На Волині добровольцю Володимиру Павлюку відкрили пам'ятну дошку
Герою АТО, бійцю Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» Володимиру Павлюку відкрили меморіальну дошку у селі Ощів.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у рубрику "Повідом новину".
Нагадаємо, чоловік пішов на війну добровольцем. На сході внаслідок серцевого нападу, зупинилось його земне життя. Його поховали у рідному селі. Відспівали Героя 8 січня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у рубрику "Повідом новину".
Нагадаємо, чоловік пішов на війну добровольцем. На сході внаслідок серцевого нападу, зупинилось його земне життя. Його поховали у рідному селі. Відспівали Героя 8 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45

