USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Протистояти державному перевороту закликають лучан

19 Січня 2014 08:00
Долучитися до віча, що відбудеться у неділю, 19 січня на Театральному майдані у Луцьку закликають мешканців міста організатори.

Загальноміське віче «Ні – державному перевороту!», організатором якого є Громадське об’єднання «Майдан», розпочнеться 19 січня о 14.00 на Театральному майдані у Луцьку. Про це повідомляють організатори.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 19 Січня 2014 08:14
Державний переворот розпочався в 2008 році,коли кремлівська аферистка Тимошенко загребла під себе всю владу. А Янукович в 2010 продовжив "славну "традицію. БЮТ та ПР совєтські бандформування.
громадянин Показати IP 19 Січня 2014 09:30
Сказати чесно, заграли вже ті майдауни, всі свята перес**ють. Головне, що баламутить все купка ганебних екс-. На місті влади дав би їм шуфлі в руки і хай би маслали гноївку на фермі. І ефект якийсь і душевна близкість до гівна...
Лучанин Показати IP 19 Січня 2014 10:01
Буваю на майдані в Києві щотижня це найбільше розчарування в мому житті. В тому бомж центрі стоять пусті палатки , як і в нас у Луцьку . Не вірте цим Лебідю Раку і Щуці досить нехай *** ця кл** опозиція разом з цією владою Боже допоможи Україні у цьому замкнутому крузі.
Лучанину Показати IP 19 Січня 2014 11:03
То давайте Ви, шановний пане лучанину, також шановний громадяне, організуйте супротив тому беззаконню, що чинить влада. Потрібно щось робити, далі так не може бути! Критикувати можна, сидячи за комп'ютером! На майдані мужні люди. Їм потрібна підтримка. Невже будемо і далі пасивно сидіти, спостерігаючи, як кучка людей (клан керманича і його оприски) так легко й із космічною швидкістю стають мультіміліардерами. То це правильно?
от андони Показати IP 19 Січня 2014 11:07
списки склали. ні одного автобуса на Київ не відправили ті хто закликає боротися. сьогодні будуть піаритись і кудись людей водити.
ага Показати IP 19 Січня 2014 11:12
майдан у Луцьку представленний молодіжним крилом різних політичних сил. громада не представленна на майдані і політики не зацікавленні щоб громада там була, тому для цього нічого не робиться. це привело до того що громаді с*ати на майдан як ітим політикам на людей. політики використовують сцену майдана лише для своїх цілей.
Роман Показати IP 19 Січня 2014 11:36
Не вірю тим лідерам, хто стоїть за тими партіями і організаціями, що підписались під закликом до проведення Віче що у Києві, що у Луцьку!!! Ви подивіться хто очолює ті партії та об'єднання на Волині? Це збіговисько нероб, політичних прос...к, та піарщиків! Хто з них, хоч один, щось суттєве зробив для людей, для громади, а вони вже не один рік на тих підмостках горлянку рвуть?! Суспільство потребує нових лідерів, з новими ідеями, програмами виходу із складної політичної ситуації в Україні, а не лише з гаслами: "геть", "ганьба", "хто не скаче - той..." Це не вихід із ситуації!!!
Саша Показати IP 19 Січня 2014 11:55
КОЖЕН КОМУ НАБРИДЛА ЦЯ ВЛАДА - ВИХОДЬ НА МАЙДАН! НЕ ЗА ПОЛІТИКІВ А ЗА СЕБЕ!
У-ух! Показати IP 19 Січня 2014 12:45
"ОРГАНІЗАТОРИ "майданів,понаїдали МОРДИ,набрали політичної ваги і ,знову,прагнуть до корита пробитися...Їх не цікавить Україна,їхні лозунги "геть",,,а собі до корита"так"
Юрко Залупельний Показати IP 19 Січня 2014 13:16
ЯНУКОВИЧ НАШ ЗАКОННО ИЗБРАННЫЙ ПРЕЗИДЕНТ!!!
Юрко Залупельний Показати IP 19 Січня 2014 13:19
ПАНЫ ОППОЗИЦИОНЕРЫ! ЖДИТЕ 15 ГОДА, ВЫИГРЫВАЙТЕ ВЫБОРЫ И ОБКАКИВАЙТЕСЬ ЕЩЕ РАЗ, НО ЗАКОННО! НЕТ СОМАЛИ В УКРАИНЕ!!!
Лучанин Показати IP 19 Січня 2014 16:15
ура в народу є здоровый глузд. Луцький майдан в провалі)))
местный Показати IP 19 Січня 2014 20:01
бабло кончилось - все по домам - дальше сопите в 2 дырки
ого Показати IP 20 Січня 2014 04:47
а федік як ряху від'їв, в універі був дрищ! Ледве не колихався!))
питання Показати IP 20 Січня 2014 16:02
А хто, власне, погрожує державним переворотом? На плакаті написано нонсенс - держваного перевороту бажають якраз ті, хто закликає "Ні державному перевороту".