USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Президент волинської асоціації міні-футболу вболіває за Росію на ЧС

16 Червня 2018 23:06
Президент Асоціації міні-футболу Волині, атовець Сергій Голоскоков відкрито вболіває за збірну Росії на Чемпіонаті світу з футболу, що проходить у країні-агресорі.

Відповідний допис було опубліковано на сторінці громадської спілки «Спілка воїнів АТО Волині» у Фейсбук.

Як зазначається в дописі, учасників АТО Волині, спортсменів глибоко обурює факт та дії президента асоціації міні-футболу Волині, учасника АТО Сергія Голоскокова.

«В той час, коли на Горохівщині ховають героя Вільчинського Миколу Григоровича, загиблого від кулі снайпера, на Волині помирають 2 демобілізовані захисники, на сході знову 2 - 200, 6 - 300, вболівати за країну агресора, радіти його успіхам, публічно фотографуватися з триколором та виставляти фото в мережу — надзвичайно обурливий факт. Якщо Сергій заплутався, тоді в нього надзвичайно мало часу, щоб визначитися або Україна, в якій він живе, працює, захищає, або Росія – вокзал, валіза. Щодо даного факту просимо зацікавитися працівників СБУ його діяльністю та бачення себе в Україні», - йдеться у дописі.

Нагадаємо, уродженець села Старики Горохівського району Микола Вільчинський загинув 12 червня у зоні проведення операції Об’єднаних сил. У нього залишилися батьки та дружина з новонародженою донькою. 16 червня загиблого бійця 24 бригади поховали у селі Піски Горохівського району.

Відтак, усі футболісти, учасники АТО засуджують таку поведінку й вимагатимуть відставки Сергія Голоскокова з посади президента асоціації міні-футболу Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
АНАТОЛЬ Показати IP 16 Червня 2018 23:24
Шо тута такого
Ірен Показати IP 16 Червня 2018 23:39
Оце є причиною перевірки де він "воював"? як? і з ким?
свідомий до Ірен Показати IP 17 Червня 2018 11:22
Судячи з останнього фото, ця людина носила форму, зброю, але ніколи не воювала і воювати не збиралася. З положення в якому хлопці тримають автомати, не можливо їх швидко вивести в положення для стрільби у разі раптової появи загрози. А чистота екіпіровки, відсутність жодного додаткового магазину наводить на думку, що ніякої загрози хлопці не очікують, там де вони її мабуть і не повинно бути. При темпі стрільби з автомату 600 п/хв., з в паніці зажатим спусковим гачком, ріжок вилітає за 3-4 секунди. Досвідчений боєць швидше відмовиться від бронежилета, а ніж від додаткових магазинів. Хоча, можливо, це просто фото з пеших днів, де люди ще немають ніякого досвіду.
Читач до свідомий Показати IP 18 Червня 2018 15:24
В Сергія, наскільки мені відомо, проблеми з хребтом. І вони не стали для нього причиною закосити від мобілізації. Знаю його зі школи майже 40 років. Росфлаг це його особиста самоідентифікація. Просто не варто особисте життя виставляти в інтернеті.
дідо Показати IP 16 Червня 2018 23:42
недивно, закінчив 9у маскальську школу.... совок-перекотиполе-колаборант.
777 Показати IP 16 Червня 2018 23:42
Та ні шо такого,мізки тільки треба включити тута.
Ого Показати IP 17 Червня 2018 00:09
На театральну площу на сцену висуньте запитайте по принципу данильчука. Слабо?
Миколай Показати IP 17 Червня 2018 00:21
Підтвердження цілеспрямованої "сліпоти" СБУ і підконтрольності шоколадним царькам.
888 Показати IP 17 Червня 2018 00:24
Фото із трояндою Спартака могло бути зробленим задовго до війни. На телевізорі видно, що була гра спартак-зеніт. Фото на фоні нашого прапору могло бути також зробленим до війни. Фото після гри із Аравією могло бути зробленим в Росії із його товаришами або в нас із його приїзджими родичами із росії. Його друзі можуть бути не путінськими сатаністами, а нормальними людьми і підтримувати укропів, там таких теж багато. А якщо все таки йому п*х на Неньку, а таких і серед атовців багато , вони там суто за кеш і мутки, то нехай сняться йому наші хлопці до самої старості в самих страшних снах. Можливо він відсидівся десь в штабі і тої війни толком і не бачив, бачив би без рук чи ніг, бридився би триматися за ту шмату, не зважаючи на самих близьких родичів.
Зоряк Шкурян до 888 Показати IP 17 Червня 2018 10:30
Впізнаю локацію, де зроблено фото після гри із Аравією. Це т.з. банкетка в "футбольному пабі" "Живе пиво" на Грушевського 8. Відвертий гадючник і бадяжня. Чесно кажучи там тим сєпарам і місце.
Анонім Показати IP 17 Червня 2018 01:12
А в Україні є такий вид спорту, як футбол? Це ьізнес, а не спорт. Футзал і міні футбол - це ще спорт на ентузіазмі Приберіть його з посади - і на Волині пропаде взагалі футзал і міні. А далі - жоппа з двума "п", або очько з "ь"
Степан (Крымчанин) Показати IP 17 Червня 2018 01:44
Пацани, ви точно з катушек спригнули. Це його особиста справа.
Анонім Показати IP 17 Червня 2018 02:34
Всі такі розумні, а ви де були?
споживавач Показати IP 17 Червня 2018 05:13
інтелект аж зашкалює ну і рило в нього
некто до споживавач Показати IP 17 Червня 2018 10:06
по крайней мере, он напишет слово «споживач» без ошибки ;-)
Я Показати IP 17 Червня 2018 05:37
У свідомих розрив шаблонів.. От бізнеси потроха у РФ, роттердам плюс, вугілля з ДНР вони не бачать А тут - тупий допис, ниття, скарги і вереск..Як були дурнями на майдані так і залишились
11 Показати IP 17 Червня 2018 07:39
А де картка приватбанку на допомогу ?
Таня Строцюк Показати IP 17 Червня 2018 08:15
До таких покидьків треба вживати заходи суворого реагування. Позбавити всіх пільг і привілеїв, і контроль громадськості. Або чімодан-вакзал...
Я до Таня Строцюк Показати IP 18 Червня 2018 06:34
подивись у дзеркало - може покидьок у ньому??
я Показати IP 17 Червня 2018 08:24
Тепер,що всім рідним ,які в Росії і друзям не зустрічатися??? Може до вас врешті решт колись і дійде,що війна не через простих людей....
Мир Показати IP 17 Червня 2018 09:49
А як же виховання у дітей патріатизму яких вчить тому міні футболу.чи скоро всі повиходять з прапорами раши
Анонім Показати IP 17 Червня 2018 09:50
Зрада зрадная!У свідомих мозок закипів)
некто Показати IP 17 Червня 2018 10:04
Российский триколор не запрещен на законодательном уровне, а за кого болеет человек в футболе - это его личное дело. Уверен, многие тут болеют за Реал, Барсу и прочие мировые гранды, но никто вас не назывет предателями и прочим. Разделяйте политику и спорт. Всем мир
888 до некто Показати IP 17 Червня 2018 18:03
Якби Іспанія чи Швеція вклала тисячі моїх земляків, точно така сама реакція була б на іспанський чи шведський прапори. ПС. Спорт, мистецтво, музика тд. і політика -нероздільні, чи ви з сєпарською мразотою на стадіоні будете обійматися?
Рон Показати IP 17 Червня 2018 13:53
А шо тіпа в нас свобода слова чи як? То його діло які він фотки виставляє і за кого вболіває. І взагалі ми ж досі газ в Росії купляємо і щось не чути криків з цього приводу
Зара Показати IP 17 Червня 2018 16:24
Особисто знаю купу людей, що на словах за неньку, а по справах у Москву або Варшаву. А тут людину реально в 15-му забрали - це факт
1234 Показати IP 17 Червня 2018 17:17
А за збірну Німеччини можна вболівати?Може пригадаємо німцям Другу Світову? Якщо в мене, наприклад, близькі родичі у РОсії, то що - не можна ними спілкуватися, тому що якомусь атошніку це не подобається? НЕ можна їздити до них у гості? Спорт - це мир. Чи ви хочете тільки ускладнювати і надалі ситуаці. з сусідом, которий пов'язаний з нами найтіснішими зв'язками. Футбол - це не Путін. Чи для вас Путін - це все, що за східним кордоном України? Може декому краще спакувати самім валізи ї поїхати до діяспори у Америку чи Канаду і заспокоїтися і дати людям нормально жити в Україні.
777 до 1234 Показати IP 17 Червня 2018 22:55
Можна просто поїхати вболівати і не обвішуватися флагом. Сьогодні одним завтра іншим. Тим більше як написали атовець. Ганьба
Лучанка Показати IP 17 Червня 2018 17:27
А синочок президента УКраїни у футболці з написом "Росія" - це нормально, так? І нічого, якось нікого це не обурює.
панду геть Показати IP 17 Червня 2018 21:22
Мабуть він зрозумів що краще грати в футбола а не воювати.
Таки Да Показати IP 18 Червня 2018 10:44
Дивлячись на масову підтримку ,,зза Порєбріка" треба задуматись.Той хто втрачав на ВІЙНІ друзів,сидів під обстрілами Граду чи мінометів ніколи не поїде до окупантів!
Євген Показати IP 8 Липня 2018 21:32
ФСБ вміє просувати своїх агентів і не лише в лави АТО чи керівництва міні-футболу... А тут - ну підпоїли москальські дружки і проколовся... КГБ(СБУ) - агу? Є знову для вас робота чи ні?