USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Бруківка для нового прокурора Волині: віче в Луцьку

6 Квітня 2014 15:09
Нагадування про те, що саме завдяки революції, Анатолій Коцура отримав посаду прокурора області, передали йому активісти Самооборони Майдану під час Народного віча на Театральному майдані у Луцьку.

Бруківку з вулиць Інститутської та Хрещатика вручили новопризначеному прокурору Волинської області Анатолію Коцурі. Активіст Самооборони Майдану Ігор Лапін нагадав, що у козаків була традиція під час виборів отамана посипати йому голову попелом. Прокурора попросили сприйняти це не як тиск, а як знак уваги від громадських середовищ Волині. Анатолій Коцура охоче прийняв незвичний подарунок та решту часу на сцені провів зі шматками бруківки у руках.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Луцьк Показати IP 6 Квітня 2014 15:14
Для чого цей цирк. Подивіться яка самовдоволений фейс.Чхав я на вас усіх.Жив при старій владі,керував і далі буду керувати для самого себе любимого.Нічогто не міняється і не зміниться,така ми вже продажна,злодюжна нація.
Анонім до Луцьк Показати IP 6 Квітня 2014 17:10
"Хохол останется хохлом Хоть ты пусти ЕГО в Европу Где надо действовать умом, Он напрягает только жопу. И потому-то на Руси Завещано аж Мономахом: "Связаться Боже упаси! С тремя - жидом, хохлом и ляхом ". Коварен жид, хотя и слеп ; Кичливый лях - похуже бляди, Хохол же - съест с тобою хлеб, И тут же в суп тебе нагадит" (с). "Хохлы" Т.Г.Шевченко 1851г.
батє до Анонім Показати IP 6 Квітня 2014 17:48
прівєт пєрєдавай увідіш в ростовє.
Для "лапотніков в ко до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2014 15:23
Это переделка стихотворения Державина "Вельможа": "Осел останется ослом, Хотя осыпь его звездами; Где должно действовать умом, Он только хлопает ушами. О! тщетно счастия рука, Против естественного чина, Безумца рядит в господина, Или в шумиху дурака." Если уж сами люди без чести и достоинства, то хотя бы Кобзаря не позорили, приписывая ему это мерзкое сочинение, и Державина бы не приплетали к своим низким провокациям.
!!! Показати IP 6 Квітня 2014 15:15
По любому це тиск і не важливо в яку сторону і в якому значенні. А під тиском ніхто ніколи нормально працювати не зможе! А висновки, що нас чекає далі, робіть самі.
Вільна Волинь до !!! Показати IP 6 Квітня 2014 22:50
Та він їх пересаджає потім всіх під різними предлогами та й все...
Дурдом Показати IP 6 Квітня 2014 15:19
Дурдом ин УА...
Правдоруб Показати IP 6 Квітня 2014 15:36
Активіст Ігор Лапін. Ахаха. Через місяць буде активіст Башкаленко та Клімчук.
11 до Правдоруб Показати IP 6 Квітня 2014 20:54
ні... він буде як його тато :Сашо -доллар
Юрій Показати IP 6 Квітня 2014 15:38
Потрібні зміни у системі , у кадровому підборі . А то одні і ті ж морди при будь-якій владі. Усіх працівників прокуратури на люстрацію, хай розкажуть народу, що вони робили, кого кришували, кому хабарі передавали. Інакше нічого не поміняється. 50 днів , як народ скинув банду Азарова-Януковича, та більшість прихвостів яника спокійно продовжують грабувати український народ.
Луцьк Показати IP 6 Квітня 2014 15:42
Цей активіст з Рози не вилазить!!!!! Чи Роза це новий штаб самооборони???Кіно:))))
правдива Показати IP 6 Квітня 2014 17:04
Да людина взагалі на пенсії була, їм нема з кого призначати і ви думаєте про покращення?:) З умовою, що "протягне" вибори Юлі і призначили!!!
ЗМІ до правдива Показати IP 6 Квітня 2014 17:06
Яка Юля?:))) О.Богомолоць може замінити в політиці Ю.Тимошенко - експерт http://www.unn.com.ua/uk/news/1327303-o-bogomolots-mozhe-zaminiti-v-polititsi-yu-timoshenko-ekspert
123 Показати IP 6 Квітня 2014 17:05
Лапін ! Все житя дружив з чиновниками корупціонерами і сам обікрав багато людей!
знайко Показати IP 6 Квітня 2014 17:09
Нехай новий прокурор першого Пустовітя притягає до відповідальності, що гроші, хабарі бере за посади!!!
Колега Показати IP 6 Квітня 2014 17:15
Ігорко Лапін- знаний Луцький адвокат - алкоголік і шахрай, синок колишнього голови Ковельського міськрайонного суду, лучьшого дружбана Коцури (ще за його бутність прокурором Ковеля), ой натворять вони всі разом...
Всезнайко Показати IP 6 Квітня 2014 17:30
А де Аркаша Соломатін, вже в схроні?
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2014 18:13
Луцькі майданні банди однозначно вимагають від нового прокурора прислужувати їм, а не Закону
Володимир Показати IP 6 Квітня 2014 18:16
Богомолець бідніша Юлі, має лише три мільйони, два будинки і сім квартир.
Лучанин до Володимир Показати IP 6 Квітня 2014 20:55
Так до речі, і є власницею колекції старовинних ікон кількістю понад 5000 .
007 Показати IP 6 Квітня 2014 22:06
Лапін Ігор дивись новий прокурор візьметься за суддівські рішеня твого батька про розмитнення автомобілів і т.п.
тамада Показати IP 6 Квітня 2014 23:37
заключительный этап свадьбы породнение семей.да такой сюжет про симбиоз проурора и мирных протестующих разрушивших луцк только масла в огонь подольет на востоке.сомали отдыхает
я знаю Показати IP 7 Квітня 2014 00:11
усе пойдет на тормозах
Михайло Показати IP 7 Квітня 2014 02:14
Україна перетворюється на Сомалі, кожною територією буде керувати своя банда, за столицю буде смітник Майдану!
Українець Показати IP 7 Квітня 2014 11:32
Зробили з країни циркову арену, клоуни, і тішаться. А ми дивимося і мовчимо. Сумно, панове, сумно.
для людей Показати IP 7 Квітня 2014 12:45
Ігор Лапін- прихвостень та сволота ще та!!! Гляньте на мордяку його!!! коли хлопці на майдані гинули він "панти ганяв" в Роуз кафе!!! Совісті нема в тебе бруківку дарувати! а ви ПС на що дивитесь!!!
Философ Показати IP 11 Квітня 2014 09:12
Нас окружают зеркальные отражения. Хорошие и плохие. Видишь в человеке качества которые тебе не нравится, ты так же имеешь их в себе, откажись от них. Видишь хорошего и мудрого человека - так же имеешь эти качества в себе, увеличивай их в себе и укрепляй.