USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Озвучили перспективи будинку офіцерів у Луцьку

17 Грудня 2016 09:00
Культурно-просвітницький центр може з'явитися в приміщенні колишнього будинку офіцерів у Луцьку.

Про це у соцмережі написав ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, оскільки зараз будинок офіцерів перебуває на балансі ЛНТУ.

«З колегами Кшиштофом Лонткою та Вірою Кудрявцевою опрацювали пропозицію ЛНТУ по створенню культурно-освітнього центру в приміщенні польського земельного банку в рамках спільного транскордонного проекту», - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
бе Показати IP 17 Грудня 2016 09:25
а може й не з"явитись-просто завалиться!
Оля до бе Показати IP 17 Грудня 2016 12:55
а вже б була фылармонія...
Бегемот до Оля Показати IP 17 Грудня 2016 17:41
Для філармонії те приміщення не пристосоване.
до бе Показати IP 17 Грудня 2016 12:30
добре.що за стільки років не завалився! краще б віддали під банк чи філармонію! звідки в універу кошти на його утримання а може уже в планах знести і побудувати черговий розважальний
Василь Показати IP 17 Грудня 2016 15:28
В 2012 коли я навчався в ЛНТУ нас в якості практики послали робити ремонтні роботи, там де тепер кав'ярня. І пофіг, що навчалися ми на факультеті комп'ютерної інженерії. Політєх заробив грош :))
Беркут Показати IP 17 Грудня 2016 18:36
Напевно не дарма силовики пасуть цього ректора Савчука ...
до Бегемот до Оля Показати IP 17 Грудня 2016 18:51
звичайно.радянське приміщення автостанціі більш пристосоване та привабливе у всіх відношеннях!
івая Показати IP 17 Грудня 2016 19:45
А може ,ще одне" Буратіно"???