USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Сході - ще 4 батальйони РФ, - НАТО

17 Вересня 2014 08:24
Головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО Філіп Брідлав заявив, що передає в Україні залишається чотири батальонно-тактичні групи РФ.

З його слів, поки Росія вивела з території України частину своїх військ, але вони залишаються поблизу кордону, - інформує ТСН.

"З максимуму в 10 російських батальонно-тактичних груп, які були на території України, думаю, ще чотири залишаються там. Росія виводить свої сили зі Сходу України, але, не буде помилки, якщо ці сили зможуть швидко повернутися назад, у випадку наказу", - сказав Брідлав.

Брідлав також підкреслив, що гібридні методи війни, які застосовує Росія, загрожують безпеці Європи. Раніше повідомлялося, що США та НАТО готові мобілізувати сили, аби ізолювати Росію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 08:38
підлість путіна меж не має...натерпляться ще українці,та й не тільки вони, від дій цього карлика
вм Показати IP 17 Вересня 2014 08:59
ми переможемо бо правда і добро завжди перемагають зло...і на оновленій землі...врага не буде супостата...а буде син і буде мати...і будуть люди на землі...слава україні!!!
волиняка Показати IP 17 Вересня 2014 09:08
недавно прочитав що георгіївську стрічку носили російські зрадники у війську власова а сьогодні носять в російській армії...значить росія фашистська держава...смерть російським фашистам...
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 09:16
в великую отечественную войну донские и кубанские атамані генералі татаркин и науменко сдались в плен немцам и потом воевали на их стороне проти русских...
Гни Показати IP 17 Вересня 2014 09:20
Оооо!!!!!!!Так ти трансвестіт "прочитав"?? І читати вмієш? Славно.
Гни до Гни Показати IP 17 Вересня 2014 09:21
До волинянка
до барана "гни" до Гни Показати IP 17 Вересня 2014 09:45
Там В О Л И Н Я К А пише! ти читати вмієш ?
Тарас Чурило Показати IP 17 Вересня 2014 09:26
Ну в порівнянні з тим що було це вже нічого, але проблема в тому, що Схід і Захід вже ніколи не обєднати
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 09:30
собака лает - караван идет
тиць... Показати IP 17 Вересня 2014 11:21
Скачем, скачем, не вiдволiкайтесь, нам украiнцям не до скуки!!!
віктор до тиць... Показати IP 17 Вересня 2014 11:27
не скачут только рабы ибо они цепями прикованы...так что завидуйте