USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Волині депутата звинувачують у шахрайстві

15 Серпня 2014 20:42
У шахрайстві та розтрачанні державних коштів звинувачують депутата Волинської обласної ради Олега Чикиду та приватного підприємця Івана Лабудяка. Про це інформує "Під Прицілом".

Ще у 2010 році в рамках державної програми створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості населення Волинської області, Олег Чикида заснував фіктивне підприємство «Волинь Ліс Сервіс». Згодом депутат вийшов з числа засновників товариства, однак, лишився його юридичним керівником.

Будучи фактичним власником ще одного приватного підприємства «Ф-Арт Груп» чоловік перереєстрував його назву, а директором призначив Івана Лабудяка.

Пізніше Олег Чикида склав та зареєстрував у Волинській обласній державній адміністрації бізнес-план підприємства на загальну суму 18 мільйонів гривень, згідно з яким ТОВ «Волинь Ліс Сервіс» зобов'язалося виконати всі умови програми, створити 145 робочих місць, придбати сучасні засоби заготівлі та спеціалізовані вітчизняні транспортні засоби для вивезення деревини.

Окрім того, депутат склав договір позики, у якому йдеться про те, що він з рахунку підприємства надає позику Івану Лабудяку в сумі 6 мільйонів 600 тисяч гривень.

Також у матеріалах справи зазначено, що Олег Чикида, будучи фактичним представником компанії «CRANTIME TRADE LIMITED», склав фіктивний договір купівлі чотирьох лісовозних тягачів на суму 52 тисячі євро.

Однак під час судового слідства з’ясувалося, що сума збитків, завданих державі згідно з експертизами, суттєво відрізняється. Наведені висновки про заподіяння збитків в одній експертизі зазначаються в розмірі 7 мільйонів 205 тисяч 715 гривень (7 205 715,00 ), а в іншій – 13 мільйонів 349 тисяч 605 гривень (13 349 605,00).

Варто зазначити, що у кожного з підозрюваних - два захисника, а одним із адвокатів Івана Лабудяка виступає ще один депутат обласної ради Сергій Слабенко.

Інший же захисник підприємця подав клопотання про відокремлення кримінального провадження стосовно Івана Лабудяка, адже справу щодо шахрайства Івана Лабудяка та Олега Чикиди об'єднали.

Однак судді Рожищенського районного суду Іван Сіліч та Руслан Хитрик відхилили клопотання, а сам адвокат оскаржив ухвалу в апеляційному порядку.

Сьогодн, 15 серпня, колегія суддів Апеляційного суду Волинської області, заслухавши захисників, підсудних та прокурора, апеляційну скаргу не задовільнила, а кримінальне провадження залишилось об'єднаним.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
дідо Показати IP 15 Серпня 2014 20:55
Адвокат з суддею у пяному угарі по трасах вишивають.
надія Показати IP 15 Серпня 2014 21:02
Знов Слабенко?! Вже 5-та стаття на його честь. Чи не забагато? І нічого позитивного... Буде на Волині порядок чи ні?
Сергій до надія Показати IP 15 Серпня 2014 21:11
Обережно на ковельській трасію Знов слабенко набухається. Ну полоса чорна в чоловіка пішла...
Mik (галицька миша) до Сергій Показати IP 16 Серпня 2014 07:30
Та в них майже завжди "чорна смуга"...
alex до надія Показати IP 16 Серпня 2014 10:06
i do chogo tut slabenko
ЛУчан Показати IP 15 Серпня 2014 22:50
Щось помінялось, за що стояли на майдані, сююдя пяний з аввокатом літають, і викрутятся Ску,,,,й буду викрутятся
111 Показати IP 15 Серпня 2014 22:53
Слабенко швагро Лабудяка. Далі думайте...
неважно до 111 Показати IP 16 Серпня 2014 14:53
не забувай, що слабенків є два! умніки!
патріота Показати IP 15 Серпня 2014 23:23
100% подстава)))))))))))))))))))))))
босяк Показати IP 16 Серпня 2014 06:55
реальна сума вкрадених коштів-6 млн знаю 100 пудов
Mik (галицька миша) Показати IP 16 Серпня 2014 07:28
А навiщо, на вашi думки, люди взагалi "йдуть у владу"? Хiба заради чогось iншого, нiж набуття статкiв? Невже хтось досi вiрить у чиюсь принциповiсть?
НІНА ЛОГІКА Показати IP 16 Серпня 2014 10:10
НАРОД - ВИХОДИМО НА МАЙДАН І ЛЮСТРУЄМО ЦИХ УРОДІВ! ВИГНАТИ З ОРГАНІВ, 5 років вальнути їм і їх жінкам (покривання злочинців), конфіскувати майно їх та їх родин - бо 100% на них нічого не зареєстроване! От тоді почнеться порядок. Разочок так зробити і будуть боятись!
Іван Лабудяк, до НІНА ЛОГІКА Показати IP 16 Серпня 2014 15:23
Відповідь НІНА ЛОГІКА,Якби ти сволоч посиділа нізащо,яби тоді поговорив з тобою НЕЧИСТЬ.
тобі до Іван Лабудяк, Показати IP 17 Серпня 2014 09:59
здай своїх Обіцялок: Колісника і банду - полегши свою совість
бувалий до босяк Показати IP 16 Серпня 2014 21:02
реально вкрали 50%, а то й 70% від 18 млн.грн. Схема зі "створенням нових робочих місць" за державні кошти працювала при Янеку безотказно. Причому, основний куш получили Башкаленко і Колісник (бувший главний лісник Волині). Чикида так пєшка. А коли почав крисячити, то його подєльніки і злили.
до до бувалий до босяк Показати IP 17 Серпня 2014 00:05
Колісник з цього мав найбільше відсотків- це підтверджую. Олег дурень- жадний, повівся на дурні гроші. Зливай Колісника і домовляйся з фіскалами. Повірь так може хоч трохи ім'я відмиєш. Звязався з нечистю воровско- тюрємско- церковною- тьфубля нечиста сила.
Про слабенького Показати IP 16 Серпня 2014 21:45
Це ще та нечесть будучи депутатом верховної ради від Володимира Нововолинська Любомля не зробив нічогісінько і в області не зробив нічого то що від нЕго чекати пусте місце от і все