USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Що потребує Самооборона на кордоні з Білоруссю

19 Березня 2014 17:49
Представники Самооборони Майдану, які вирушили на державний кордон України, опинилися у нелегких умовах.

Про це йшлося під час зустрічі представників Самооборони Майдану на Волині та представників волинських ЗМІ 19 березня.

Начальник штабу Волинського представництва Самооборони Майдану Андрій Хведчак розповів, що понад 30 представників Самооборони Майдану вирушило на державний кордон з Республікою Білорусь. З його слів, дуже погана ситуація із матеріальним забезпеченням добровольців на кордоні. Їм видали діряві намети, «одноразові» спальники. Частина представників Самооброни, ті, хто мав похідний досвід, взяла з собою каремати, спальники, намети, інші ж потрапили у непросте становище. Найближчим часом, у четвер, їм передадуть необхідні речі. Також допомогти тим, хто зголосився охороняти державний кордон, закликають волинян. Існує потреба у спальних мішках, теплих речах, раціях, наметах та теплих речах.

Спільне патрулювання відбувається тому, що великі сили прикордонників перекинули на східний кордон держави.

До того ж, виник парадокс, коли впродовж декількох останніх днів значні кошти надійшли на потреби Міністерства оборони. Водночас, Державна прикордонна служба, яка не підпорядковується міністерству, не отримала такої підтримки. Зі слів представників Самооборони, матеріальна база у прикордонників «ніяка», бракує пального, тож прикордонники також потребують допомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
я Показати IP 19 Березня 2014 18:05
а може вам ще баб туди завезти?не на курорт збирались.солтат має переносити всі тяготи солдатської служби.тім дали тім не дали.патріотизмом тут і не пахне.вже починає кумарити цей автомайдан самооборона правий сектор.треба було їхати в крим і там всіх ставити на коліна,люструвати,писати заяви.Слабо було?
правосекам Показати IP 19 Березня 2014 18:06
Попроси у Бацьки может печеньку даст. Из за вас страна разваливается, все это понимают и вас люто ненавидят с каждым днем все больше и больше
лучанка Показати IP 19 Березня 2014 18:06
А заробити слабо???????? Чого поперлися на той кордон, там ніякої російської техніки немає!!! Закинули дезу, щоб люди останні копійки їм несли!!! Майданівськи гроші вже прожерли? Скоро посівна, на вас пахати і пахати, лопати в руки і вперед!!!!!!!!! Скільки з вас дармоїдів записалося в Нацгвардію??? Ярош сказав, що ПС і зброю здавати не будуть і записуватись в армію не будуть!!!! А зі сцени агітують, аж піна з рота йде!
я Показати IP 19 Березня 2014 18:10
а те **но що з центру міста вивезли і за замком любарта повикидали вже прибрали?ще й кордон позас***ють,самі на своєму лайні і підсковзнуться
Ирина Показати IP 19 Березня 2014 18:14
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 19 Березня 2014 18:16
однією із фраз колишньої присяги було "стійко переносити всі тяготи і позбавлення військової служби, не щадити своєї крові і самого життя при виконанні військового обов'язку", а якщо ви жалієтесь які ви захисники?????
Ольга Показати IP 19 Березня 2014 18:18
Шановні так звані оборонівці_ ви що на далі волинян за дурнів будете тримати. Посади получили псевдо-демократи, то нехай дадуть кошти із своїх зарплат Гузь, Пирожик, Пустовіт, ті хто здійснив державний переворот розказуючи нам про євроінтеграцію, а тепер сам Яценюк говорить, що Янукович був правий, що ця угода призведе до економічного краху нашої держави. То що ж ви натворили, дурнмалосвідчені. Волиняни, не ведіться на їх заклики надавати кошти, америка припинила давати долари, гузь лексуса придбав, а Пирожик придбав 3 кімнатну квартиру на Київському майдані, де живе з дочкою. Ось вам єврореволюція. А щоб не бути пусторслівною, почитайте дану статтю, може реально гляните, куди нас привели ці доморощені демократи http://korrdon.info/ukraine/54876-yacenyuk-kosvenno-priznal-chto-yanukovich-byl-prav.html
тюмень Показати IP 19 Березня 2014 18:39
Ребятки слухайте наших стариков! Они жизнь прошли и плохого не посоветают!
дети Показати IP 19 Березня 2014 18:46
Если честно я не ожидал что в Волыни так здраво расуждают!) Мой Отец оттуда!и мне есть кем гордттся!)
Правдолюб Показати IP 19 Березня 2014 18:56
На рахунок того,що погранци ничого не мають згидний повнистью.А мудил з самооборони треба терминово забрати з граници бо ще нароблядь дилов,а хочуть на границю вперед на кримську границю!
Хліба Показати IP 19 Березня 2014 19:17
Хліба нам привезіть. Вже не можемо їсти без хліба те вороже білоруське масло і сметану, що забираємо в бабок.
Анонім до Хліба Показати IP 19 Березня 2014 20:25
Хто горе знав, той ковбасу без хліба їв!
Сын Показати IP 19 Березня 2014 19:19
Ярош или лопаты не держал или шо,но хлопцев на гибель ведет!а кто поумнее то есть Батьки все говорят работайте и все будет! И низкий поклон им!!!!!!!!!
що що Показати IP 19 Березня 2014 19:30
що, що ....пілюлєй від бацька Лукашенка
Макс до що що Показати IP 19 Березня 2014 20:56
І копняка під зад, щоб летіли аж до Криму!
Вася Показати IP 19 Березня 2014 19:38
Правий сектор відпочивайте. А ці п... л и нехай завтра йдуть покажуть на що вони здатні . Хоча б до колісника
поц Показати IP 19 Березня 2014 19:43
кацапури закрили роти....негайно!!!!!!
ну ты и до поц Показати IP 19 Березня 2014 20:24
ПОЦ по еврейски мужской половой орган. Как высоко ты себя ценишь. Видимо очень эрудирован. А ротика тебе закроют не нервничай ПОЦ.
Українець до ну ты и Показати IP 19 Березня 2014 21:34
Поц уменьшительное от потцен , что означает маленький (ущербный) п...н, он себя вообше за г...о считает.
льоша Показати IP 19 Березня 2014 19:46
пацани тримайтеся- волиняни своiх не кидають!!!
г.тюмень Показати IP 19 Березня 2014 20:42
Вы даже так далеко и то братья мои! Это что то значит?
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 22:27
Знову люди допоможіть! - це все на що здатні секта пс. Думали будуть зустрічати з хлібом і сіллю - і на кордоні урвалось!
Свобода на смак Показати IP 20 Березня 2014 01:37
Чому ми мусимо допомагати ПС, в той час - коли наші хлопці на перекопі їдять одні сухпаї??? Краще ці гроші та спорядження передати на Крим.
бабай Показати IP 20 Березня 2014 03:45
троли вон!!!!!
мая Показати IP 20 Березня 2014 03:47
пс---молодцi!!!!!!
За УПА Показати IP 20 Березня 2014 11:39
Героям Слава! Слава!! Слава!!!
до заупа Показати IP 20 Березня 2014 13:19
Попий водички. І не горлань, дурнику.