USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Невідомі позбиткувалися над могилою Героя Небесної Сотні у Луцьку

13 Серпня 2015 11:20
Вандали повалили хрест та розкидали вінки на могилі Героя Небесної сотні Василя Мойсея, який під час революції «Гідності» поклав своє життя у боротьбі з тоталітарним режимом. А також поблизу могили спалили Біблію та шарф ФК «Волинь».

Це відбулося у ніч з 11 на 12 серпня, – повідомили «Волинському агентству розслідувань» працівники підприємства «Бетон брук сервіс», які здійснюють облагородження території під майбутнім пам’ятником Небесній сотні.

З їх слів, уночі хтось зламав хрест, який зранку виявили біля могили. Також вандали спалили Біблію та шарф ФК «Волинь» з могили у смітнику, який стояв поблизу. З могили повикидали вінки та прапорці, а також забрали портрет Мойсея. Вандали розбили підсвічники – розбите скло і досі валяється біля могили.

Прибирали розкидані та спалені вінки працівники ЖКП. Зламаний хрест поки залишили біля могили.



Робітники додають, що вандали зовсім не чіпали будівельних матеріалів, які лежать біля могили, а також не завдали шкоди вже виконаній роботі, тому вочевидь метою невідомих було саме вчинити наругу над пам’яттю Героя.

Те, що відбулося у Луцьку зайвий раз доводить, що в Україні практично не ведеться боротьба з українофобами та прихильниками російського імперіалізму. Навпаки, нинішня олігархічна влада все більше побоюється націоналістів, ніж російських агресорів, - вважають у Луцькій міській організації ВО «Свобода».

Вчинений у ніч з 11 на 12 серпня акт вандалізму над могилою Героя Небесної Сотні Василя Мойсея у Луцьку є викликом для усіх українців, волинян і лучан і вимагає негайного розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності причетних до цього злочину, - повідомляє прес-служба організації.

«Волинській владі і правоохоронним органам сьогодні набагато успішніше вдається покривати незаконне видобування бурштину та закривати очі на корупційні схеми, ніж боротися з злочинцями та ворогами української нації. Пасивність і млявість міліції і прокуратури у розслідуванні цього злочину є неприйнятна. Як і спроби зам’яти чи приховати вчинене. Допоки при владі в державі перебуватимуть несправжні, а «липові патріоти» і пристосуванці, наруга над українцями і їх Героями буде тривати, як і повзуча російська агресія», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
свідок Показати IP 13 Серпня 2015 11:35
коментар було видалено
Тетяна Показати IP 13 Серпня 2015 11:53
тільки виродки можуть глумитися над могилою! їм це все повернеться...
Лучанин до Тетяна Показати IP 13 Серпня 2015 17:25
Ці виродки мені чимось нагадують двох луцьких братів-комсомольців!
В шоці Показати IP 13 Серпня 2015 11:54
Шо за люди, до чого котимося?! З кожним днем все більше пізнаєш людську мерзотність і все більше цьому дивуєшся, бо щодня оця ницість перевершує себе!!!А де міліція?!Таку мерзоту треба негайно покарати!!!
Кот до В шоці Показати IP 13 Серпня 2015 13:51
Ця подія має стати лакмусовим папірцем для нашої міліції знайдуть вандалів честь їм і хвала ,не знайдуть то нахолери вони потрібні місту!!!
Проти Показати IP 13 Серпня 2015 12:59
Вандалам це повернеться. Але цій могилі не місце на меморіалі, для цього в нас є спеціально відведене місце для поховань - Гаразджа.
той хто втратив надію Показати IP 13 Серпня 2015 13:05
Коли людина оскверняє могилу - показує рівень виховання,шкода,що такі взагалі існують,найкращі йдуть а ці продовжують жити,сумно..
Кот Показати IP 13 Серпня 2015 13:53
Ця подія плювок в лице всім городянам і лишити його безнаказаним неможна !
Всезнайко до Кот Показати IP 13 Серпня 2015 14:39
Чому це всім?
Кот до Всезнайко Показати IP 13 Серпня 2015 15:47
Ну якщо ви шановний мул суспільства то для вас це не новина, а от для нормальних громадян нашого міста це шокуюча новина і виклик для суспільства.
Свідок Показати IP 13 Серпня 2015 14:07
коментар було видалено
Кріс Показати IP 13 Серпня 2015 14:16
Це наше обличчя - ми ж українці, "європейська нація"
Всезнайко до Кріс Показати IP 13 Серпня 2015 14:40
Так, це ваше обличчя...
Кріс до Всезнайко Показати IP 13 Серпня 2015 15:45
А Ви не українець?))
Юзік Показати IP 13 Серпня 2015 14:17
коментар було видалено
1941-45 Показати IP 13 Серпня 2015 15:07
Знайти *ук-і наказать!!!!
Андрій Показати IP 13 Серпня 2015 15:26
Під час розгляду проектів пам'ятника була пропозиція перепоховання загиблого на Алею Героїв на міське кладовище. Цим знімалось багато суперечних питань. А тепер маємо ще одну проблему в центрі Луцька. Знайдеться куча придурів-вандалів, сатаністів, просто неадекватів поп"яні, яких туди буде тягнути. І така жахлива інформація буде періодично з'являтись в новинах, а цілодобову охорону не виставиш, живих немає кому охороняти.
Андрій Показати IP 13 Серпня 2015 15:29
Почитайте коментарі на Волиньпост http://www.volynpost.com/news/55358-vandaly-vchynyly-narugu-nad-pamiattyu-geroia-nebesnoi-sotni
Кот до Андрій Показати IP 13 Серпня 2015 15:59
Ще раз переконуюсь ,в кожній нації процент д*білів незмінний. (((
Андрій до Кот Показати IP 13 Серпня 2015 17:12
Поважаю самокритичних людей.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2015 17:42
Де міліція, сбу,?!!!!!
Автоклав Показати IP 14 Серпня 2015 08:57
Скільки підлості і мерзенності може бути в людях, які це роблять, це ж "наше майбутнє" підігріте алкоголем, аможе і ще чимось сильнішим , заради якого люди кладуть голови ... Страшно жити в цій країні .