USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Селянам заборонять продавати на ринках молоко і свіжину?

18 Грудня 2014 11:07
За кулісами сцен, де «державні мужі» виступають з трибун та говорять про «підтримку» українського села та навіть із барського плеча кидають хліборобам якісь крихти підтримки, вже з 1 січня 2015 року Законом України буде заборонено селянам продавати на базарах молоко та сир домашнього виробництва, а також – свіжину.

Про це повідомляє «Волинська газета».

Закон України «Про безпечність та якість харчових продуктів». Стаття 35. «Агропродовольчі ринки»:

«1. Забороняється реалізація та обіг необробленого молока та сиру домашнього виробництва, а також туш або частин туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на агропродовольчих ринках. (Частина перша статті 35 набирає чинності з 1 січня 2015 року згідно з пунктом 1 розділу XI цього Закону)».

Таким чином, буквально через 10 днів на волинських базарах кожен дядько, який продаватиме смалену соломою свіжину, буде злісним порушником чинного законодавства. А бабуся, яка пропонуватиме молодим мамам свіже молоко чи сир – ледь не «ворогом народу».

Чому ні старий міністр аграрного профілю, ні новопризначений, ані «антинародний» парламент попереднього скликання, ані нинішній «демократичний», не скасували цю антиселянську норму цієї заборони, до якої не додумувалися в Україні навіть гітлерівські окупанти, історія наразі замовчує.

Але що до «Фінансового Майдану» може долучитися ще й майдан «Молочний», то до цього, мабуть, уже недалеко.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, в області проаналазували проблеми сільського господарства і дали оцінку розвитку різних його галузей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 55
Там Там Показати IP 18 Грудня 2014 11:17
УРЯЯЯ!!!
Анонім до Там Там Показати IP 18 Грудня 2014 14:55
Дебільне ріщення. В якій країні ми живемо. Заберуть мясо за безцінь, нашприцують водою і продадуть з 100% накруткою, як молоко з 200% накруткою. Їж і пий
123 до Там Там Показати IP 19 Грудня 2014 11:04
А що ви хотіли, ідіоти? Європу,євростандарти - от і маєте євростандарти.
ubbb до 123 Показати IP 19 Грудня 2014 18:41
"...на агропродовольчих ринках..." вихід - селянський кооператив із магазином.
ВОНО Показати IP 18 Грудня 2014 11:18
Ура !!! Ми знову здобули!!!
розум до ВОНО Показати IP 18 Грудня 2014 11:22
Догосподарювались. Ура три рази... Живемо ж ми гей. Слава кому, скажіть...
Вона до розум Показати IP 18 Грудня 2014 11:50
Слава ГЕЙропі!
Анонім до Вона Показати IP 18 Грудня 2014 18:09
коментар було видалено
Анонім до розум Показати IP 18 Грудня 2014 21:09
Слава МОЛЕКУЛЯРНІЙ КУХНІ,
ВОНО до ВОНО Показати IP 18 Грудня 2014 11:25
як що серцозно: 1. сказавши А потрібно говорити і далі. 2. Досить напіврішень потрібно на законодавчому рівні (під загрозою тюремного увязнення) заборонити українцям споживати натуральні продукти.3. Збережем здоровя нації бо натуральні продукти то зло - то мікроби і бактерії, а в пластмасі такого нема і не буде. 4. Слава удяду, Слава депутатам!!!
Дід Панас до ВОНО Показати IP 18 Грудня 2014 14:13
Axxxaaaxxxaaaxxaxax! Не буде "сала героям!"?
дулю им Показати IP 18 Грудня 2014 11:20
Буду покупать с машин, хай сами жрут магазинное. Придумали Украина без базара и домашней колбасы .Все на корысть большого бизнеса в этой стране.
Лілюся Показати IP 18 Грудня 2014 11:21
Заберуть у людей останню можливість якось вижити, не те щоб навіть заробляти. А у покупців зникне можливість вживати домашні екологічно чисті продукти
розум Показати IP 18 Грудня 2014 11:24
Готується новий геноцид українського народу. На цей раз тотальний. Виживуть одиниці.
ВОНО до розум Показати IP 18 Грудня 2014 11:27
оголосіть весь план, якщо ви його не курите звичайно!!!
Ага до ВОНО Показати IP 18 Грудня 2014 11:38
Это вопрос задайте Сене.
УРЯ!!! Показати IP 18 Грудня 2014 11:25
СЛАВА ГЕЙРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗУ! ЗДОБУЛИ диб*ли!
.... Показати IP 18 Грудня 2014 11:27
ну й придурки...що купувати молоко в маркетах - яке тиждень не скисає, а потім вкривається пластівцями??? ні....люба владо, ПОДАВИСЬ!!! а я буду їсти домашній сир і натуральний!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 11:29
Оце да.Всіми їсти курку табака пана курчака і олігарха Мартиняка,яка начинена пенциліном і преміксами.Все скупують спекулянти і будуть продавати у магазинах по 1000 грн за кіло, а в селян будуть покупать по 22 грн кіло.Ну третій мавйдан вже скоро буде
ВОНО до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 12:01
недіждешся!!! Порошенко грошей на таке не дасть от і будете дома сидіти та скиглити
Угода про асоціацію Показати IP 18 Грудня 2014 11:46
ВН і всі решта евроінтеграторів, ви ж за це боролися - це ж записано в угоді про асоціацію із ЄС!!! Чи ви як ті хохли не читали, що підписуваали?????
Макс до Угода про асоціацію Показати IP 18 Грудня 2014 12:50
А они теперь все заднюю включат, «мы не хотели», «то не ми, то всьо Путін». Уроды, вам человеческим языком объясняли до чего доведут ваши скакания на майдане, а вы все орали «слава! слава! здобули!», ну вот теперь питайтесь своими славами, героями, и птн пнх. Народ заслуживает той жизни, которую сам выбрал, нация лживых, завистливых сраколизов!
Виктор Федорович про до Угода про асоціацію Показати IP 18 Грудня 2014 16:47
А у нас вже давно нихто и ничого не читае и думати видвикають а навищо коли е "чесни" канали яки все "гарно" и в "правильному" напрямку розкажуть
Ігор Показати IP 18 Грудня 2014 11:59
Краще купувати в магазині ніж на вулиці стихійно. Звичайно, краще домашні продукти натуральні, але ж вони з паличками різними бактеріальними і чека не можуть вручити селяни коли продають молоко домашнє. Купувати на вулиці м"ясо -більша можливість захворіти різними хворобами . Так само як і на базарах будь-де чи тов селах чи у нас в Луцьку -продавці чеків не видають і бувають різні випадки -брак вдома додивився і так далі -важко доказати що куплено саме у того продавця!!! Хотілося б щоб свинину і молоко продавали селяни і мали можливість заробляти але не так як у літку продають молоко і м"ясо коли жара прямо на асфальті
ВОНО до Ігор Показати IP 18 Грудня 2014 12:03
не роби інших дурнішіими за себе, на асфальті продають одиниці і ті від безнадії, бо всі місця на ринках окупували жлоби перекупщики
Україна Показати IP 18 Грудня 2014 12:09
Без села подохните як руді миші!!!
валя Показати IP 18 Грудня 2014 12:30
Треба щоб усі продавці мали чеки. А то вони уникають відповідальності.
Оля до валя Показати IP 18 Грудня 2014 12:55
У бюджетних організаціях, де є платні послуги не видають ніяких чеків, а пишуть на бумажках зроблені на компютері,нібито їх здають в касу, а потім, половину собі, а я кусь долю може і а наш кошт. І це перевіряє КРУ та пропускає таку нісенітницю, хоч добре всі знають, що дакумент справедилвий- це касовий чек, або розхідний касовий ордер, який дається банком, як документ строгої звітності. Але ж тоді не вкрадеш,правда?здадуть в касу, а ви ,щоб селяни давали чеки-це бюджет, де працівники живуть з
my_gift до валя Показати IP 18 Грудня 2014 14:01
Не у всіх магазинах чеки видають.
Ярослав Показати IP 18 Грудня 2014 12:46
всі хочуть жити. Але чому на бідних які ту копійку заробляють і ще і тут до них придертися. хто хоче той купляе хто не хоче не купляє. Яка всім різниця? чому владці так не турбуються про життя людей як там де їм вигідно щоб у них купляли? краще б вони так турбувались про ціни рівень життя українців як принизити ще більше тих людей
ВОНО до Ярослав Показати IP 18 Грудня 2014 13:09
влада в руках олігархів, От вона про своїх і думає, про олігархів звичайно, а не про якихось там голодранців
Анонім до Ярослав Показати IP 21 Грудня 2014 15:37
А різниця їм така що вони прибирають конкурентів. хто ж захоче купувати пластмасове м"ясо у єс, коли можна купити натуральне у п"ять разів дешевше? доскакалися... напевно винуваті кляті москалі. який же ж дурний в нас народ, і яка в нього коротка пам"ять-помаранчева революція нічому не навчила
волинянин Показати IP 18 Грудня 2014 13:20
Дожилися українці!!!буде супер ,щоб вижити селяни везуть Натуральні продукти на ринок без хімії !!!!що це погано????МОЛОКО в закупщиків 1 л 2.50 свині 1 кг 22 це нормально ??? на ринку молоко 18 сало середнє 40 !!! ТИ УР*Д в параменті не сиди закони кончані не придумуй поживи в селі і попробуй як це легко щоб було молоко треба харчі для корови ціна харчів буде 8 000 плюс догляд за твариною !!!заробиш багато на ринку??????????
селянин(колишній) до волинянин Показати IP 18 Грудня 2014 13:40
Харош тут волати, всі ..ять хочуть жити як в європі, тільки шоб порядки були украінські. Так не буде - або європа, або залишається все як є. Відносно натуральності - питання велике, добра половина, якщо не більша, продукціі вже давно не повністю натуральна. Ви думаєте селяни дурні? Вже давно всі свинки на продаж преміксами годуються, з молоком така ж ситуація. Так що не треба тут мявкати, порядок однозначно має бути, хтось мусить контролювати ту продукцію так чи інакше. Як вихід , до речі не нове, шукаєте собі в селі дядька якому довіряєте, і таритесь там раз чи два на тиждень, можна всім під'іздом чи кілька квартир. І всім добре.
ага до селянин(колишній) Показати IP 18 Грудня 2014 14:23
Не надо гнать на селян. Они продавая это на рынках, хоть одеть, обуть семью могли, а тепер все доходы пойдут в карман крупных производителей продуктов, а селянину установят минимальные закупочные цены и шо дальше им делать ,с протянутой рукой под церкву.
волинянин до селянин(колишній) Показати IP 18 Грудня 2014 15:49
Жити як в європі хай дотації платять селянам за землю !!! Вже давно всі свинки на продаж преміксами годуються, з молоком така ж ситуація! Свинки на продаж на преміксах це убитки по перше ціна менша і люди возмущаються !!!ТИ купляєш на преміксах ?думаю ні так і кожний а на щод молока не треба мені говорити хімія як молоко з хімією ти що корову годуєш преміксами щоб молоко давала тобі корова за рік здохне а то і раніше...В мене 5 корів 100л за сутки думаєш це легко за 2.50 продати !!!!!!!!!!!
ага до волинянин Показати IP 18 Грудня 2014 17:19
Кого вы слушаете .Мясо на премиксах и натуральное различаються как небо и земля, по вкусу и запаху при жарке. Шо то у меня есть знакомые повыходили замуж в Германию, Бельгию и Италию ,как приедут так жрут за обе щеки и их мужья иностранцы нахваливают все, от помидор до кровянки. У них все красиво запакованно, а вкуса нет. Уже у нас последнее удовольствие решили забрать.
злий до ага Показати IP 18 Грудня 2014 17:49
Заїп уться забирати
МИ Показати IP 18 Грудня 2014 13:34
Все идет к тому чтоб люди землю продали за копейки, как мы получили сертификаты-бумажки за огромные заводы и остались без работы.
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 13:51
Скоро Янукович стане героєм України, так як не підписував ту асоціацію, за простих селян думав. А купка недоучених за сільське сало студентів рейваху накрутило.
111 Показати IP 18 Грудня 2014 14:02
Слухайте селянина (колишнього), я давно так роблю. Молочне нам прямо на роботу возить жіночка з села, якій не вигідно якусь гидоту підливати, бо ніхто купляти не буде. Так само купую курку, індика або телятину. Хоча картоплю, да! вона призналась, що аби бур'яни не полоти - кроплять землю отрутохімікатами добре і то всі в селі. Але де ви бачили щоб у фермерських чи СГПП господарствах хтось із сапками на полях робив? Хто хоче без ГМО, отрути і т.д. - вперед - на своє поле, дачу чи город!!!!!
Ага Показати IP 18 Грудня 2014 14:29
Хватит врать про химию у селян. Пойди купи европейскую свинину мороженную и посмотри що там вытекает при жарке и становиться черного цвета. Ты думаешь не химия ,ха ха оно и мясом то не пахнет. Оно такое же и свежее и овощи пласмасса .
Олександр Показати IP 18 Грудня 2014 14:57
Процитую Порошенка:"Не буде правити олігархат..." Від цієї заборони виграють підприємства підконтрольні "Континіуму" (говоримо про Волинь), тобто олігархи не правитимуть. а просто зароблятимуть ще більше. Про народ ніхто й не збирався думати. Я просто споживач. але м"ясо-молочний Майдан підтримаю. Базар все одно існуватиме ще довго, може, змінить "ДАХ". але попит породить пропозицію, і, знову, виграють олігархи, мєнти, податківці... - всі крім народу. "Слугам народу" процитую "Марсельєзу" в перекладі: "До зброї, громадяни !!!"
м'ясничОК Показати IP 18 Грудня 2014 15:14
наш народ обовязково придумає,як викрутитися.не були б то МИ!
злий Показати IP 18 Грудня 2014 16:48
Ой дограються вони з тим 'законом'..просто пісець.....Щоб не мати де купити домашнього сала...це їм не мацкалі ,ще трохи і терпець у людей урветься
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 16:57
Це умова вступу в СОТ в 2008 році. Чи ви де б і л и ?
Ага до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 18:17
Не свисти, мы в СОТ давно там нет ничего подобного .А вот в ЕС на базарах нет домашнего молока, творога, сметаны, колбасы и копчений, только овощи и фрукты. Это европейские правила.Уже идет инфа, что отложат на два года вроде бы этот закон.
ку Показати IP 18 Грудня 2014 18:31
Ох згадую слова Азарова. А ніхто не вірив. Ну нічого наш народ тільки так розуміє коли півень в сраку клюне, а до цього одні емоції, ну тепер їжте повною ложко і за дві щоки.
салоїд до ку Показати IP 18 Грудня 2014 19:35
А що у кровосісі були якісь слова? Блеяло щось завжди на незрозумілій мові
ку Показати IP 18 Грудня 2014 20:00
Говорив, що саме продаж сільгосппродукції у такій формі як у статті буде заборонено.
Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 20:17
ми тепер не зможемо купити справжнього молока,сметани і сиру? доведеться тепер хавати хімічні калатуші білого кольору
екскурсовод до Анонім Показати IP 18 Грудня 2014 20:47
хавайте рошенки по 100 грн кг.
Юра Показати IP 21 Грудня 2014 14:27
Я купував і буду купувати на ринку а якщо все ж заборонять то краще поїду в село там куплю цілого кабана і як захочу так і засмалю соломою чи лампою, і ніякий там хрен немає права заборонити від вет-санітара до самого губернатора. Чого це я маю купувати в їхніх магазинах та ще й вдома досмалювати на газовій плитці або вирізати сантиметрову шерсть? Хай наша шановна влада їсть зі шерстю. Нам треба президент такий як "бацько Лукашенко" який думає впершу чергу про село а не про місто