USD 27.75 27.95
  • USD 27.75 27.95
  • EUR 33.25 33.42
  • PLN 7.25 7.33

«Разом і назавжди»: луцькі студенти пройшлися Маршем гідності

В обласному центрі Волині знову чути лозунги «Разом і назавжди!». Так, вулицями міста пройшлися сотні студентів, аби нагадати всім про перший розгін Майдану та про те, що молодь має гідність й досі згуртована.

Марш гідності студента відбувся сьогодні, 1-ого грудня 2015-ого року.

Нагадаємо, що саме цей день, два роки тому, став точкою відліку у боротьбі української молоді проти кривавого режиму Януковича, коли відбувся перший розгін Майдану, побиття студентів у ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Студенти своїми діями нагадують владцям та правоохоронцям, що не всі покарані за тодішні події й справедливість остаточно не відновлена.

Учасники заходу кажуть, вони показують, що наша гідність у волинян є, і як би студентів не били, вони стоятимуть у боротьбі, мовляв, революція триває.

Хода розпочалася о 13:00 годині від Історичного факультету СНУ імені Лесі Українки. А далі вирушили під стіни Прокуратури вимагати справедливого розслідування злочинів проти майданівців. .
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus