USD 24.6 24.85
  • USD 24.6 24.85
  • EUR 27.4 27.6
  • PLN 6.35 6.46

На Сході - ще 4 батальйони РФ, - НАТО

Головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО Філіп Брідлав заявив, що передає в Україні залишається чотири батальонно-тактичні групи РФ.

З його слів, поки Росія вивела з території України частину своїх військ, але вони залишаються поблизу кордону, - інформує ТСН.

"З максимуму в 10 російських батальонно-тактичних груп, які були на території України, думаю, ще чотири залишаються там. Росія виводить свої сили зі Сходу України, але, не буде помилки, якщо ці сили зможуть швидко повернутися назад, у випадку наказу", - сказав Брідлав.

Брідлав також підкреслив, що гібридні методи війни, які застосовує Росія, загрожують безпеці Європи. Раніше повідомлялося, що США та НАТО готові мобілізувати сили, аби ізолювати Росію.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 14
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 08:38
підлість путіна меж не має...натерпляться ще українці,та й не тільки вони, від дій цього карлика
вм Показати IP 17 Вересня 2014 08:59
ми переможемо бо правда і добро завжди перемагають зло...і на оновленій землі...врага не буде супостата...а буде син і буде мати...і будуть люди на землі...слава україні!!!
волиняка Показати IP 17 Вересня 2014 09:08
недавно прочитав що георгіївську стрічку носили російські зрадники у війську власова а сьогодні носять в російській армії...значить росія фашистська держава...смерть російським фашистам...
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 09:16
в великую отечественную войну донские и кубанские атамані генералі татаркин и науменко сдались в плен немцам и потом воевали на их стороне проти русских...
Гни Показати IP 17 Вересня 2014 09:20
Оооо!!!!!!!Так ти трансвестіт "прочитав"?? І читати вмієш? Славно.
Гни до Гни Показати IP 17 Вересня 2014 09:21
До волинянка
до барана "гни" до Гни Показати IP 17 Вересня 2014 09:45
Там В О Л И Н Я К А пише! ти читати вмієш ?
Тарас Чурило Показати IP 17 Вересня 2014 09:26
Ну в порівнянні з тим що було це вже нічого, але проблема в тому, що Схід і Захід вже ніколи не обєднати
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 09:30
собака лает - караван идет
тиць... Показати IP 17 Вересня 2014 11:21
Скачем, скачем, не вiдволiкайтесь, нам украiнцям не до скуки!!!
віктор до тиць... Показати IP 17 Вересня 2014 11:27
не скачут только рабы ибо они цепями прикованы...так что завидуйте