USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині вилучили партію продукції «Apple» майже на півмільйона

28 Листопада 2015 13:19
Посадові особи Волинської митниці ДФС затримали партію продукції «Apple» вартістю понад 400 тисяч гривень.

Громадянин України, уродженець Житомирщини, спробував незаконно перемістити через митний пост «Ягодин» Волинської митниці ДФС партію продукції торгової марки «Apple».

Про це повідомили у прес-службі Волинської митниці.

В результаті митного огляду автівки, працівники управління аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням виявили понад 20 одиниць вищезгаданої продукції, а саме: планшети IPad, процесори та відеокарти, годинник Applewatch та ноутбук MacBook.

До слова, підприємливий порушник переміщувався смугою спрощеного руху «зелений коридор», тим самим заявивши, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території.

Товар, загальною вартістю понад 400 тисяч гривень вилучено. Відносно громадянина України складено протокол про порушення митних правил.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анонім Показати IP 28 Листопада 2015 13:30
Спалити ті яблучні недогризки!!!
Оля до Анонім Показати IP 28 Листопада 2015 14:02
Зразу видно рівень інтелекту) Так говорять ті, кому і близько не бачити "яблучні недогризки"
Ас до Оля Показати IP 28 Листопада 2015 18:12
Олечка він жартує в дурдомах і там
Анонім до Оля Показати IP 28 Листопада 2015 18:16
А вони мені і даром не потрібні!
Аліксандр Радіоничь Показати IP 28 Листопада 2015 15:05
О, мають митники хороші подарунки дітям на Новий рік
лінк Показати IP 28 Листопада 2015 15:08
По фото видно що такі речі на вагу важать? :))) Дайте мені пів-кіло айфонів :)
Анонім Показати IP 28 Листопада 2015 19:23
Показове покарання. Таких ділків за добу сотнями спокійно проїжджають за $. Теж мені ворог України #1) не фортануло просто посану (
Фотін Показати IP 28 Листопада 2015 20:42
Ну нормальненько, тепер продадуть за пів ціни )))))))) Для своїх
мацібора Показати IP 28 Листопада 2015 23:21
розстріляти його!!!!!!! на "Ягодині" так мало ніхто не возить.
Anonymous Показати IP 29 Листопада 2015 00:53
Ага, пиз...ць, який ворог народу! Комплекта на комп (не виключно, що тупо собі) і пару телефонів/планшетів віз! А може того, сєпарам передать хотів! Тим здирникам на кордоні самим не смішно? По факту - НЕ ДУШІТЬ, ПАНОВЕ, ЛЮДЕЙ ЙО....МИ МИТАМИ І ПОБОРАМИ! Якого, даруйте, милого, я маю в Україні купувати відеокарту, мамку, проца, телефона В БАКСАХ дорожче, ніж в ЄС чи США??? Ну, за доставку з США авіапоштою зрозуміло треба заплатити... І то при тому, що чудова влада довела курси валют до абсурду, а замість зарплати - "рошенка" на паличці!
Anonymous Показати IP 29 Листопада 2015 00:59
Не огризок, Asus ZenFone 5 в нас - 230-240 євро, в Європі - 170-190... Ми такі багаті? Чи просто комусь в Києві час губозакаточну машинку подарувати - сума, на яку можна замовити в закордонному інет-магазині, зменшена з 300 до 150 євро! Сенечка, кроличок ти наш ненаглядний, коли ж ти, скотина, нажерешся наших грошей, разом з Яреською і Гонтарєвою, а?
ЗАКОН Показати IP 29 Листопада 2015 11:49
ЯНУКОВИЧ ТЕЖ ДУМАВ , ЩО ВІЧНО БУДЕ ПРАВИТИ .ТІЛЬКИ РІШУЧІ ЗМІНИ НА КОРИСТЬ ДЕРЖАВИ І НАРОДУ ,ЗАКОНИ І ВИКОНАННЯ .СМЕРТЬ ВОРОГАМ.
Читач Показати IP 29 Листопада 2015 21:08
Чому ви такі ? В полі зору - один годинник і пару планшетів..... "Чотириста тисяч"!!!!...