USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Ну, був українцем, став росіянином – нічого страшного», - екс-гравець «Волині»

13 Травня 2014 13:30
Колишній нападник луцької «Волині» Олексій Бабир вирішив прийняти російське громадянство, - йдеться на сайті Футбол24.

"Я вже отримав паспорт, так склалося моє життя. Крим відійшов до Росії, тому я продовжу кар'єру в Росії, швидше за все. Нічого страшного в цьому не бачу. До України я добре ставлюся, але на паспорті особливо зациклюватися не збираюся. Не бачу сенсу. Ну, був українцем, став росіянином", - заявив футболіст.

«Є декілька варіантів, просто не хочу про них говорити. Це - не вища ліга, але є хороші варіанти, завдання високі ставлять», - додає Бабир.

Зауважимо, 24-річний форвард народився в Криму, виступав за "Кримтеплицю", "Волинь" та "Говерлу".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Горлум Показати IP 13 Травня 2014 13:34
ГАНЬБА!
123 Показати IP 13 Травня 2014 13:35
Був людиною, став бидлом - нічого страшного.
ПРАВДА до 123 Показати IP 13 Травня 2014 13:41
Був, є і буде виключно дешевим 3,14дарасом.
Правда2 до ПРАВДА Показати IP 13 Травня 2014 13:48
3,14дарасом стал бы, если бы до гейропы поехал... Так что, ошибся вектором...
Хвіл Показати IP 13 Травня 2014 13:47
А шо ви хотіли від футбольорів і боксистів? - Там тільки бабло в головах.
Андрій76 до Хвіл Показати IP 13 Травня 2014 15:35
Був би ти на його місці,так само думав би...Чи тобі"бабла"не треба?..
Лучанин Показати IP 13 Травня 2014 13:52
Фуууууу жах, який же це позор!!! це зрадництво, веде себе як дешева повія!!
Ігорь Показати IP 13 Травня 2014 13:56
Знаю особисто його та його дівчину, та ось ,що скажу ці дві особи просто продажні люди!
пан Показати IP 13 Травня 2014 13:58
Грош1 - понад усе!
OSA Показати IP 13 Травня 2014 14:12
Зробив опирацію. Був "мальчиком" став "девочкой"..... ну яка різниця, я на цому не зациклюсь....
Нравоучителям Показати IP 13 Травня 2014 14:38
Вам легко писати коментарі, кричати "ганьба". Це ж не вашої долі стосується. Неприємний коментар - але то вже як вмів, як відчував. Добре, що у нас усі такі ярі патріоти. Зараз будуть вибори - побачимо, чи такі вже ярі?)
))) до Нравоучителям Показати IP 13 Травня 2014 14:49
паспорт - це бумажка. а патріоти наші - це окрема стаття медичної психіатричної енциклопедії. шо ганьба, то ганьба, на весь світ. в криму відмовилось від російських паспортів ніби десь 0,14%. люям треба жити і працювати, просто дехто про працю має дуже уявне уявлення.
Лучанка Показати IP 13 Травня 2014 18:14
Із за таких зрадників наші дідусі помирали під час війни! Бо це просто криси настоящі!!!Це наскільки треба любити гроші щоб ось так продатись!!!!обережніше на Лєксусі літай! Фраєр(((
111 Показати IP 13 Травня 2014 22:45
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D1%80_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 120 матчів - 8 голів таких нападників нам не потрібно
Юрій Показати IP 14 Травня 2014 12:55
Був недофутболістом став недолюдиною.