USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

На Волині відновлюють оборонні споруди, де зародилася УПА

30 Серпня 2015 11:21
Волинські активісти завершили І етап відновлення оборонних споруд в урочищі Вовчак Турійського району. Там, згідно зі свідченнями істориків, у жовтні 1942 року зародилася Українська повстанська армія.

Роботи з упорядкування урочища тривали протягом усього літа, - повідомили у прес-службі волинських свободівців.

Голова Турійської районної організації свободівців Василь Мазурик висловив вдячність усім, хто долучився до впорядкування місця, яке вважають колискою УПА.

«Протягом літа сюди почергово заїжджали наші побратими з усіх районних чи міських організацій, кожен вніс свою частку у відновлення цієї історичної пам’ятки. Тепер тут створені мінімально необхідні умови, які дають змогу проводити патріотично-вишкольні таборування. До цього часу спільно з лісівниками та зацікавленими підприємцями нам вдалося облаштувати під’їзні шляхи до урочища, спорудити музей-криївку, частково відновили за упівським зразком оборонні споруди, викопати ставок. Наразі завершуєм облаштування стрільбища.... У найближчих планах – спорудити тут капличку та бліндаж», – розповів Мазурик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Небайдужий Показати IP 30 Серпня 2015 11:27
Молодці, але це лише ентузіазм! А де державна підтримка вшонування власної історії?
бульба боровець Показати IP 30 Серпня 2015 11:28
х*рньою перед виборами переставайте займатись... під донецьком краще порийте окопи
Вільний козак до бульба боровець Показати IP 30 Серпня 2015 13:57
Доречі - надягни окуляри і подивись хто тут на фото - всі ці свободівці побували на Сході - хто воював, хто будував бліндажі та рив окопи, а хто возив вже десятки разів амуніцію та продукти нашим бійцям
бандерівка до бульба боровець Показати IP 30 Серпня 2015 14:08
Читати треба уважно! Там буде патріотично-вишкільний табір!
Юрист до бульба боровець Показати IP 30 Серпня 2015 14:44
Відновлення урочища ВОВЧАК почалось ще весною силами та коштами ВО Свобода ніякого відношення до виборіів ці події немають. А кореспонденти приїхали знімати та брати інтервю у бютівців які там відпочивали. І під донецьком ,і під луганськом ми не тільки рили окопи а ще й стримували натиск ворога, нема такого свободівця який непобував на сході України в якості бійця чи волонтера.А судячи з твого висловлювання то ти БОРОВЕЦЬ просто БАРАН!!!
юристу до Юрист Показати IP 30 Серпня 2015 21:42
Нема такого свободівця,який не побував на війні? Є!!! Вітів,Боруцький,Мельник,Федік,Вега,Пирожик,Собуцький і десятки інших,бо сотень в їхніх рядах вже давно нема..
лучанка Показати IP 30 Серпня 2015 13:03
Вірю, що з такими молодими людьми ми побудуємо УКРАЇНУ!!!
Вільний козак Показати IP 30 Серпня 2015 13:54
Слава Україні ! Дякую хлопці, що ви є - буде що нашим онукам та правнукам показати
Знаючий Показати IP 30 Серпня 2015 14:00
Хлопцi! Бережить лicи! Вони вам ще знадобляться.
Петро Показати IP 30 Серпня 2015 16:07
Буде що правнукам показати - це усе, що ви им залишите
ліс Показати IP 30 Серпня 2015 19:00
Піар просто піар.
Oleg Показати IP 31 Серпня 2015 02:39
Slava Ukraini!
рсв Показати IP 31 Серпня 2015 09:17
там бурштину немає )))