USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

На Волині затримали водія, рівень алкоголю в крові якого перевищений у 16 разів

3 Вересня 2016 11:12
Водія, в організмі якого рівень алкоголю в крові був перевищений в 16 разів, затримали на Волині, - інформують у прес-службі патрульних.

У п'ятницю, 2-го вересня, в обідню пору патрульним надійшов виклик, що з міста Горохова рухається автомобіль, водій якого може перебувати в стані алкогольного сп’яніння.

Інспектори зупинили його на вулиці Львівській. Він перевозив хлібобулочні вироби.

Перевірка на Драгері показала 3,14 проміле алкоголю в крові, тож на водія склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп’яніння).

Автомобіль забрав інший працівник хлібного підприємства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
3.14 Показати IP 3 Вересня 2016 11:19
Число Пі
123 Показати IP 3 Вересня 2016 13:40
Человек вёз хлеб людям! Через трудности и опасности.
Я Показати IP 3 Вересня 2016 13:52
Ото мужик!!!! Щей навіть їхав. Німець мабуть вже і вмерби. Дайте йому героя. Слава героям
До 123 Показати IP 3 Вересня 2016 13:55
Немає та поліція совісті і розуму. Аби остались голодні пару суток-такого більше неробили. Пропоную непродавати ним хліб, хай пальця сосуть!
Хлібороб до До 123 Показати IP 3 Вересня 2016 14:22
Хай своїми машинами розвозять,них*ра нероблять-хоть там толк буде.
оля Показати IP 3 Вересня 2016 19:15
Поліція молодці! Подзвонили б ви кілька років тому в ДАІ і сказали б, що десь там з Горохова їде водій, який, можливо, п"яний. У кращому випадку вас би послали культурно, у гіршому - просто б послали.
Ігор Показати IP 4 Вересня 2016 08:03
Козак!!! Ризикував, але Хліб розвозив...
Ківерчанка Показати IP 4 Вересня 2016 11:17
добре що все склалося без жертв,нещодавно у Ківерцях такий хлібовоз у стані алкогольного сп'яніння 3.12проміле збив на смерть 16-річного велосипедиста.Виродки п'ють за кермом і все,і ні кого ніщо не вчить шкода тільки безневинних жерт
Ммм Показати IP 5 Вересня 2016 16:12
Не вже диспечер не бачить кого відправляє в рейс.