонный блок с проезжей части по ул Огиенко 20 !!!!!!!!
Небайдужа до я Показати IP 16 Листопада 2017 10:54
Зайві перешкоди!!!!!????? Кому чи чому вони перешкоджали??? Чи вам краще коли прибудинкова територія захарещана сміттям і бур'яном???. Доїзду на Конякіна 33 вони точно не заважали і пішохідна доріжка знаходиться дальше за загорожею. В статті все вірно: "якими лучани обгородили СВОЇ городи та клумби", якого милого вони без попередження про знесення влізли і забрали майно жильців. Де акти про вилучення??? Мені здається краще територія була б облагороженна чим занедбана!!!
... до Небайдужа Показати IP 16 Листопада 2017 16:22
СВОЇ?? Це територія загального користування! "Облагороджена територія" - це оті грядки під вікнами?
Небайдужа до ... Показати IP 16 Листопада 2017 16:51
ти текст новин читай!!!
Лучанин Показати IP 16 Листопада 2017 10:48
Відділ по боротьбі з населенням успішно виконує роботу. Правда не зрозуміло в даному випадку яким вони (муніципали) туди. Біля будинків земля належить або ОСББ, або ЖЕКу і саме вони повинні наводити там порядок якщо це потрібно громаді. Таким чином виходить що та земля не належить ОСББ, або ЖЕКу, або хтось не прав.
LuBart до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2017 13:20
Земля не належить ні ОСББ, ні ЖЕКам.
Небайдужа до LuBart Показати IP 16 Листопада 2017 16:49
Звідки така впевненість??? Люди платять за цю землю кожного місяця по квитанціях. Будинок на Конякіна 33 відноситься до ОСББ вже рік. Територія навкруги будинку облагорожена за рахунок небайдужих жильців, які власним коштом і руками облагородили і посадили квіти і кущі замість бурянів понад 10 років тому.До цього воно нікому не заважало, а тут бурну діяльність проявили- паркани позбирали. Моде вже й на метал здали, люди просили віддати, а ті не віддали.
Тарас Показати IP 16 Листопада 2017 11:37
А как*шки собачі хто буде збирати?
читач Показати IP 16 Листопада 2017 14:07
у Луцьку все для людей, особливо ЦНАП А земля належить громаді, тобто ЖИТЕЛЯМ, і все те чиновницьке г..о має працювати для ЖИТЕЛІВ міста та тільки в їх ІНТЕРЕСАХ. Козли..
жителька будинку по до читач Показати IP 17 Листопада 2017 10:58
муніципалам та " небайдужим " жителям нашого будинку мішав парканчик, де квітли квіти,то тепер будуть дивитись на бур"яни і собачі кучки.Нехай їхня гнила душонка радується.Це називається українська натура "сам не гам і другому не дам"
VOLI Показати IP 18 Листопада 2017 09:47
мої сусіди взявши приклад з вас ЗагородилисЬ тоже тільки вже не парканчики а ЗАБОР перекривши прохідну частину з 2-х сторін кричать в два горла із за ЗАБОРА ТО МОЄ ... от вам і в результаті шо дають ваші заборчикі .Це поганий приклад !!!
жителька будинку по до VOLI Показати IP 18 Листопада 2017 18:14
мені здається,що ми говорим про зовсім різні речі