USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Президент нагородив волинянина орденом

28 Червня 2015 12:13
Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Президент України Петро Порошенко нагородив волинського волонтера та приватного підприємця Валерія Курстака.

Відповідний Указ №367/2015 розміщений на сайті глави держави.

Так, в документі йдеться, що нагороду чоловікові призначили за «значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Раніше державну нагороду своїм Указом Петро Порошенко присвоїв і волонтеру 51-ої ОМБР з Володимира-Волинського Роману Мартинюку.

Також деяких героїв-волинян Президент нагородив посмертно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатоль_ Показати IP 28 Червня 2015 12:22
Нововолинці щиросердечно вітають пана Валерія з високою нагородою держави! А від мене та пані Наталі Семенівни пану Валерію Курстаку-низький доземний уклін!
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 15:11
Удачі Вам!
Зінаіда Навроцька Показати IP 28 Червня 2015 15:14
Здоров'я Вам,щастя,радості та благополуччя!
мастер Показати IP 28 Червня 2015 16:17
наживаеться на вiйнi ще й орден дали ну держава жах
Мік (галицька миша) до мастер Показати IP 28 Червня 2015 17:38
Кожен зараз виживає як вміє
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 18:28
Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами громадян за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Орденом князя Ярослава Мудрого нагороджено голову ЦВК Михайла Охендовського-М. В. Охендовський призначений членом ЦВК[7] (обраний за квотою Партії регіонів)[8] НОрмально. ГОЛОВА ЦВК РЕГІОНАЛ , РЕЗУЛЬТАТ ВИБОРІВ ПРОГНОЗОВАНИЙ.
волонтер з волині Показати IP 28 Червня 2015 23:31
Це добре що пантКурстк отримав нагороду,дійсно людина заслужила. Але чому не згадують тих людей які готують пану Курстаку поїздку... борщі, різні смаколики волинські, сало , овочі та фрукти, камуфляж , аптечки і т.д. Це все класно. Курстак раз в два тижні з'їздив в зону ато герой , а люди які два тижні готують йому поїздку ніхто!!! і не разу в своїх інтерв'ю їх не згадав. якщо так і піде далі то він перестане їздити бо тиловиків які готують поїздку скоро не залишиться!!!
Зінаіда Навроцька Показати IP 28 Червня 2015 23:51
Вас всіх,що"жаба задавила"?Люди,котрі допомагали і далі будуть допомагати!Адже це все нашим дітям на фронт!!!Якщо ви не ідете-іде пан Курстак!Я знаю,що це він робить з початку війни!А ви (як і я до речі)декілька разів зліпили вареники і за це вам орден?!У вас просто у всіх однин діагноз"жаба задавила"!Ви навіть імен своїх не показуєте!Певно,у вічі тільки підлещуєтесь!Слабо,напевне,говорити брехню від свого імені.
Зінаіда Навроцька Показати IP 28 Червня 2015 23:57
http://cs543108.vk.me/v543108435/12451/Es7tREMWHfY.jpg