USD 39.56 39.90
  • USD 39.56 39.90
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.87

На Волині планують відправити на пенсію 20% вчителів

18 Серпня 2016 11:33
Внаслідок оптимізації малокомплектних шкіл на Волині 20% вчителів відправлять на пенсію.

Про це розповіла начальник управління освіти і науки Волинської ОДА Людмила Плахотна, - повідомляє Конкурент.

Конкретну кількість освітян, які залишать свої посади, службовець не назвала. Однак зауважила, що таких буде відносно небагато.

«Орієнтовно 20 % вчителів підуть на пенсію. Частину освітян непенсійного віку переводитимуть на інші посади», – каже начальник управління освіти і науки.

Людмила Плахотна додала, що середня ставка волинського вчителя на сьогодні значно занижена і складає 11 навчальних годин на тиждень при нормі 18 годин.

Зі 149 малокомплектних шкіл на Волині 40 вже оптимізували, зауважує посадовець.

Нагадаємо, раніше міністр науки і освіти Лілія Гриневич заявляла, що внаслідок оптимізації шкільної мережі та відкриття опорних шкіл 3,8 тисячі ставок вчителів потрібно скоротити. Із 3800 ставок понад 2400 будуть перерозподілені в інші заклади, або збережені з меншим навчальним навантаженням. Решта 1400 вчителів залишаться без роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Перерозподіл годин Показати IP 18 Серпня 2016 11:43
повинен бути взагалі. Пенсіонери мають достаню кількість годин навантаження і сидять в школах достолітнього віку. А молодь висить на кількох годинах. Що за соціальна справедливість панує в суспільстві, коли старий має зарплату і пенсію (чудові, до речі, хай не плачуть), а молодий отримує копійки, а має відраховувати ще з тої зарплати старому на пенсію?
Перерозподіл годин Показати IP 18 Серпня 2016 11:43
повинен бути взагалі. Пенсіонери мають достаню кількість годин навантаження і сидять в школах достолітнього віку. А молодь висить на кількох годинах. Що за соціальна справедливість панує в суспільстві, коли старий має зарплату і пенсію (чудові, до речі, хай не плачуть), а молодий отримує копійки, а має відраховувати ще з тої зарплати старому на пенсію?
аватар Показати IP 18 Серпня 2016 11:49
Гроші всі на ато і посвідченя йдуть яка там освіта
Анатоль_ Показати IP 18 Серпня 2016 11:52
Це добре, бо економія вийде!
педагог Показати IP 18 Серпня 2016 12:02
А чому б не оптимізувати кадри при управліннях - там теж пенсіонерів не бракує! І пенсія, і зарплата! А молодь, при чому талановита, не може зачепитися по спеціальності! Це зважаючи на те, що на Волині кілька навчальних закладів, які готують педагогів! ЗВІЛЬНЯТИ ПЕНСІОНЕРІВ ОДНОЗНАЧНО!!! МОЛОДИМ - ДОРОГУ!!!
Школа Показати IP 18 Серпня 2016 12:26
Може до нашої школи дійде, ато одні пенсіонери і хабарники , злодії і алкаші, а директор ( Котко л. і. ) то взагалі, хамка , нахалка, хабарниця, обзиває дітей , а себе не бачить. Молоді вчителі в школі не затримуються, максимум працюють один навчальний рік і ідуть в іншу школу, а причина одна - розумні серед наших не приживаються. Так і учні, дотягують до 9 класу і куди небудь, аби отримати хоч трохи знань.
ок Показати IP 18 Серпня 2016 12:58
пенсіонери теж різні бувають, у нас наприклад вчитель пенсіонер діткам дає дуже сильні знання, а молодь просто таких знань немає... тобто поки вони самі здобудуть знання діткам займатися з репетитором?????? молодь оцінки ставить не погані, і для батьків складається враження, що у діток з навчанням все ок. А на справді знань немає.
Іра Показати IP 18 Серпня 2016 15:32
Які сильні знання може дати пенсіонер, коли він ледь компютер вивчив? Енергія, сила, бажання у 20-30 років і в 60. Не смішіть. А коли ви скажете відповідальність, то це залежить від людини і в радянський період були різні люди.
Настя Показати IP 18 Серпня 2016 16:29
Позакривати всі школи та магазини по всіх селах і а також заборонити в"ізд транспорту і відключити світло! Буде ще більша економія не тільки на медиках та вчителях!
До Іри Показати IP 18 Серпня 2016 16:50
А при чому тут компютер, якщо по нових шкільних програмах до 3-го класу не треба навіть читати на швидкість і знати таблиці множення, лише лік до 5? А вчителів треба розігнати геть усіх, вчити основам грамоти в церковних школах задарма, бо новим господарям України треба раби, а не розумні люди.
Училка Показати IP 18 Серпня 2016 17:06
В Івпничах директорці гімназіїї 7о літ а директорцв інтернату 57.Обидві страшні хапуги.Давно пора на відпочинок.Пришліть з області нові кадри.
Ніла Показати IP 18 Серпня 2016 17:12
Чого працюють директори пенсіонери, що не має молодих розумних?
Мама Показати IP 18 Серпня 2016 17:19
Правильно.В Іваничах є дві директорки Шевчик М.С. і Лазаренко Л.Р.пенсіонерки.Вже й дітей і онуків забезпечили усім і продовжують дерти хабарі.Пора міняти на молодих.
Інетт Показати IP 18 Серпня 2016 17:28
Дорогу молодим.Особливо треба гнати директорів бо вже сильно позажиралися.Людей мають за худобу.
Рома Показати IP 18 Серпня 2016 17:34
Вчитель зношується за 15 років.Стає хворим і психічним.А в 57 вже маразм.
РайВО Показати IP 18 Серпня 2016 18:52
Про Котко сказано влучно.
777 Показати IP 19 Серпня 2016 19:26
А де Котко директорує