USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

На хабарі спіймали волинського суддю, - ЗМІ

21 Квітня 2018 23:17
На хабарі спіймали одного із керівників Любомльського районного суду. Про це повідомляє Під прицілом з посиланням на власні джерела.

Станом на 23:00 у Любомльському районному суді відбуваються обшуки.

За інформацією, один із керівників цього суду разом зі спільниками налагодили злочинну схему, яка полягала у прийнятті потрібних рішень відносно транспортних засобів осіб, яких місцеві митники ловили на контрабанді сигарет до Польщі.

Судді неодноразово через третіх осіб відмовляли у конфіскації транспортних засобів і повертали їх власникам в обмін на чималу винагороду в іноземній валюті, якою ділились ще й з митниками. Операцію проводять співробітники одного зі спеціалізованих підрозділів Нацполіції.

З власних джерел виданню стало відомо, що йдеться, швидше за все, про голову Любомльського районного суду Степана Чишія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ник Показати IP 22 Квітня 2018 01:01
да нема у нас ни суда ни судей..бери любого и вешай есть за что..они больше преступники чем те кого они судят.
Любомль Показати IP 22 Квітня 2018 03:03
Знов Департамент працює??
123 Показати IP 22 Квітня 2018 07:19
Ех, Стьопа, Стьопа...
95 до 123 Показати IP 22 Квітня 2018 11:26
Вчився і працював з ним разом.Знав як порядну людину.Але пройшов час...гроші і влада міняють людину і не завжди у кращий бік...Не хочеться вірити, що Стьопа так поступав...А може це неправда?
Правознавець Показати IP 22 Квітня 2018 09:53
Шановні журналісти та коментатори. Запам"ятайте просте прислів"я "Нє верь развєдчикам и газетчикам". Ця стаття повний брєд... Ніякого суддю на хабарі не взяли, а якогось рішалу... Невдовзі побачите скільки буде вибачень зі сторони того, хто опублікував цю статтю... Інформацію повинні перевіряти, а потім писати в пресі і інтернеті... Чишій дуже розумний, грамотний суддя... На хабар ніколи не погодиться і ніяких схем не придумує... Завжди приймає виважені та законні рішення...
Правник Показати IP 22 Квітня 2018 09:59
Повний брєд... Перевірте інформацію, а потім пишіть...
Чопорний Показати IP 22 Квітня 2018 10:56
Відкупиться. Поможуть, Шоб не потягнув за собов подєльнічків :)
Пенсіонер Показати IP 22 Квітня 2018 11:01
Така схема працює вже років 15 -ть !
Вова Показати IP 22 Квітня 2018 11:03
Все правильно
марічка Показати IP 22 Квітня 2018 11:06
Це кінець історії , а початок на митнниці. Управління по боротьбі з митними правопорушеннями , в народі- контрабанда , якою керує Шелігацький , по домовленістю з порушниками митних правил , свідомо в протоколах робить потрібні помилки , свій дізнавач через свого адвоката передає справу судді по домовленості .Справр в суді успішно розвалюється . Гроші діляться між всіма учасниками. Всі задоволені , а особливо розробник схеми Шелігацький. Справ по порушення митних правил заводиться багато , а на виході нуль. Ця схема діє давно. Контрабас на Волинській митниці процвітає , а з нього дуже заможньо живуть судді, митники, адвокати. А чому ж пан Продан за цим всім мовчки спостерігає ?Може йому потрібна ковдра Насірова?Всі правоохоронні органи працюють , крім Шелігацького.
Законопослушний Показати IP 24 Квітня 2018 00:03
Стаття не відповідає дійсності