USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Поліцейський, якого спіймали у Луцьку на хабарі, - посадовець внутрішньої безпеки

11 Липня 2018 21:40
Працівники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки НПУ затримали в.о. начальника Волинського управління внутрішньої безпеки поліції за вимагання хабара. Неправомірну вигоду головний борець із корупцією у лавах обласної поліції вимагав та отримав за непритягнення до відповідальності працівника поліції.

Про це інформують на сторінці Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України у Фейсбук.

Як повідомлялося, посадовця затримали ввечері на вулиці Львівській. При собі поліцейський мав значну суму грошей.

Наприкінці 2017 року, під час проведення підсумкових нарад, керівництвом Департаменту внутрішньої безпеки НПУ було наголошено про незадовільну роботу волинського підрозділу служби. А невдовзі працівники центрального апарату ДВБ НПУ отримали оперативну інформацію про причетність очільника вищезазначеного обласного управління до корупційної діяльності.

38-річний полковник поліції, основне завдання якого захист працівників поліції від злочинних посягань та боротьба з «перевертнями в погонах», сам вдався до хабарництва. За непритягнення співробітника обласної поліції до кримінальної відповідальності посадовець забажав отримати 3 тисячі доларів США «винагороди».

За зібраними матеріалами ДВБ НПУ детективами Головного слідчого управління НПУ було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України.

В.о. начальника Волинського УДВБ НПУ було затримано в порядку ст.208 КПК України, за підтримки та процесуального керівництва ГПУ, бійцями відділу швидкого реагування ДВБ НПУ відразу після одержання ним хабара. Найближчим часом поліцейському оголосять підозру та оберуть міру запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
хохо Показати IP 11 Липня 2018 21:56
а чого лице героя не показуєте
Лучанин Показати IP 11 Липня 2018 22:00
Відносно нова машина, хрест який носить...зразу видно що борець з корупцією.
К.лучанин до Лучанин Показати IP 12 Липня 2018 12:48
Хрест золотий на шиї не ознака віруючої людини!!! ПОНТИ ГОНИТЬ! Мода така зараз ! Шкода, що ВИШИВАНКУ не одягнув. З вишиванкою був би повний фарш. Влада нинішня перефарбувалась. Корупціонер в УКРАЇНІ теж "борець" із корупцією.
Бачу Показати IP 11 Липня 2018 22:01
Якийсь віруючий, якшо має такий хрест на шиї)))))
та да до Бачу Показати IP 12 Липня 2018 00:02
от вірить чоловік - і бог йому посилає. і пагони і машину і $3000
Вася до Бачу Показати IP 12 Липня 2018 11:32
Ага, вірить в багатоликого бога Лавандоса
скептик Показати IP 11 Липня 2018 22:01
респект. побачимо, чи не прийдеться суддю затримувати
007 до скептик Показати IP 11 Липня 2018 22:16
в них такса 5000 де ще 2000 поділись.
008 до 007 Показати IP 12 Липня 2018 00:02
утруска
Ьь Показати IP 11 Липня 2018 22:14
Макогончук Руслан
вася до Ьь Показати IP 12 Липня 2018 12:23
якою "крисою" треба бути щоб "своїх" колег доїти?
МП Показати IP 11 Липня 2018 22:27
Та то якийсь піп!
Амінь Показати IP 11 Липня 2018 22:28
Ну шо пришльопки ВВБ Вол.області...кому ще грошей ....?
Мвс Показати IP 11 Липня 2018 23:02
Він все життя в поліції був наглий як паровоз корупціонер,весь в батька,ще з часів даі памятаю цього мажора,к*рва вже полковник!!!!!
ха до Мвс Показати IP 12 Липня 2018 00:04
а хто в поліції не наглий як танк корупціонер? хіба такі є?
Амінь Показати IP 11 Липня 2018 23:06
В Меньску ВК його ...на красну ...
хана макогону Показати IP 12 Липня 2018 00:00
підлий зрадник спритно проник до славних лав національної полюції, до самого можна так сказати її серця, але тепер караючий мяч правосуддя зблисне і відрубає по вуха загребущі руки хапуги
Вася Показати IP 12 Липня 2018 07:45
Та выдпустять його через трохи часу ... бо хворий і взагалі ті тітушки шо його затримували порушували закон. Правда прийдеться терпилі віддати майже все зароблене "честним" трудом правильним людям
Свідок затримання Показати IP 12 Липня 2018 08:09
Це все чистої води підстава. Хто був бачив, а якщо і не полінувався підійти і послухати)))
Правда Показати IP 12 Липня 2018 08:10
Хрест на грудях-це "ЩОСЬ".38-річний полковник ще і на пенсію піде в 45 з виплатою в 10-12 тис.Вже один з СБУ,що піймали біля Там-Таму сидить?Ми не на дні,ми в метровому мулі...
Клава Показати IP 12 Липня 2018 08:31
Неправда... Батько не був таким наглим, хоча брав та давав не менше..
Друг Показати IP 12 Липня 2018 08:57
Суддя в міжрайонному вже пальці послинив.зараз порішають і знову будуть захищати нас рабів
Мент Показати IP 12 Липня 2018 09:10
То Дулиш реалізувався?)
Мент Показати IP 12 Липня 2018 09:36
То Дулиш Сергій спрацював?
Носатий дядько Показати IP 12 Липня 2018 09:38
Видоять і відпустять. Ще й згодом відновиться на службу в мусарні через суд. ПС. Як там поживає Толік "Положи на столік"?
олександр Показати IP 12 Липня 2018 10:16
Скоріше всього мабуть як завжди обійдеться підозрою і мірою запобіжного заходу(як завжди).. В те що відсидить я не вірю.. Як кажуть в народі: "Ворон ворону око не виклює".
Ігор Показати IP 12 Липня 2018 11:03
Ще в відділі патрульноі поліціі в м.Ковелі є оборотєнь камандір 1роти Олександр Зайцев любе гроші як щур осипку і на що дивляться контр.служби
я Показати IP 12 Липня 2018 11:13
Стаючи на таку посаду поліцейський проходить спецперевірку, атестаційні комісії. Чому нічого не має за тих хто його ставив, їх тоже прикріпити до кримінального провадження, того що перевірки тоже за хабар проходив і посаду отримав за хабар, простий працівник у ВБ не потрапить там всі такі в""родки.
Євробидло Показати IP 12 Липня 2018 11:17
Поки ми тут кричим бляхи - не бляхи, митнити - розмитнити - спритники які повинні боротися з корупцією - її і породжують. Я ще раз повторю - потрібно тікати з цієї країни якнайшвидше і якнайдальше.
рома Показати IP 12 Липня 2018 12:51
надиюся його відпустите.дверь починете.
"Пасивіст" Показати IP 12 Липня 2018 14:24
Продовження спортивної рибалки, палко розхвалюваної Луценком: піймали, зфотографуфали, зважать і відпустять.
А Показати IP 12 Липня 2018 16:28
як тепер той працівник поліції у якого цей підлий зрадник "вимагав та отримав хабар за непритягнення до відповідальності" ?? Йому тепер все простятьі щей подяку оголосять чи як? Адже було значить за що нести три штуки баксів.
Пролог Показати IP 12 Липня 2018 18:04
Не "міра запобіжного заходу", а просто "запобіжний захід", а на російській - "мера пресечения". А все через те, що має можливість незаконно прослуховувати, а потім вирішує, про що доповідати " наверх", а про що - ні.
Сашко Показати IP 13 Липня 2018 12:25
А то не той Макогончук що з Сашком Радюком спільними справами займались?