Розшукують 43-річного волинянина, який зник на заробітках на Київщині
43-річного мешканця Рожищенського району, який 11 вересня поїхав у Київську область й не повернувся, розшукує поліція.
Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформацію про його місце перебування негайно повідомити поліцію, - інформують у прес-службі волинської поліції.
11 вересня цього року поїхав у Київську область на проведення ремонтних робіт і не повернувся Шепелюк Володимир Васильович, 01 червня 1973 року народження, житель села Мильськ Рожищенського району.
Прикмети чоловіка: зріст 186 см., худорлявої тілобудови, обличчя смугле, волосся темне, коротке.
Був одягнений: штани сірого кольору, синя сорочка у клітинку, чорні туфлі із шкірозамінника.
У разі отримання Вами будь-якої інформації про місце перебування чоловіка, просимо терміново повідомити поліцію за наступними номерами телефонів: (03368) 2-16-02, 0685844011, 063-466-10-66, 050-207-72-00, (03368) 2-11-52, 0663689522 або 102.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформацію про його місце перебування негайно повідомити поліцію, - інформують у прес-службі волинської поліції.
11 вересня цього року поїхав у Київську область на проведення ремонтних робіт і не повернувся Шепелюк Володимир Васильович, 01 червня 1973 року народження, житель села Мильськ Рожищенського району.
Прикмети чоловіка: зріст 186 см., худорлявої тілобудови, обличчя смугле, волосся темне, коротке.
Був одягнений: штани сірого кольору, синя сорочка у клітинку, чорні туфлі із шкірозамінника.
У разі отримання Вами будь-якої інформації про місце перебування чоловіка, просимо терміново повідомити поліцію за наступними номерами телефонів: (03368) 2-16-02, 0685844011, 063-466-10-66, 050-207-72-00, (03368) 2-11-52, 0663689522 або 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
ВОНО
Показати IP
14 Вересня 2016 19:36
попав у рабство до забудовника. не він перший і не він останній при нашій селфі-поліції
Анонім
Показати IP
14 Вересня 2016 21:52
брєд.....може бухає десь)))) на новому місці...всього два дні після приїзду
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
Сьогодні 23:28
Сьогодні 23:28
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.