USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волинь їде керівництво МВС України

17 Березня 2014 15:41
Чому керівники Управління МВС України у Волинській області, які написали рапорти на звільнення, досі працюють на посадах, і хто вирішить непорозуміння між громадою та міліцією, пояснив виконувач обов’язків начальника обласного Управління МВС у Волинській області Михайло Руденко.

Про це йшлося під час його незапланованої зустрічі з представниками «Правого сектору», Самооборони Майдану та Автомайдану 17 березня.

Активісти поцікавилися, чому досі працює на посаді заступник начальника управління Володимир Поліщук.

Михайло Руденко пояснив, що згідно із інструкцією про порядок проходження служби начальницьким складом органів внутрішніх справ, працівники міліції зі званням полковник звільняються рішенням Міністерства внутрішніх справ. З його слів, Володимир Поліщук написав рапорт на звільнення, проте, поки не буде прийнято рішення керівництва МВС, він, як і інші начальники УМВС, повинен виконувати службові обов’язки.

«Я вважаю, що на загальну ситуацію це негативно не впливає», - зазначив Михайло Руденко.

З його слів, найближчим часом представник керівництва МВС приїде на Волинь та зустрінеться з представниками громадських структур, давши відповіді на всі питання стосовно можливої люстрації, звільнення та перевірки окремих кадрів. Таким чином планують вирішити непорозуміння з громадськістю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
лучани Показати IP 17 Березня 2014 15:49
Нехай працює Поліщук...патрульним.
луцьк до лучани Показати IP 17 Березня 2014 16:19
нехай данильчука і компанію за я..ця підвісять. громада буле задоволена.
до до луцьк Показати IP 17 Березня 2014 23:43
а ту розтянуті "сосики" в їх же морди позапихати, щоб помовчали.
Анонім до лучани Показати IP 17 Березня 2014 17:05
пролюструйте правий сектор, буде цікаво)))
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 15:53
Непорозуміння з громадськістю??????????? А де ви бачите громадськість?????? Данильчук з кодлом??????????? Те дебільне навіть не розуміє, що заява написана під тиском немає законної сили! Нехай сам на сам до Поліщука зайде і запитає про заяву, і памперси собі візьме!
777888 Показати IP 17 Березня 2014 16:02
Данильчук зібрав біля себе 50 бовдурів, колишніх (а може і нинішніх) злочинців і нероб і вважає цю купку громадськістю!
данильчука - геть до 777888 Показати IP 17 Березня 2014 16:21
сектантів на нари. скільки безладу на Волині наробили.
[email protected] Показати IP 17 Березня 2014 16:12
До приїзду в м. Луцьк представників МВС України, треба в центрі Луцька гниду Віктора Швидкого посадити на палю на Театральному Майдану. Хай скот Швидкий, сидячи привязаним до Народної Палі, хоч один раз за все своє паскудне життя відчує своєю хольоною генеральською сракою Народну Справедливість Волинян !
123 до [email protected] Показати IP 18 Березня 2014 10:03
А ти маєш хоча б моральне право його так називати? Мабуть добре менти тебе за одне місце брали у свій час. А ти сам святий?
До Данильчука Показати IP 17 Березня 2014 16:13
хлопче, охолонь трішки. Порада- Піди попрацюй дільничим...
Анонім до До Данильчука Показати IP 17 Березня 2014 16:35
керівники міліції вже давно не мають нічого спільного з дільничими.Дільничі та інші рядові працюють за мізерну зарплату і виконують реальну роботу. керівники ж отримують зарплати біля 1 тисячі доларів,хто більше,хто менше,створюють видимість бурної діяльності: перекладають папарці з однієї папки в іншу,а крім того кришують "бєспрідєл". А зараз ще й залякують рядових працівників міліції розправою, якщо хтось надумає поскаржитись правому сектору.Дільничі, як і інші рядові працівники міліції підтримують діяльність правого сектору.
Лучанин до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 16:50
Дільничі це самі більші нероби! До них приходиш, розповідаєш про проблему, а вони тебе навіть не слухають, тільки обіцянки розібратись!!!!!!!!!!! ПС можуть підтримувати тільки ледацюги та бандити!
55 до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 17:04
Не видумуй та не вiдповiдай за всiх!
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 16:15
Всіх керівників треба скинути, народ,допомагаємо правому сектору, інакше ті гниди відсидяться і будуть далі керувати.
Оригінал до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 08:44
Звичайно будуть! І Ви, аноніми, і далі сидітимете в лайні! Вам б тільки скинути, а далі що? У Вас же ж відсутні будь-які ідеї. Крим вже про.рали зі своїм скиданням. Незабаром над нашою ОДА вивісять не то російський прапор, чи прапор США, кольори там однакові. А Ви тоді будете локшину лише з вух скидати, анонімно!
правоохоронець Селів Показати IP 17 Березня 2014 16:20
Я вважаю, що всі ті хто у 2009-2014 р.р. працював у Волинській міліції повинні дякувати терплячості волинян. Бо працюючи у волинській міліції всі міліціонери робили, що хотіли: крали, гвалтували, вимагали і брали хабарі, били і вбивали кожного хто не так на тебе подивився і т.д. Заслужено було-б Кожного працівника волинської міліції просто опускати головою вниз у бочку із гавном, яке слід попередньо набирати у біотуалетах. І смерть від потрапляння гавна у дихальні шляхи кожного волинського міліціонера, це був-би гідний кінець для кожного міліціонера. Бо волинські міліціонери того заслужили.
Олег до правоохоронець Селів Показати IP 17 Березня 2014 16:23
Ну прям Врадіївка! А чого ти на майдані про це не сказав? Якщо знаєш хто і що, то прізвища в студію! П****ть не мішки ворочати!
Ведьма до правоохоронець Селів Показати IP 17 Березня 2014 16:33
Такое уже придумал, что тебе плохого они сделали, поставили на учет, как наркомана?Тебя постигнет такая же участь, ненормальный!
чучундра до Ведьма Показати IP 17 Березня 2014 17:02
до речі, стільки людей бачу, які ще вчора були крупними машенніками, дружили з криміналом, а сьогодні вони вже активісти правого сектору. Сміх і гріх!!!!!
477 до правоохоронець Селів Показати IP 17 Березня 2014 21:26
Шановний, ви певно ДУЖЕ ОБРАЖЕНІ на правоохоронців, швидше самі колись ним були. Навіщо ж обгиджувати те, де самі "нагріли" не на один "біотуалет"!!! Був вражений, коли в президії Правого сектору побачив.....колишнього даішника, потім слідчого, який не тільки в Луцьку "шманав і дерибанив" гроші,його ще і районних відділках УМВС пом'ятають!!! докажіть мені, що зараз він в правому секторі за ідею????? просто гарно хлопець прилаштувався і гребе гроші, ходить до колишніх колег по кабінетах і думає, що всі сліпі!!!! Горе вам "херої"!!!
так подумав до 477 Показати IP 17 Березня 2014 21:53
ти хочеш сказати що ти взяток не брав не сміши)) ви всі брали!!!!людей не за що сажали бо вам показник давай!!!!а якщо ти раніше знав за свого мента чому не говорив.
477 до так подумав Показати IP 18 Березня 2014 20:01
А хто тобі казав, що я "мент"??? (вивчи у нас працюють МІЛІЦІОНЕРИ).Кругом ходять не сліпці!!! Людей- не обдуриш!!! А того "колишнього ділка" просто усі добре пам'ятають!! Він без грошей- нічого робити не буде!!! Це роздуми для простих наївних людей, які вірять у святість тих, хто у Правому секторі чи Самообороні!!! Просніться і зберіть "мівіну" з вух!!!!
правоохоронець Саржа Показати IP 17 Березня 2014 16:25
Що стосується Швидкого Віктора, то ні для кого не секрет, що це він задушив Никитюка Миколу Сергійовича, а із трупа Никитюка інсценував самоповішення. Всі міліціонери це знають, просто нарваного генерала Швидкого, який подався у політику, ніхто не хоче трогати, по принципу: не чіпай гівно не буде воняти. Віктор Швидкий це дрянь всі знають але бояться його покровителів.
Лучани до правоохоронець Саржа Показати IP 17 Березня 2014 16:32
Тролі від ПС см**рдять!
Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 16:29
Не треба представляти купку бойовиків, що це громада. Так само, це ще не громадськість. Ось такі Данильчуки та Гузі допомогли Путіну відірвати Крим від України, бо кримчани дружньо виступили проти бандитизму по захопленню державної влади. Жорстоке знущання банди над Башкаленком було десятки разів продемонстровано по всіх телеканалах Росії та Криму, на цей епізод посилався Путін на своїй прес-конференції.
Олег до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 16:53
Путін дуже сильно "відривав"! Самі люди не захотіли такого кошмару в себе!
житель до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 21:58
то якщо це купка а не громада чому ви іх не розгонете))) слабо бо знову прийдуть тільки не купка а куча)))
Анонім до житель Показати IP 17 Березня 2014 22:07
Всему свое время
житель до Анонім Показати IP 18 Березня 2014 07:03
вже щурі вашого часу не буде
Стара номенклатура до житель Показати IP 18 Березня 2014 08:49
Озирнись. Він вже настав, тільки, Вам, розумово відсталим, цього так і не зрозуміти, бо "громада", а не громадянське суспільство" всім керує...
Андрій Показати IP 17 Березня 2014 16:41
Чого Данильчук ще мотається по Луцьку зі своїм Правим сектором? Молоді здорові хлопці, їдьте країну захищати. Дістали зі своєю люстрацією. Давайте подивимось, на що спроможна нова влада і розберемо її на кісточки через три місяці. Думаю, трухляді багато висипеться.
Микола до Андрій Показати IP 17 Березня 2014 17:14
вони поїдуть захищати крим, а такі свині як Ви будете з корита брати аж за вухами лящатиме.
Анонім до Микола Показати IP 17 Березня 2014 17:18
вони нікуди не поїдуть, бо від корита вже не відірвуться
Андрій Показати IP 17 Березня 2014 16:47
А взагалі-то ці молоді нероби просто хочуть посад. Вони ж ніде ніколи по-справжньому не працювали. От і бігають, всіх звільняють. Не вийде, бо і їх пролюструємо.
оксана Показати IP 17 Березня 2014 17:15
брови як у бріжніва, опущений, застрелився б краще
Ttt до оксана Показати IP 17 Березня 2014 18:35
коментар було видалено
Дарина до оксана Показати IP 17 Березня 2014 18:48
коментар було видалено
Анонім до оксана Показати IP 17 Березня 2014 21:31
Оксана- патріотка гайда до Криму, якщо таке велике бажання застрелитись, тобі там допоможуть. А то уявила себе Месією, а Луцькій громаді Руденко потрібний!!!
Ведьма до оксана Показати IP 18 Березня 2014 19:38
Смотри не лопни от ненависти, ,,красавица,,!
нннн Показати IP 17 Березня 2014 17:41
Гнати треба те керівництво, ні в якому разі не допускатим до "корита". Бо буде біда
дубровський Показати IP 18 Березня 2014 00:32
у п.с. нормальна позиція не всі там бовдури. на мою думку з часом п.с. увійде до структури міністерства оборони, і ця молодь буде керована. маю на увазі професійну армію, антикорупційну організацію, антитерористичну, антинациську, котра дасть присягу українському народові і буде слідкувати за виконанням законів. така собі чорна сотня)))) для влади, для прокуратури, сбу та міліції котрі ненароком надумають через край розбагатіти за рахунок держави. якщо ти заможний законно ЧЕСТЬ ТОБІ І ПОВАГА п.с. не потрібні посади Хто хоче посаду? а якщо буде достатньо зарплати ?))))
слава Показати IP 18 Березня 2014 11:18
Корупційна вертикаль Пшонка - Парака - Руденко (кум Параки з Івано-Франківська). Руденко - працював начальником слідчого відділу. Перший хто здирав з людей хабарі,а тепер ще й на підвищення пішов. За що боролись ???????!!!!!!!!!!!!!!!
Нн до слава Показати IP 18 Березня 2014 11:50
Не пишите такой бред, пожалуйста