USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Патріотичний червоно-чорний «ЛУЦЬК». ФОТО

8 Липня 2014 19:45
В'їзний знак «ЛУЦЬК», який розміщений на в'їзді до міста з боку Ківрець, активісти оздобили червоно-чорними кольорами.

Зазначимо, червоно-чорні кольори - це й кольори революційного прапора Організації Українських Націоналістів, який ще називають "бандерівським", і кольори традиційної української вишиванки.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, ще один в’їзний знак «ЛУЦЬК» на вулиці Ковельській вбралися у червоно-чорний візерунок, а підставка стала синьо-жовтою.

Фото знака виклав Вконтакте один з учасників акції, лучанин Борис Ткачук:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Всезнайко Показати IP 8 Липня 2014 19:56
коментар було видалено
Viktor Показати IP 8 Липня 2014 20:09
Molodci. ne vallno dalle cvet pokraski. vallno chto priveli nadpis v luchshiy vid
Нормальний Показати IP 8 Липня 2014 20:17
Не всі майданівці люблять бандеру і оун упа...
Церковна миша Показати IP 8 Липня 2014 20:46
То тепер кожен може малювати візитівку міста у той колір, який хоче? Чому це червоно-чорний це патріотичні кольори? Ще залишились живими люди, сім"ї яких вирізали бандерівці. Навіщо знову тупо провокувати людей?
Луцьк до Церковна миша Показати IP 9 Липня 2014 10:15
Очевидці розповідають, що у полісських селах наші "патріоти" так поляків різали, що їхні трупи пачками на вози складали і кров струмочками тікла. Мабуть і кольори відповідні: чорна земля, а на ній кров. І це називаються патріоти... Це сором.
Сергій до Луцьк Показати IP 26 Травня 2015 19:07
Два дебіла оце сила . Не знати історії оце сором . Сувки є сувки ...
ТБ Показати IP 8 Липня 2014 20:57
Саме зараз на ІНТЕРі фільм-правда про ПриватБанк і Коломойського!!!
Церковна миша Показати IP 8 Липня 2014 21:02
Дві статті на одному сайті і абсолютно полярна реакція. http://www.volynnews.com/news/society/vyiznyy-znak-v-lutsku-vyshyly/#comment_num_335154
Коментатор до Церковна миша Показати IP 9 Липня 2014 09:29
Повністю з Вами згоден! Абсолютно різна реакція людей і полярні коментарі. Вилику роботу зробили і хлопці, і дівчата. Але дівчат хвалять за творчість і біля напису фотографуються, а от вчинком хлопців більше обурюються. А все чому? Бо у хлопців існує політичне підгрунття. Юнаки старалися, оновили напис, який вже почав втрачати пристойний вигляд. Але все-таки краще б вони розмалювали букви у кольори веселки, а не робили прив'язку до червоно-чорних прапорів. За старанність і працю хдопцям потрібно висловити вдячність! Вони зробили роботу комунальних служб.
Лучанка Показати IP 8 Липня 2014 21:08
Вже геть все святе втратили і забули патріотичні кольори,куду ми котимось? Дякуючи правому сектору!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 8 Липня 2014 21:38
цих же бандерівців процентів 85 по україні не признає героїзму баандери та націоналістів-нацистів. Два придурка -малолітки малюють собі що хочуть. Цім гамнюкам по морді намалювати в такі кольори та у луганськ відправити. Підростаючі нацисти. Це загалі хуліганство...де міліція ????
Анонім до Лучанин Показати IP 9 Липня 2014 00:04
оставте их себе нам таких не надо
интер Показати IP 8 Липня 2014 22:24
"Только убогий, которому гордиться больше нечем, гордится тем, что у него есть - своей национальностью".
Патріот до интер Показати IP 9 Липня 2014 09:32
І лише запроданець і яничар не гордиться своєю національністю, бо у нього її немає! Такі люди ще жалюгідніші ніж "убогі".
арп Показати IP 8 Липня 2014 23:23
идиоти
Анонім до арп Показати IP 9 Липня 2014 00:06
Почему идиоты? Просто не хватает белого круга со свастикой.
Аліна Показати IP 9 Липня 2014 00:05
Червоне - то любов, а чорне - то журба. Хлопці молодці! А критиканти хай ідуть щось зроблять корисне, язиками чесати легко. Ще не всі мости в Луцьку розмальовані. Виберіть собі кольори довподоби, а ми подумаємо, що вам написати!
Лучанка до Аліна Показати IP 9 Липня 2014 09:37
Правильно! Кому не подобається - хай піде і перефарбує під спекотним сонцем! А не сидить вдома на дивані і критикує працю інших. Такі "диванні критиканти" тільки язиками вміють ляпати.
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 00:07
З відгуків зрозуміло-напис треба перефарбувати, а на хлопців не ображайтесь-тільки прощеням, а не ненавистю ми можемо побудувати щасливу країну.
Дід Панас Показати IP 9 Липня 2014 00:34
солоденькі певно, так мило один другого тримає
Патріот до Дід Панас Показати IP 9 Липня 2014 09:48
І не соромно Вам діду? Чи Ви самі із нетрадиційною орієнтацією? Бачите милості там, де їх немає.
Дід Панас до Патріот Показати IP 9 Липня 2014 12:25
В мої молоді роки чоловіки себе так не поводили.
Анонім Показати IP 9 Липня 2014 00:46
А вот одно из достижений майдана: "Каждая страна, подписывая договора об ассоциации, должна принять закон об Реститу́ции. В международном праве — форма материального возмещения ущерба в результате неправомерного международного акта путём восстановления состояния, существовавшего до его совершения. Может осуществляться различными способами." Короче говоря, после вступления в силу договора об ассоциации, любой международный суд ОБЯЗАН признать НЕЗАКОННЫМИ передачу Украине 1)Галичину и Волынь, отобранных у Польши. 2)Донецко-Криворожской республики. 3)Часть Бессарабии и Буковины, отобранных у Румынии. 4)Подкарпатскую Русь, отобранную у Чехословакии. 5)Крым. Что в этом случае остается от Украины?
Анонім до Анонім Показати IP 9 Липня 2014 11:36
Я вот не понимаю откуда украинцы ? Если чистой нации и нет ! Все кров в перемешку
... до Анонім Показати IP 9 Липня 2014 13:05
А в москалів кров чиста да?) не сміши
титушко Показати IP 9 Липня 2014 01:49
Старый луцк100%достается ролякам и иудеям + земли колоний до 1943.майдан за возврат
Анонім до титушко Показати IP 9 Липня 2014 11:38
Ты думаешь почему поляки так подерживаю чтоб мы пошли в евросоюз? ЧТОБ ЗАБРАТЬ СВОИ ЗЕМЛИ И НАКАЗАТЬ БАНДЕРОВЦОВ
Мешканець міста Луць до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 20:26
Прочитавши ваші коментарі я зробив висновки : Частина з вас точно не з міста Луцьк , частина з вас аноністи , тітушки і ... одним словом кацапи та провокатори .
111 Показати IP 9 Липня 2014 07:08
Не подобається купіть фарбу і пофарбуйте
567 Показати IP 9 Липня 2014 08:20
Очень мрачно, хватит журбы для украинцев, пора думать о будущем, а у нас все время копаются в прошлом.
Ківерчук_1 Показати IP 9 Липня 2014 08:29
нехай би вони собі хату (квартиру,....) пофарбували. як на мене за це потрібно якимось чином "наказувати", що за анархія???
Патріот Показати IP 9 Липня 2014 09:36
Краще б пофарбували в синьо-жовтий!!!!!!!!!!!!!!
Коментатор до Патріот Показати IP 9 Липня 2014 09:52
Або в жовто-блакитний. Або розмалювали петриківськими розписами. Було б набагато яскравіше... Але хлопці - МОЛОДЦІ !
Житель цієї місцевос Показати IP 9 Липня 2014 13:19
Навіщо ви так спаклюжили цей знак!!! Я кожен день ходжу біля нього і дивитися на такі мрачні кольори не тільки я а і інші мешканці так думають. Якщо ви вже взяли ініціативу в свої руки, то потрібно було хочаб з кімось порадитись! Ви ж порівняйте який вигляд має знака з іншої сторони міста, на нього приємно дивитися. Він веселий, патріотичний. Набагато кращий вигляд навіть був би коли ви розмальовали його в синьо жовтий колір. Краще б ви його нечипали!!! Ви не патріоти ви ідіоти! Дівчата, які розмальовали знак у вишиванку вони молодці, великий респект за креативність і творчість! Молодці!!!