USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Сепаратисти на Сході почали здаватися в полон, - МВС

1 Липня 2014 11:45
Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомляє про масову втечу і здачу в полон "ополченців" у зоні проведення АТО.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook сьогодні, 1 липня.

«Колоради-ватники почали здаватися в полон (навіть групами) і складати зброю в деяких районах проведення АТО!

Російські ватажки терористичних банд, намагаються виявляти незгодних, випадки погроз вбивством (розстрілів) підтверджуються.

Втім, ті кому вдається, тікають. Звичайно, до перемоги нам ще дуже далеко, шлях важкий і тернистий, але сигнал позитивний. Головне - безпека мирних громадян! З Богом!»

Раніше в штабі АТО повідомили про те, що "ополченці" звернулися до українських військових з проханням про створення безпечного коридору для того, щоб можна було перейти на бік Збройних сил України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
аяяй Показати IP 1 Липня 2014 11:58
тількими щоб не отримати від них ножа у спину!!!!!!!!!!!!!!!!
гість Показати IP 1 Липня 2014 12:26
хе, поставки грошенят з расєї затримуються?
иван Показати IP 1 Липня 2014 13:04
а кордон коли закриють ? і чому ще на волі директор погранкондрабандной служби хенерал литвин? так що казочки казочки і із одежі на ній тільки було волосся-!
Анонім Показати IP 1 Липня 2014 13:13
фейсбук...усе зрозуміло.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Липня 2014 14:19
посилати пачками на зону. буде кому відновлювати економіку сходу
луцький до НЕЛУЧАНИН Показати IP 1 Липня 2014 15:41
Типу ти тут у економічному раю живеш?:))) На себе дивись спочатку, а потім інших повчай!!!
Юхим до луцький Показати IP 1 Липня 2014 15:58
Економічний рай-не рай, але краще хай ці зеки на сході тусуються, ніж тут.
мирна до Юхим Показати IP 1 Липня 2014 17:59
А у нас тут своїх дов***в вистачає!!!
Юхим Показати IP 1 Липня 2014 15:06
В полон не брати!
Андрій76 Показати IP 1 Липня 2014 16:02
Власть меняеться..,сказал отаман грыциан лугандонический и повернул папаху направо. Сюжет из фильма:"Свадьба в Лугандоновке"...