USD 27.65 27.85
  • USD 27.65 27.85
  • EUR 31.5 31.75
  • PLN 7.2 7.34

На даху Укрдому знайшли набої для армійської зброї. ОНОВЛЕНО

На даху Українського дому активісти, які зайняли будівлю, знайшли набої для автомату Калашникова та карабіну Симонова (СКС)

Про це повідомили в ефірі 5 каналу, - інформує «Українська правда».

Розсипано набої для зброї армійського зразка було в такому місці, звідки добре видно барикади і табір мітингувальників на Грушевського. Активісти упевнені, що на даху Укрдома працювали снайпери.

«Питання – чи стріляли по нас (на Грушевського) чи не стріляли – вже не стоїть. Вже ніяк не скажеш, що хтось поруч гуляв і загубив випадково купу патронів», - заявляють афганці, які і знайшли патрони.

Також ветерани-афганці, які виявили набої, продемонстрували чіткі сліди на снігу від підпорок для цієї зброї.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що набої, знайдені активістами Майдану на даху Українського дому – «чергова інформаційна провокація». Про це заявив речник МВС Сергій Бурлаков, повідомили в ефірі 5 каналу.

«Вважаю, що це чергова інформаційна провокація, направлена проти правоохоронців. Ми не раз заявляли

і

робимо це знову: вогнепальної зброї, табельної, нарізної немає при охороні громадського порядку. Міліціонери несуть службу з охорони громадського порядку – і Майдан – не виключення – без зброї, використовуються лише спецзасоби», - заявив Бурлаков.

Нагадаємо, в ніч на 26 січня у мітингувальників на Грушевського з'явилася інформація про те, що в Українському домі на Європейській площі сховалися силовики. Побоюючись удару з тилу, активісти заблокували будинок та почали його штурм.

Близько 4:00 ранку до місця подій прибули Віталій Кличко та інші нардепи, які, за їх словами, провели переговори з керівництвом МВД щодо виводу бійців внутрішніх військ із будівлі. Після цього силовики безперешкодно залишили Український дім.
Загрузка...
Коментарів: 20
Липины Показати IP 26 Січня 2014 11:41
Либо снайпер разява, либо провокация
Я Показати IP 26 Січня 2014 11:45
Вот так просто снайпер бросил боеприпасы??? Маразм!!! Снайпер с АК или карабином СКС??? То-же что бульдозерист на мопеде или верхом на козе землю ворочает!!!
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 11:51
Самі майдануті й насипали... Самі й позбирали...
мудакуватому до Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 11:54
Набої найшли афганці.А таким людям я вірю.
Реалыст до мудакуватому Показати IP 26 Січня 2014 11:56
Це вже на їхній совісті.
Сцикуну до Реалыст Показати IP 26 Січня 2014 11:59
А ви це в очі колишньому афганцю скажете?
Реалыст до Сцикуну Показати IP 26 Січня 2014 12:38
"..я бы мог рассказать той старушке как плакали горы..." Так, я б сказав. І якби він мені в очі, своєму товаришу, підтвердив це - Я б перший схопивпрапор та пішов на барикади...
123 Показати IP 26 Січня 2014 11:51
Захарченко я на вас молюсь.
До 123 до 123 Показати IP 26 Січня 2014 11:55
І не тільки Ви. Всі нормальні люди моляться...
304 до 123 Показати IP 26 Січня 2014 12:14
Богу надо молиться
304 Показати IP 26 Січня 2014 11:54
ушлепки не поинтересовались, какие патроны используют снайперы,или решили что быдло и так схавает
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 11:56
Слава Захарченку.Був би жінкою дав би йому.
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 12:03
Захарченко ви мій герой.Кожну ніч дивлюсь на ваш портрет.
Справжній Всезнайко до Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 12:18
Будеш, у*од, платити за використання мого ніку...
Всезнайко до Справжній Всезнайко Показати IP 26 Січня 2014 12:26
Майдаун.Слава Партії Регіонів
123 Показати IP 26 Січня 2014 12:12
1. "патроны для карабина Симонова" (7,62 х 39) можно купить в любом оружейном магазине. (по разрешению на нарезной охотничий карабин)- это или карабин Симонова, или охотничьи карабины на базе АКМ (АКМ-МФ, Вулкан). то есть это не есть проблема для майданутых. 2. Погибшие "мирные демонстранты", как уже сообщалось, были застрелены НЕ из нарезного оружия. 3. Боеприпас для обычной снайперской винтовки СВД - это патрон 7,62 х 54R. Вывод: дешевая провокация.
Роман Показати IP 26 Січня 2014 12:25
Так знайшли не відстріляні гільзи, а цілі патрони!:) Це ж сміх, що влаштували ці активісти! А якщо хочуть щось довести, то брати у руки нікому не можна, потрібні слідчі дії, відбитки пальців, сліди... а тут що перед камерою влаштували? Та це повне свавілля з брехнею і повне бездоказове звинувачення! А тепер і видно яких війскових спеців має майдан і на що вони можуть піти!!!
Вас Показати IP 26 Січня 2014 12:47
Що то за Луцька тітушка пише під різними ніками
Реалыст до Вас Показати IP 26 Січня 2014 13:03
Скажіть, а кожна людина у котрої є власна думка що відрізняється від вашої, той - тітушка? І чи Ви знаєте достеменно, що саме значить те слово котре вживаєте? Дякую.
читач Показати IP 26 Січня 2014 13:26
те що провокація майдаунів не має сумніву,як і відео з голим козаком,над яким знущався беркут,в неті є обоснування ,один з доказів постановкі дуже простий ,беркут не відпускає затриманих єкстремістів вони покі всі в сізо,а цього випустили,іньші докази постановки знятого відео розкриває фахівець,хто захоче знайде це інеті,а що до прем"ерства Яйценюха,то коли він набере жидів у комаду ,майдауни завиють ,тількі ж і ми всі постраждаємо,знов жиди розвели Україну,як все це вже набридло,Порошенко-еврей,Тягнибок-єврей,жюлька-єврейка,Кличко -полукрівка-еврей,ну і скоріш всього прем"ер -Яценюк -суперєврей,от то для них якраз Україна-понад усе,добунтовались майдауни.