USD 27.67 27.95
  • USD 27.67 27.95
  • EUR 31.3 31.7
  • PLN 7.1 7.35

На Волині ведуть антиукраїнську інформаційну війну

Пропаганду проти переселенців зі Сходу України ведуть на Волині. Про це йшлося під час засідання оперативного штабу за участю голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта сьогодні, 26-го червня.

Голова ОДА Григорій Пустовіт наголошує, що це робиться, аби внести розбрат між українцями.

«На сьогодні іде хвиля дезінформації й створення міфів, що переселенці - це пияки і дебошири. Цей потік спрямований на те, аби зробити розкол між тими хто приїжджає і місцевими. Так хочуть маніпулювати людьми, щоб на сході думали, ми до них погано ставимося й не хочемо тут їх бачити. Усе це не відповідає дійсності», - наголошує губернатор.

Аби підтвердити це фактами, голова ОДА поцікавився у правоохоронців скільки було зроблено порушень закону чи порядку переселенцями.

«Жодних затримань, жодних порушень закону чи правил дорожнього руху не було», - запевнив начальник управління громадської безпеки УМВС України в області полковник міліції Анатолій Шумик.

Щоб міфи розвіяти, губернатор запропонував волинським ЗМІ допомогти з цим: зустрічатися з переселенцями й публікувати про них матеріали, як вони тут живуть, де працюють, які враження від нашого краю.
Загрузка...
Коментарів: 20
Анонім Показати IP 26 Червня 2014 10:37
Хвали сама себе, моя губонько.
лучани Показати IP 26 Червня 2014 10:41
На сайті ВН також сидять проплачені коментатори-провокатори. Плюсують десятки разів свої оди.
Модер до лучани Показати IP 26 Червня 2014 12:47
Підписуюсь під кожним Вашим словом. Тільки до сайту вони відношення не мають. і навіть не в Луцьку сидять.
Ваня Показати IP 26 Червня 2014 10:44
Якого біса пруть сюди бугаї, хай беруть зброю і захищають свій Донбас, а не ви наших волиняк туди берете на вірну смерть.Це їх земля хай і захищають. Ми самі не маємо де жити, що їсти, нема роботи.А їм на все задарма.Це правда.Віддайте чиновники всіх рангів свої квартири і віли у вас їх 10 штук.Вони хочуть расеї хай туди і їдуть, Чого в селах їх не селите, в маневицький район там всі села пусті,хай працюють на землі, коровку держать, і годують.А вони колись робити ці кацапи ні.Їм пити і спати, а не фіга не робити. В містах і наші будуть жити.Чого ви їм не даєте можливості жити нам .Це вже парадокс і насмешка над нами корінними жителями.
лучани до Ваня Показати IP 26 Червня 2014 10:55
Донбас також наша земля. А їхати воювати - це рівень моральності. Ті хто піднімає питання про бугаїв є якраз кремлівським провокатором, який вносить розбрат в середині країни.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 26 Червня 2014 12:01
а що вносять ті, хто посилає ненавчених, неозброєних хлопців із Західної України на війну, і не зачіпає при цьому цілком здорових чоловіків , які приїхали звідки ? вони що, не повинні захищати свою землю від бандитів ?
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 26 Червня 2014 12:08
їхати воювати - це не тільки рівень моральності, а й конституційний обовязок і в першу чергу тих, на чиїй землі безпосередньо ведеться війна. хто підтримав сепаратистів ? чи не вони ж ?.можливо, таким способом влада хоче послати в мясорубку свідомих українців-патріотів, а натомість прислати сюди кого-попало, як це було у 30-х роках ? видно, історія нічому не вчить наших державних мужів.
ЛУЧАНКА. до Ваня Показати IP 26 Червня 2014 14:09
Цілком правильно.В селах роботи завжди вистачае. Хати теж пустують. Хай там і селяться. А то міста їм подавай гпрну роботу. а своїх хто забезпечить. ? То ще й скільки наших хлопців поїхало на Схід. А вони тут бізнес відкривають в Шацьку. Гнати таких треба. Бо потім ніж в спину від них же і отримаемо.
Джулія Показати IP 26 Червня 2014 10:51
Її постійно і підозріло активно проводять на даному сайті.
Анонім до Джулія Показати IP 26 Червня 2014 12:27
А ти чого сидиш і строчиш коменти, а не їдеш на Донбас захищати донбасівців. Твій син чи брат,напевно,не загинув в цій війні.Чому один вмирає, а другий вдома відсиджується,особливо синки всіх можновладців і чиновників, олігархів-це ,що не їх конституційний обовязок. Чи це обовязок рабів,гинути за олігархів.Я нероджувалти сина для війни, яку самі ж оліхархи затіяли,щоб винищити нас.Ці всі риги при владі,що здали нас з портохами Росії,ніхто їх не посадив, не знищив, а за них цю погань гинуть наші квіточки,синочки, як дубочки.Ніхто не запитав,Як жити ж діткам, які лишилися батька,батькам,які до скону будуть жити в муках. Не дай Боже це п ережити нікому. Господи бережин аших діток
Джулія до Анонім Показати IP 26 Червня 2014 16:41
На брудершафт ні з ким не пила, тому попрошу мені не тикати.
Мама Показати IP 26 Червня 2014 10:51
Найстрашніше те, що заручниками цієї ситуації є діти, які не вибирали, де і від кого народитись.
НЕЛУЧАНИН до Мама Показати IP 26 Червня 2014 12:02
так про дітей і жінок ніхто мови не веде.
НЕЛУЧАНИН до Мама Показати IP 26 Червня 2014 12:12
у тих дітей є батьки, які роблять свій вибір і потурають сепаратистам-загарбникам. якщо вони не хочуть захищати землю, то не треба займатись експортом демократії. така стратегія є хибною і це доведено історією. РАБ ПОВИНЕН САМ ВСТАТИ З КОЛІН якщо "бєженців" влаштовує їхня бандовлада - прапор їм в руки і барабан на шию. нехай там живуть
my_gift Показати IP 26 Червня 2014 11:01
Отаке: http://censor.net.ua/resonance/291488/svoboda_slova
прочитай Показати IP 26 Червня 2014 12:42
прочитайте в "Газеті по-українськи" розповідь офіціантки з Острога , в якої син загинув на цій війіні, а вона мусить обслуговувати в ресторані "бугаїв" з Донецька, які дійсно кожен день щось святкують і заставляють з ними говорити по-російськи, бо меню по -українськи не можуть прочитати. І вона мусить, бо ж клієнт завжди правий, інакше позбудеться роботи. На питанння чому не воюють за свій Донецьк кажуть, що воювати повинні професіонали, а вони бізнесмени....Вголос розмірковують, коли ж для них звільнять Донбас....
ми Показати IP 26 Червня 2014 14:37
дорогі кометатори, а згадайте як ще зовсім недавно ви плювались в сторону переселенців зі сходу! Не пам"ятаєте, ні? Як ви без розбору гадили всіх хто просив допомоги. І не важливо вам було, підтримувала та сім"я Україну чи ні, головне що вони зі Сходу, а значить - ригівські підстилкі, комуністи та сепаратисти. А пам"ятаєте статтю де мати з дітками просила підтримки у лучан? І замітьте, не матеріальної підтримки а МОРАЛЬНОЇ. Жінка казала що їй важко та самотньо в незнайомому місті, вона просто просила спілкування, розуміння, компанії для сина. А ви їй що? Та ви вилили на неї відро бруду, За що? За те що вона родом зі Сходу? А потім так вправно кричите про єдину Україну. Волиняни, що з вами? Куди дівся милий та привітний народ? Агресія та ненависть залила вам очі.
Андрій до ми Показати IP 26 Червня 2014 16:41
І чому Ви особисто не надали МОРАЛЬНОЇ підтримки ?Що Ви особисто зробили для переселенців,окрім виданої тиради докорів?Про яке плювання в сторону переселенців Ви ведети мову?Хто Вам дав право на підставі одного чи двох неадекватних людей ганьбити всіх волинян?Судите по собі і знайшли інформаційний привід паплюжити народ волині.
ми до Андрій Показати IP 26 Червня 2014 17:32
Андрій, по-перше, ти знати не знаєш надаю я допомогу чи ні. По-друге - вікрий очі, знайди статті на тому самому ВН про біженців та почитай відгуки, які писали наші співвітчизникі. І не два три неадеквата - а відсотків 70 л"ють бруд на східняків. Наразі не час для міжособної агресії. Потрібно єднатися з НАРОДОМ України, а не воювати за територію. З Кримом було те саме, пам"ятаєш? Ще до референдуму західняки паплюжили їх як могли. Поїзд дружби не чув? На той момент нам потрібно було єднатись та розумітись, а не кричати про москалів, яких на ножі, та показати що Західна Україна привітлива та миролюбива. Крим втік від нас, від українців. Скоро втіче ще й схід. І не в росії діло, а в нас. І в тому ЩО зробили ми з країни за останніх 7 місяців.
Українець Показати IP 27 Червня 2014 01:31
Шановні , дивіться реально на речі. Ілюзії закінчуються.Завжди були патріоти,але завжди були і запроданці-янучари,підстилки-холуї