USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Порошенко нагородив кращих працівників і діячів Волині

4 Грудня 2014 12:34
Волиняни отримали від Президента України Петра Порошенка державні нагороди. Про це йдеться на сторінці офіційного інтернет-представництва глави держави.

Петро Порошенко, 2 грудня, підписав указ № 904/2014 «Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ, організацій Волинської області», відповідно до якого дванадцятеро волинян отримають державні нагороди.

У документі зокрема йдеться: «За вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Волинської області, значні трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 75-річчя від дня утворення області постановляю:

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня ШУМСЬКОГО Віктора Анатолійовича - директора сільськогосподарського підприємства "Рать" Луцького району.

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня СЛАПЧУКА Василя Дмитровича - письменника, громадського діяча, члена Національної спілки письменників України.

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня БЛАЖЕНЧУКА Володимира Івановича - голову Волинського облвиконкому у 1990-1992 роках, представника Президента України у Волинській області у 1992-1994 роках, депутата Волинської обласної ради шести скликань, ЗАПОТОЦЬКОГО Артема Олександровича - старшого юрисконсульта відділу департаменту товариства "Континіум".

Нагородити орденом "За мужність" III ступеня СИЧУКА Миколу Георгійовича - члена Волинської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану, учасника антитерористичної операції на Сході України.

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня БОНДАР Катерину Миколаївну - пекаря-майстра товариства "Ковельський хлібокомбінат".

Нагородити медаллю "За працю і звитягу" КОВАЛЬЧУКА Віталія Ярославовича - птахівника бригади акціонерного товариства "Володимир-Волинська птахофабрика".

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ" ОСІЇК Ользі Терентіївні артистці драми Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ" БЕДЕНЮКУ Павлу Сергійовичу - завідувачеві Бихівської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги Любешівського району.

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ" ПИЛИПЮКУ Петру Павловичу - голові регіональної ради підприємців у Волинській області, генеральному директору товариства "Модерн-Експо"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ" ЗУБЧУК Катерині Василівні - редакторові відділу газети "Волинь-нова", члену Національної спілки журналістів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ" ТАРАСЮКУ Володимиру Йосиповичу - голові спортивного клубу "Олімп", викладачеві фізичної культури Луцького педагогічного коледжу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Люсі Показати IP 4 Грудня 2014 12:43
В шумського ще такої нагороди немає, таке відчуття що він в області один працює. Хоча всім зрозуміло,що це все гроші!!!!
Працівник сільського Показати IP 4 Грудня 2014 13:09
працівники роки гнуть спину а Шумський нагороди отримує від призедентів "накращий працівник" ДАЙ нагороду селянину який прокидається в 4 лягає спати 24 аби прогодувати дітей і в школу відправити а не тим хто нагороди здобуває завдяки бідним людям !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 4 Грудня 2014 13:11
Або в Слапчука,скільки йому вже можна давати.Вже все забрав у всіх,георїв треба давати нашим хлопцям,що сидять в окпах в Донецьку,кулі свистять над головами,кожен день прощаються з життЯм.Аюо Блаженчук,колишній комуняка,злодій набрався ,накрався за советів, а за вільної україни херой. Ото да,що змінилося панове від сталінсько-радянського режиму
Працівник Показати IP 4 Грудня 2014 13:29
Ти зроби для людей 1 відсоток , що зробив В. Шумський і тоді Україна буде багата і спокій буде в державі.
Луцьк Показати IP 4 Грудня 2014 13:36
Проснулись жаби рапухи . От вміють з диванів паскудити людей які працюють , а самі напевно і собі нічого не зробили. Моральні уро. и.
Знаю Показати IP 4 Грудня 2014 13:46
А хто в області зробив більше для людей - назвіть. Шумський платить найвищу зарплату серед сільгосппідприємств, найвищу оренду плату, дарує працівникам автомашини, побутову техніку , сам людяний і вихований. Цінує людей. Назвіть . Це пишуть люди яких дійсно душить ЖАБА. Вона їх і задушить.
Люсі до Знаю Показати IP 4 Грудня 2014 16:11
Для чого це писати він дає трударям,які в нього ішачать, а не просто так.
)))))) до Люсі Показати IP 4 Грудня 2014 19:30
Хай ішачать на себе. А коли Бог розуму не дав- то дякуйте таким як Шумський, який забезпечив їх роботою і платить зарплату.Побільше б таких керівників!!!!
павло до Знаю Показати IP 4 Грудня 2014 19:56
Назви найвищу зарплату , що платить шумський!посміємось разом!
блаженчук Показати IP 4 Грудня 2014 13:49
комунист как имногие другие.то кононовичев тоже надо
Лучеськ Показати IP 4 Грудня 2014 14:15
В.А. Шумський заслужив повагу людей не тільки Луцького району, а й Волині і цієї нагороди в нього ніхто не забере, навіть ці жалюгідні" коментатори", а от Пилипюка за що нагородили?
Льолік до Лучеськ Показати IP 4 Грудня 2014 16:14
Я щось пропустив,а що В.А.Шумський зробив для Волині, мабуть утримує деяких обласних чиновників???
Земляки Показати IP 4 Грудня 2014 14:27
Ми раді, що відзначили наших волинян такими нагородами, особливо раді за Віктора Анатолійовича, хоч він до нагород ставиться скептично. Вірно написали, що найвища нагорода - це повага людей . Вітаємо Вас пане Вікторе і всіх нагороджених.
Нік Показати IP 4 Грудня 2014 14:27
А за що Тарасюка?
111 Показати IP 4 Грудня 2014 14:38
Ех писакі х*ро- ві. Ви не варті і сліду цих людей.
Льолік Показати IP 4 Грудня 2014 16:12
Я щось пропустив, а що для Волині?
Хлібороб Показати IP 4 Грудня 2014 16:42
А кормить такого льоліка хлібом, м'ясом, молоком.
Волинь Показати IP 4 Грудня 2014 16:52
Пишуть бруд люди в яких бруд в душі ,ті, хто ніколи не досягне рівня Шумського, Пилипюка, Сичука, Зубчук, Тарасюка та інших відомих людей нашого краю.
тренер до Волинь Показати IP 4 Грудня 2014 21:35
Ну так напишіть, чим же той Тарасюк такий відомий. Звичайний вчитель фізкультури з педучилища. Чи може олімпійського чемпіона підготував?
Жук Показати IP 4 Грудня 2014 17:13
Троль кончений. Перестаньписати ху..ю. Собака гавкає, а люди працюючи звели чують себе і Україну .
Село Показати IP 4 Грудня 2014 17:18
Люся. А хто дає ще такі подарунки, як авто ? Чи ти тупа і нічого незрозуміла? Назви якщо знаєш.
Люса до Село Показати IP 4 Грудня 2014 18:26
Село воно і в Африці. За те що люди на пана працюють не покладаючв рук.В нас в області не один Шумський працює,а й багато інших аграріїв, а нагороджують як не одним то другим тільки одного.Возносять. Так що закрий пику!!!
Агро Показати IP 4 Грудня 2014 17:51
В . А. І такі як він Утримує не деяких чиновників, а усіх. І пенсіонерів, лікарів, вчителів і інших сплачуючи багатоміліонні податки державі. Тобі цього незрозуміти, бо ти Льолік.
Селянин Показати IP 4 Грудня 2014 17:52
Та ви ще будете щось проти Шумського,Зубчука,Тарасюка,Пилипюка рот відкривати.Та це хороші люди які будують Україну!
город до Селянин Показати IP 4 Грудня 2014 21:37
А ми, б..., їм тільки заважаємо.
Пенсіонер Показати IP 4 Грудня 2014 17:58
Вітаю вас пане Вікторе із нагородою,а на цих,як їх вже охрестили "льоліків"не зважайте .Людина ви хороша,усім допомагаєте,господарство у вас передове,та і заміна у вас достойна.Начуваний про ваших синів,відгуки тількі хороші.А це усе результат вашого виховання.Ще раз вітаю усіх.
селянин до Пенсіонер Показати IP 4 Грудня 2014 18:49
Самий головний колишній льолік і охрестив
селянин до Пенсіонер Показати IP 4 Грудня 2014 18:49
Самий головний колишній льолік і охрестив
ФК. " Рать" Показати IP 4 Грудня 2014 18:31
Вітаємо !!!!!!!!!! Рать чемпіон !!!!!!!!' Ми радіємо за нашого керівника господарства і президента футбольного клуба "Рать"
Друг Віктора лікар Показати IP 4 Грудня 2014 18:36
Ви радієте, а в когось вже передінсультний, або передінфарктний стан від заздрощів . Тиск зашкалює. Ось так
Ваня Показати IP 4 Грудня 2014 18:43
Пика з жалом в люськи. Ото ядовита і тупа баба. А може це кінь з яйця. и? Як там в медицині називаються такі істоти?
Філософ Показати IP 4 Грудня 2014 18:52
Вітаю вас.Недавно був я у лікарні,був свідком розмови жіночок.І чув як вас Вікторе Анатолійовичу говорили який ви великий господар.Казали що син на комбайні працює,і на полі,і на фермі помічник.Хороші сини,хороша заміна,це ваша заслуга.ще раз приєднуюсь до вітань.
Психіатр Показати IP 4 Грудня 2014 19:13
Я так поняв , що льолік - це діагноз і невиліковний.
Доктор Показати IP 4 Грудня 2014 19:35
Таких Льоліків потрібно ізольовувати від суспільства в спеціальні лікувальні заклади.
АТО Показати IP 4 Грудня 2014 19:40
Полішка Люса і в Африці полішка Люса. Хі - хі -хі..........
Коля Показати IP 4 Грудня 2014 20:09
Я за жовтень отримав 12 057 гривень і мені вистачає, а якщо тобі це мало то іди на Кромберг і будеш мати 2000-2500 . Паша(льолік) заспокойся . Я знаю що він тебе не взяв на роботу але ти знаєш чого. Ти брехун і злодій . Ти в рідної мами крадеш.
брехун до Коля Показати IP 4 Грудня 2014 21:39
Не за жовтень, а в жовтні за всеньке літо.
Журналіст Показати IP 4 Грудня 2014 21:59
Це один невдоволений троль завівся під всякими ніками (льолік,селянин,брехун,люсі) і строчить всяку х---ю, бризкає жовчю і слиною на комп.