USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Підвищення пенсійного віку не буде, - віце-прем'єр

22 Грудня 2014 13:25
Підвищення пенсійного віку не буде, - запевняє В'ячеслав Кириленко. Про це інформують наші столичні колеги з Еспресо.TV.

Як повідомляло сьогодні Інформаційне агентство Волинські Новини, міністр освіти і науки України Сергій Квіт запевнив, що студентам не скасовуватимуть стипендії.

Зазначимо, відповідні заяви є реакцією на оприлюднене в мережі доручення голови уряду Арсенія Яценюка міністрам, де детально розписано, які саме зміни до українського законодавства потрібно внести, аби держава могла зекономити. Деякі з пунктів: скасування стипендій у навчальних закладах, підвищення пенсійного віку, скасування виплат на новонароджених тощо.

ЧИТАТИ ПРО ДОКУМЕНТ "ДОРУЧЕННЯ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ №112" ВІД 4 ГРУДНЯ

В'ячеслав Кириленко, міністр культури та віце-прем'єр з гуманітарних питань, під час сьогоднішньої погоджувальної ради у парламенті пообіцяв, що найближчим часом підвищення пенсійного віку не буде.

"Ніякого скасування пенсій не буде, ніякого підвищення пенсійного віку не буде. Навпаки планується уніфікація законодавства щодо пенсій. Всі будуть отримувати зарплатню по одній схемі. Плюс осучаснення пенсій. Тобто з одного боку ми шукаємо джерела фінансування, а з другого робимо максимальні кроки для вирішення ситуації", - зазначив Кириленко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 13:32
"...в ближайшее время повышения пенсионного возраста не будет". А "ближайшее время" - это, пардон, сколько? До начала 2015 года уложитесь?
пенсінер до Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 15:41
Нажаль все загальними словами ніякої конеретики "Всі будуть отримувати зарплатню по одній схемі" це як по 1000 але всім порівно?І взагал вірити Кириленку який з 90-х при кормушці це щось перечить вимогам майдану.
екскурсовод до пенсінер Показати IP 22 Грудня 2014 17:49
Рік назад обіцяли покращення і де воно. Їм повірити - самого себе не поважати!
Анонім до Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 22:35
а чому так давго, он завтра ВР буде приймати пакетами законопроекти сєні і його Ко.
лучани Показати IP 22 Грудня 2014 13:38
Через совків та популістів знову будемо кормити нахаляву моложавих пенсіонерів та студентів-дармоїдів.
Анонім до лучани Показати IP 22 Грудня 2014 14:17
Уже сейчас до пенсии не доживает каждый четвертый...
віктор Показати IP 22 Грудня 2014 13:45
хто б що не дзявончав а ми переможемо..спочатку московських фашистів а пізніше і з наволоччю в україні розберемось...все в нас буде добре...хто не скаче той москаль - бо раби не скачуть. ланцюгами прикуті...та й московські брехунці тільки на сторінках ВН дзявкотять а на вулиці перші кричать - слава україні...такі то вони Херої...
Me-108 до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 14:17
ніхто не кричить "сал..а майдану" з розуміючих. а вас от скоро ще й чіпляати на ліхтарях будуть
віктор до Me-108 Показати IP 22 Грудня 2014 15:21
** та вам скоро капєц...як паршиві щурі визд*хаєте разом з путінськими бандитами....і заживуть люди на землі радісно і щасливо...
Me-108 до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 16:19
я в Луцьку, на Гордіюк проживаю,,, виздихаєм то точно ви поцілили
Штефан, Луцьк до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 18:44
коментар було видалено
розум Показати IP 22 Грудня 2014 13:52
Доскакались, куди вже далі. Ще, правда, не все розгромили, але то справа часу. Ламати не будувати.
Зоряна Показати IP 22 Грудня 2014 14:30
І так працюємо до смерті
Анонім Показати IP 22 Грудня 2014 14:38
Трошки дійшло, а інакше була б куля в лоб
Ага Показати IP 22 Грудня 2014 15:41
Лучше бы зарплату сделали европейскую, тогда бы и за газ население могло платить по рыночным ценам, и пенсионный фонд был бы полный, и вообще налогов бы хватало .НО как же наши оллигархи? Это их страшный сон платить рабам европейские зарплаты. НЕТ лучше содрать с них последнюю шкуру, но замок в Англиях прикупить .
петро Показати IP 22 Грудня 2014 16:18
але буде ще гірше