USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Перше місто на Волині оголосило карантин

22 Січня 2016 15:26
У ковельських школах оголошено карантин. Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

З 25 січня 2016 року у Ковелі буде призупинено навчання у загальноосвітніх закладах міста. Начальник управління освіти Віктор Бичковський сьогодні, 22 січня, підписав наказ про карантин у школах Ковеля з 25 по 29 січня у зв’язку зі зростанням захворюваності на ГРВІ.

Додамо, що з понеділка, 25 січня, ймовірно, буде припинено навчання у школах у Луцьку, Нововолинську та Луцькому, Ківерцівському і Горохівському районах.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, через хворобу 13% луцьких школярів не відвідують навчання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
волинянка Показати IP 22 Січня 2016 20:18
Скільки діти можуть не ходити до школи? Де є ще у світі карантини, окрім пострадянських країн? Якщо дитина захворіла, вона повинна лікуватися, а всі інші вчитися!
Andrij до волинянка Показати IP 22 Січня 2016 21:23
Povtorennja shkilnogo materialy a takoz perepus kontrolnux i samostijnux robit 13 % shkoljariv jaki xvorilu ne e efektuvnum i she bilsh zatjagye nav4alnuj prozes.
Лікар до волинянка Показати IP 22 Січня 2016 22:41
хворобу легше попередити ,аніж лікувати особливо в Украіні
Козак до волинянка Показати IP 22 Січня 2016 22:56
Що це за навчання, якщо більше половини класу відсутні. І взагалі, головне, щоб діти були здорові, а з навчанням все буде гаразд. Карантин однозначно потрібен.
Колян Показати IP 22 Січня 2016 21:06
В 8-ій школі 6-тикласник помер від грипу...
шкода до Колян Показати IP 22 Січня 2016 22:39
Жах... А в якому це місті? Луцьку? Просто Луцька школа №8 - спаціальна, там і так хворі дітки навчаються...
До волинянки Показати IP 22 Січня 2016 21:09
Що за брєд ви несете... Діти зі школи приносять додому хвороби де є менші діти... Для чого це... Звичайно потрібно було вже давно закрити школи і всі інші розваги... Щоб діти сиділи вдома і займалися у домашніх умовах уроками...
Праведний до До волинянки Показати IP 29 Січня 2016 01:03
Чому ти так приципилась до того навчання?...хай собі діти відпочиваю,нехай тиждень дома посидять!...і так у дітей зараз начання важке, це добре що хоть ЗНО з англійської мови скасували
волинянка Показати IP 31 Січня 2016 12:51
А карантин продовжать до 5лютого в школах Ковельського району?