USD 39.40 39.77
  • USD 39.40 39.77
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

На Волині прогнозують туристичний бум

16 Травня 2014 12:11
В Україні зараз відбувається переформатування туристичної сфери. Експерти наголошують, що для Волині це особливий шанс, якщо зробити комплексний підхід.

Про це йшлося в Центрі надання адміністративних послуг під час круглого столу «Співпраця в туристичній галузі» сьогодні, 16-го травня.

Експерти зазначають, що внутрішній туристичний ринок України збільшився на 60-70%. Перевагу кримському туризму щороку надавало 6 мільйонів людей, 50% з яких - українці. Тепер же, 3 мільйони наших громадян шукають відпочинок на 7-10 днів і не в Криму. Відповідно туристичний ринок України переформатовується.

«Нам треба залучити максимально нових людей з регіонів. Цього року як ніколи, ми маємо шанс розвивати наш туристичний бізнес», - говорить начальник відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради Наталія Бунда.

Експерт з розвитку туризму, реклами, фахівець з маркетингу, один із авторів туристичної стратегії Кам`янець-Подiльського Геннадій Друзенко проаналізував, що «кримські» туристи тепер будуть шукати велику воду, зокрема це річка Дністер і Шацькі озера.
«По травневих святам ми бачимо, що Львів і Кам’янець-Подільський були перенаселені. Однак це відпочинок на 1-2 дні й у них немає великої води. Люди шукатимуть відпочинок на 10 днів, Карпати підходять й Волинь», - каже Геннадій Друзенко.

Він вважає, що створивши комплекс туристичної зони із Шацьких озер, міст Луцьк і Володимир-Волинський вдасться залучити в регіон небачену раніше кількість туристів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
велькомен Показати IP 16 Травня 2014 12:28
велькомен то болото...:)
віта Показати IP 16 Травня 2014 12:30
ой ніби немає серйозніших проблем ніж проблеми туризму хочуть "хапнути" на туристах
віто до віта Показати IP 16 Травня 2014 12:56
Що значить "хапнути"? По собі судиш?
Правда Показати IP 16 Травня 2014 12:43
На жаль, у нас майже немає куди запрошувати туристів. Жахливі у мови на Світязі і інших озерах, а гроші - шалені як для такого рівня відпочинку, сервісу таінфраструктури. Але злі і жадібні полішуки прочитавши цю новину підвищать ціни ще як мінімум на 25%.
турист Показати IP 16 Травня 2014 13:29
щеб дороги зробили, щоб доїхати до тих озер була змога
турбюро до турист Показати IP 16 Травня 2014 14:48
На Гряду трохи зробили при минулій владі, а з цією... тільки мрії!:(
свідомит Показати IP 16 Травня 2014 14:43
Амба Світязю та іншим озерам! Там інфраструктура і так бідна, а ще понаїзжають... Да і в минулому році у Болгарії дешевше ніж на Світязі і сервіс не порівняти!!!
Got Показати IP 16 Травня 2014 18:11
А шлях Гедеміновичів забули? Стільки часу та грошей вгатили
Матюк Показати IP 16 Травня 2014 23:01
коментар було видалено
Наталя Показати IP 16 Травня 2014 23:16
Як їздила в Крим, так і їздитиму. І так не я одна робитиму. Умови відпочинку і ціни на Світязі і Криму значно відрізняються і не на користь першого!
Цибульник Показати IP 16 Травня 2014 23:58
Все труба Світязю, за..се..ть геть,
Коля з рф Показати IP 17 Травня 2014 00:36
Украина шикарная страна для туризма и отдыха!!! Безкрайние пшеничные поля центральной Украины, замки западной Украины, живописные края Закарпатья, а какие там источники. Там очень красиво. Українці оберіт нормальну владу, щоб для людей була, не для путіна, не для америки, а для народа, препеніт вбивати один одного, збережіт той скарб який у вас є.
Піар Показати IP 17 Травня 2014 06:28
Черговий дешевий піар бунди!!!
до піару Показати IP 17 Травня 2014 10:04
це ж треба було о 6 ранку проснутись із такою заздрістю до Бунди)))))))))))) а, може й, взагалі не лягало і всю ніч мучилось від тої ж таки заздрості. захворіїте. треба себе берегти.
Я з Волині Показати IP 17 Травня 2014 22:41
Чекаємо всіх і будемо старатись стати краще болгар і турків свіжого повітря вистачить всім а Українець до Українця буде ставитись краще ніж турок чи болгар та і гроші залишаться на батьківщині