USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Помер демобілізований боєць 51-ої ОМБР Іван Пащук

19 Березня 2016 11:51
На 22-му році життя відійшов у Вічність демобілізований військовослужбовець 51-ої ОМБР Іван Пащук з села Залісці. Сумна звістка сколихнула сьогодні Рожищенську родину, - інформують Відомості.

Невимовний біль втрати та величезне горе спіткало родину Пащуків. Хлопець був призваний до війська при першій хвилі мобілізації. Тож всі добре розуміємо, як переживали рідні, як молилася за сина мати, аби він повернувся із передової до отчого дому. Повернувся... Та видно боротися проти зовнішнього ворога для молодого чоловіка було легше, ніж подолати свій душевний біль, який залишила по собі невизнана війна...

Рожищенські самооборонівці просять всіх небайдужих та всіх, хто також, як Іван, захищав рідну землю зі зброєю в руках, прийти та віддати останню шану людині, яка, в такі ще молоді роки, пішла з життя... Похорон відбудеть завтра о 13 годині в селі Залісці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Перехожий Показати IP 19 Березня 2016 14:13
Як помер то? Чому не вказано?
Анонім Показати IP 19 Березня 2016 16:02
Почему реабилитацию проводят только в Луцке,а гребли в основном парней с сел,а ему в деревне даже поговорить не с кем,никто не поймёт героя у которого душа горит,в городе можно скрится,просто погулять,а в селе представьте парня который гуляет с конца села в другой,будут обидные сельские насмешки.типа шо дома всiдрова переколов.сил и времени его родителям пережить эту утрату молодого и красивого парня
Николай Показати IP 19 Березня 2016 16:11
Светлая память! Герои не умирают!
Волинянин Показати IP 19 Березня 2016 16:25
Яка причина раптової смерті??? P.S. Співчуття родині.
Анонім до Волинянин Показати IP 19 Березня 2016 18:27
Майдан
аноніму до Анонім Показати IP 19 Березня 2016 19:35
Ну ти і скот...
Віра Показати IP 19 Березня 2016 20:48
Боже, яке велике горе навіть для тих, хто цього молодого Героя не знав! Яке горе батькам? Чому наші кермачі переслідують цих мужніх хлопців і доводять до смерті, навіть якщо вони повернулися живими із пекла? Боже, допоможи, щоб трапилось чудо і наші українські хлопці повернулися здоровими! Земля пухом тим, хто віддав за нас своє життя!
Леся до Віра Показати IP 20 Березня 2016 13:09
Вірите я плакала, мені, чесно, це надоїло до ручки, як жити батькам далі??? Це дійсно був ЧОЛОВІК! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!
людина Показати IP 19 Березня 2016 22:05
Що ж сталося? Поранення сильне?Боже, біда яка....
Шо розучились читати до людина Показати IP 19 Березня 2016 22:34
подолати свій душевний біль, який залишила по собі невизнана війна...
рожищанин Показати IP 19 Березня 2016 22:39
самогубство
Анонім Показати IP 19 Березня 2016 22:48
Іван служив в прикордонній службі. Був снайпером і хорошим побратимом
Mik (галицька миша) Показати IP 20 Березня 2016 09:05
Вiчна й свiтла пам'ять тобi, Iване.
Анонім Показати IP 20 Березня 2016 18:11
Він повісився
Орест Показати IP 20 Березня 2016 18:20
Його знайшли повішеним
Небайдужа Показати IP 20 Березня 2016 22:42
Скільки ще молодих хлопців треба поховати поки закінчиться ця клята війна???!!!! Саме страшне те, що наші можновладці не розуміють, що прийде час коли за смерті цих молодих хлопців прийдеться відповідати перед Богом, а там вже всі рівні.... Шкода хлопця, йому ще б жити і жити. Співчуття сім'ї і сили перенести таку важку втрату!
Анонім Показати IP 21 Березня 2016 23:10
Досі не віриться!!! ;( Вічна Тобі Пам'ять, Іване!!!