USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Нелегальні пилорами на Волині викриватиме комісія

11 Січня 2016 12:46
Перевірити наявність зареєстрованих та нелегальних пилорам на Волині хочуть із залученням правоохоронців.

Про це стало відомо під час оперативної наради в голови облдержадміністрації 11 січня.

Провести інвентаризацію та підтвердити фізичну наявність пилорам в області пропонує голова ОДА Володимир Гунчик.

Робоча група з підготовки цієї наради повинна працювати у кожному районі з залученням представників РДА, Волиньобленерго та правоохоронних структур.

Після здійснення інвентаризації планують чітко встановити, скільки на території області офіційно зареєстрованих та нелегально діючих пилорам. В рамках підготовки наради повинні обговорити питання щодо алгоритму дії державних структур, ВОУЛМГ та бізнесу для роботи у правовому полі та забезпечення надходження податків та зборів та збереження лісового фонду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Петя Показати IP 11 Січня 2016 13:03
В Дерно перевірте!
Анонім Показати IP 11 Січня 2016 13:33
ото дебіли , покійний Клімчук боровся - не поборов, а тепер нова по новому, невже не зрозуміло не буде лісничий давати добро на вирізку не буде пилорам, але для людей -лохів і так піде головне показати роботу
Чорниж Показати IP 11 Січня 2016 13:37
ну дебіли ці чиновники чи притворяються???!!! Власники нелегальних пилорам є самі чиновники, лісники і менти. нафіга цуй цирк для бідних!!!
Берестяни до Чорниж Показати IP 11 Січня 2016 15:54
Лаконічно і в саму точку.
Чорнижу Показати IP 11 Січня 2016 14:43
А чому нас, браточків і сестриць віруючих, забули? Ми найбільше в долі.
З АТО до Чорнижу Показати IP 11 Січня 2016 16:46
Зато братів не мобілізовують. Їм потрібно штрафи за крадений ліс вдесятеро більші давати.
набридло Показати IP 11 Січня 2016 15:08
а куди можна повідомити щоб перевірили пилораму?
Анонім до набридло Показати IP 11 Січня 2016 17:02
повідомити можна заступнику голові адміністраціі району , але зразуж скажу із досвіду це все до д*пи, раніше кришували іх лісівники з прокур. зараз мабуть теж саме , у них документи всі готові і куплені і де факто там ніхто нічого не зробить , імітують роботу наші главарі області, було б дуже смішно якби не було так сумно