USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Переможцем Євробачення-2017 стала Португалія

14 Травня 2017 01:43
У Києві сьогодні, 13 травня, відбувся фінал Євробачення-2017. На сцену цього вечора вийшло 26 учасників пісенного конкурсу. Перемогу здобув представник Португалії Сальвадор Собрал.

Із неймовірним результатом з 758 балами Сальвадор, який представляв Португалію, переміг із глибокою піснею "Амар Pelos Dois" (укр. - "Для нас обох") написана його сестрою Луїзою. Це перша перемога Португалії на пісенному конкурсі Євробачення, повідомляє eurovision.ua.

Друге місце отримав Крістіан Костов з Болгарії із 615 балами.

Молдовський гурт Sunstroke Project став третім із своєю піснею "Hey Mamma!".

Сальвадор Собрал – співак, якому вдається досягти на сцені унікальної музичної чуттєвості і магнетизму. Він вивчав психологію, але пристрасть до музики взяла гору, і став одним із найперспективніших виконавців на португальскій та іспанській музичній сцені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Вацык Показати IP 14 Травня 2017 09:08
Очередная голубизна!
Джек Показати IP 14 Травня 2017 09:41
Хто таке га@@@ вобще слухає? Канєшно краще того обколотого куска @@@ від україни...
123 Показати IP 14 Травня 2017 09:46
Треба подякувати Вєркє Сєрдючкє та Мєладзе за класний вибір українських представників, здатних завоювати аж 24 місце
Мікі Показати IP 14 Травня 2017 10:50
Ну, що хотіти, політично умовивовану Украіна вже минулого року заспівала. Тому і не в лідерах. Майдан 2004 євробачення виграє Руслана, післямайданне сьогодення,виграє Джамала. Політика, ускрізь політика
Кіндрат Панасович Показати IP 14 Травня 2017 11:48
Слава Богу не Україна!
Анонім Показати IP 14 Травня 2017 12:15
як на мене, то перше місце -Румунія, друге - Швеція, третє -Кіпр. решта все досить убоге
Хлоп Показати IP 14 Травня 2017 16:19
Нормальна пісня була в наших, не ганіть... Просто такий сталь уже давно в західних країнах не валить, віджив вже своє...
Анонім Показати IP 14 Травня 2017 17:42
Наша група не вміє співати!Вокал 0!