USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині знайшли дачі Симоненка і Калетніка

11 Червня 2014 17:55
Волинські активісти знайшли шість будинків комуністів Петра Симоненка та Ігоря Калетніка.

Ці будинки знаходяться на узбережжі озера Світязь в урочищі «Гряда». Поряд цих будинків вертолітний майданчик (на фото). Про це повідомили у прес-службі Правого сектора Волині.

Стало відомо, що підставними власниками цих будинків є: така собі Марія Г. – мешканка Одеської області, Володимир А. – мешканець Донецька, Володимир З. – мешканець міста Маріуполь, Олена Г. – мешканка міста Херсон та одне зі столичних ТзОВ.

Зокрема опікувався на Волині цими будинками один із депутатів обласної ради.

Правий сектор Волині вимагає націоналізувати ці шість будинків та переформатувати їх в пансіонат реабілітації для постраждалих та членів їхніх сімей під час Майдану та бойових дій на Сході.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Діпутат Показати IP 11 Червня 2014 18:00
Хвамілію діпутата в студію! Срочно. Чи не Микитюк?
дійсно до Діпутат Показати IP 11 Червня 2014 21:28
А хто ж іще???
ооооо! до Діпутат Показати IP 11 Червня 2014 21:29
Візьміть за ср... у Клімчука і не мучтеся - все розкаже.
місцевий Показати IP 11 Червня 2014 18:27
Та ні,це будинки Львівського автобусного,про які ніхто не знає
ковельчанка Показати IP 11 Червня 2014 19:03
На нараді в Шацьку 6,06.14р. я запитала Гузя про це обійстя - гадки немає .А в мене думка - чому в нас на Волині немає п.Коломойського і Бориса Філатова - вони б взяли на себе відповідальність і заселили ці котеджі дітьми людьми активістами які конче треба відпочити...і не зволікали... Але в нас на ВОЛИНІ немає - державних мужів. - ті самі біля корита...той самий стиль...
1221 до ковельчанка Показати IP 11 Червня 2014 20:17
коментар було видалено
Анонім до ковельчанка Показати IP 11 Червня 2014 20:56
нашi в Одесi, для чого тут комарiв кормити?
Анонім Показати IP 11 Червня 2014 22:14
якась шняга,ці ж будинки показував правий сектор місяці 3 назад і казав що це будинки меньшого яника,напевно хтось з волинського правіка хоче прибрати собі,не знаю як в інших областях ну у нас в правому секторі одні контрабандисти аферисти авантуристи,так що їм вірити себе не поважати!
Наталя Показати IP 11 Червня 2014 22:50
Цікаво! А як же конституційне право недоторканності приватної власності?! Хто вже вияснив чиї це конкретно будинки і документи на них? Хто через суд відмінив право на їх власність, якщо воно визнано незаконним, або набуто злочинним шляхом? Цей Правий сектор кому вже тільки не "приписував" ці будинки, а тепер вже дійшло до Симоненка і Калетника - і у кожного аж по 3 будинки! Мабуть дуже вже чешутьтся руки прибрати ці будиночки у "свою" власність, тобто для "героїв майдану" - Гузя і Ко!! Коли цей "революційний дерибан" вже закінчиться!!
АВС до Наталя Показати IP 13 Червня 2014 12:29
"чешутьтся руки" - грамотна особа.
Волинь Показати IP 12 Червня 2014 06:47
От брехуни . Пару місяців назад казали, що ці дачі синка януковича. а сьогодні приписують ці дачі комунякам. Супер інформовані революцьонери !
До гузя Показати IP 12 Червня 2014 08:50
Смердить гузятиною
Ковель Показати IP 12 Червня 2014 09:06
Активісти не знають, чим їм зайнятися і на чому заробити собі очки, адже в області відносно спокійна ситуація, гроші кости ніде, а їсти хочеться, і пити в кабаках теж. Прошу не видаляти.
СВ Показати IP 12 Червня 2014 11:12
Не здивуюсь якщо завтра повідомлять, що знайшли на Світязі будинок Путіна або Кім Чем Іра)))