USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Під Слов'янськом збили український вертоліт, 9 загиблих

24 Червня 2014 18:32
Під Слов'янськом біля гори Карачун терористи збили український військовий вертоліт Мі-8.

Про це повідомили бійці Нацгвардії, які стоять на одному з блокпостів біля міста. З їхніх слів, вертоліт підбили при зльоті з гори, - інформує «Українська правда».

Співрозмовник також додав, що встановлено місце, звідки стріляли по вертольоту.

Туди направили військову техніку.

Інформацію також підтверджують в штабі АТО.

Про це повідомляє речник штабу Владислав Селезньов у своєму Facebook.

"Близько 17 години в районі гори Карачун поблизу Слов'янська пуском ракети з ПЗРК був збитий вертоліт сил АТО МІ-8, який повертався з українського блокпоста після виконання завдання з доставки вантажів. Бойовики, випустивши ракету, зникли в найближчому селі Билбасівка", - повідомляє він .

На борту вертольота знаходилися фахівці, які встановлювали апаратуру з метою організації моніторингу простору, фіксації фактів порушення Плану мирного врегулювання конфлікту на сході України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Дончанин Показати IP 24 Червня 2014 19:16
"Близько 17 години в районі гори Карачун поблизу Слов'янська пуском ракети з ПЗРК був збитий вертоліт сил АТО МІ-8, який повертався з українського блокпоста після виконання завдання з доставки вантажів. Бойовики, випустивши ракету, зникли в найближчому селі Билбасівка" - 9 погибших это тоже груз?
Українець до Дончанин Показати IP 24 Червня 2014 19:24
Втішаєшся с**а. Нічого ми компенсуєм грузом 200 в напрямку раші.
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 19:27
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 19:40
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 19:58
коментар було видалено
Максим Показати IP 24 Червня 2014 19:19
Сумно, але результат прогнозований. ВПС технічно відстали від російських методів ведення війни в повітрі на 25 років. Якщо в сухопутних озброєннях Україна поступається Росії приблизно в 4 рази, то в ВПС - більше 10 разів. Рекомендую українським військовослужбовцям не виконувати накази по перелітам в зону бойових дій, бо ті накази - злочинні. В Україні зовсім відсутні сучасні методики ведення повітряної війни. На одній базі під Ліпецком Росія має більше 230 літаків і гвинтокрилів (52.636605,39.46907 - GMaps). Щоб протидіяти Росії в повітрі Україні необхідно мати 1000 розгорнутих ракет для ураження повітряних цілей на висотах 3 -18 км, і 7000 ракет на складах. В повітрі Україна проти Росії - майже нуль. Це результат 25 - річного розвалу ВПС України зусиллями США і Росії.
Дончанин до Максим Показати IP 24 Червня 2014 19:31
коментар було видалено
Українець Показати IP 24 Червня 2014 19:52
Ще не вечір, ще все вернеться, земля кругла, а параша роспись по в/ч не проводить?
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 19:55
Можешь не верить, но на территории ЛНР и ДНР нет ни единого российского военнослужащего.
Українець Показати IP 24 Червня 2014 20:01
Це добровольці в рефрижераторах в ростов їдуть і кругом закопані, і розкидані валяються?
Українець Показати IP 24 Червня 2014 20:02
А ти хто по національності?
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 20:05
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 21:06
коментар було видалено
Українець Показати IP 24 Червня 2014 20:10
коментар було видалено
Дончанин до Українець Показати IP 24 Червня 2014 20:12
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 24 Червня 2014 21:09
коментар було видалено
Дончанин до лучанин Показати IP 24 Червня 2014 21:30
коментар було видалено
Українець Показати IP 24 Червня 2014 21:21
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Червня 2014 21:28
от вам дурним і перемир`я, хто в нього вірив ?
гiсть Показати IP 24 Червня 2014 21:50
Загинули 3 вiйськових з мiста Броди,2 -з Кiровограда,спецназiвцi,4-кияни.Коли вже закнчиться знищення людей?
Дончанин до гiсть Показати IP 24 Червня 2014 22:01
коментар було видалено
Українець до Дончанин Показати IP 24 Червня 2014 22:06
коментар було видалено
Українець Показати IP 24 Червня 2014 22:05
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 24 Червня 2014 22:19
коментар було видалено
Орел Показати IP 24 Червня 2014 22:20
цікаво скільки ще ветольотів у нас залишилося?
Всезнайко до Орел Показати IP 24 Червня 2014 22:42
А то в Таньки Чорновол треба питати, вона все знає...
Анонім Показати IP 24 Червня 2014 23:00
Ну і шо Петя?До чого привели твої заігрування з теронистами?
Українець Показати IP 24 Червня 2014 23:00
А твой кумир путэн честный ?
Українець Показати IP 24 Червня 2014 23:00
И попав в росию сразу будет рай.
Волинь Показати IP 24 Червня 2014 23:04
коментар було видалено
Ооооо Показати IP 24 Червня 2014 23:07
Вбивати москальських мерзотників. Полонених не брати. То така сама сволота, якими були їхні енкаведисти, котрі знищували український народ. Історія продовжується. Поки їм не покажуть, хто є господар в українському домі, вони не вгамуються. Усі ті гіркіни-абвери та вся їхня путінська гидота мають бути безжально знищені та закопані в смітті на звалищі.
Онисим до Ооооо Показати IP 24 Червня 2014 23:16
не кажи так бо в колорадів дуже багато наших полонених сидить і вони спіймали нашу жіночку-вертольотницю яка герой україни
Іван Показати IP 24 Червня 2014 23:10
Порошенка НЕГАЙГО відправити на похорони до загиблих солдат, нехай погляне матирям у вічі і скаже для чого їх синів посилають на Схід відаючи прикази не стріляти в терористів! загиблі сьогодні солдани це результат перемиря, до якого закликала влада, мені соромно за пОРОШЕНКА. ніколи не буду захищати таку продажну владу. Загинувшим у бою ВІЧНА ПАМЯТЬ. ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
За за Показати IP 24 Червня 2014 23:37
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 24 Червня 2014 23:38
коментар було видалено
Йог до Дончанин Показати IP 25 Червня 2014 00:07
Бідося=) Не дають тобі погавкати? Ну нічого. Я от вірю в реінкарнацію. Може на тому світі погавцюняєш, песику?)
Патріот Показати IP 24 Червня 2014 23:45
Я нічого не тямлю у цьому конфлікті. Думаю, я такий не один. Як тим людям, які втратили рідних? І молоді хлопці продовжують вмирати. Це ж чиїсь діти, внуки, чоловіки, батьки, брати... Їхні смерті були марними? Впевнений, ми ніколи не знатимемо, що насправді відбувалось на Майдані, хто маніпулював населенням і продовжує це робити. Самі лише здогадки. А за бажання дізнатися істину можна дорого заплатити. З такою політикою скоро будемо і цю довбану владу гнати геть. Тоді точно вішатимемо їх на стовпах. Невже нічого не зміниться на краще? Я працюю і вірю, що зміниться. Тримаймося, українці!
Лучанин Показати IP 25 Червня 2014 02:50
На збитому вертольоті перемир’я закінчилося, не розпочавшись. Сумно.
Дончанин до Лучанин Показати IP 25 Червня 2014 08:01
Перемирие закончилось обстрелом городов на Луганщине, описанной в этой статье высадкой десанта в Славянске, вчерашней попыткой нацгвардии прорваться в Донецк, ...