USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скільки коштує дипломна робота у Луцьку

19 Червня 2014 10:06
Дипломну роботу з оцінкою "відмінно", виявляється, може отримати будь-хто. Студенту для цього треба докласти мінімум зусиль. Зокрема, Інформаційне агентство Волинські Новини зауважило, що в луцьких маршрутках усі мають доступ до реклами одного із таких агентств. Зараз мова - про маршрутне таксі № 3.

Варто наголосити, що ця організація пропонує не лише послуги з написання популярних нині дипломних та курсових робіт. Також фірма приймає замовлення на написання десертацій та наукових робіт, завдяки яким люди отримують певні звання і визнання в суспільстві.



Окрім того, в інтернеті можна без проблем знайти чимало організацій, що займаються написанням робіт на замовлення. Щоправда, коштує таке задовлення недешево. Про це інформує ТРК «Аверс».

Зі слів працівників однієї з агенцій, що надає послуги з написання таких робіт, бакалаврська, приблизно 40 сторінок чистого тексту, вся десь 55 сторінок, коштуватиме 1000-1200 гривень. Написання виступу роботи вартуватиме 120 гривень, а презентація - 50 гривень. "Це вже замовляють перед захистом, коли робота преревірена, всі доопрацювання зроблені», - додають працівники організації.

На запитання про якість цих робіт, кажуть, що гарантують найвищі бали: «ми працюємо вже 8 років, завжди пишемо роботи на 4, 5».

Дехто пише дипломні роботи вдома, так би мовити, підзаробляє. Свої контакти ці люди розміщують зазвичай у соціальних мережах, наприклад, в «Контактах». Якщо ввести у пошук слово "диплом", з’являється сила-силенна груп, де вам пропонують послуги з написання балакаврських та магістерських робіт. Якщо самостійно студент пише дипломну впродовж навчального року, то тут обіцяють виконати її лише за 2-3 дні.

Зі слів волинянки Надії, яка надає послуги з написання, робота коштуватиме до тисячі гривень. "В принципі за 3 дні я стовідсотково зроблю», - орієнтує з термінами виконання вона.

Окрім того, замовити дипломні роботи можна і у викладачів волинських вишів.

«Можна замовити дипломну і у викладачів, деякі навіть вимагають. Я навчаюсь на заочному, у мене в групі всі купляли, робота коштує 400 доларів. Я одна відмовилася, мабуть того що була одна така в групі - мені поставили чотири», - говорить студентка (ім'я з етичним міркувань змінено).

Така новація стала уже традицією. Щоправда, молоді люди, розуміючи, що це економія дорогоцінного часу, ставляться до цього по-різному.

Економія часу та й, як то кажуть, мізків. Коли одні не досипають ночі, днями просиджують у бібліотеках, щоб написати якісну дипломну роботу та отримати бодай 4, інші не переймаються, купуючи роботи на замовлення. Однак чи можна буде назвати згодом цих людей справжніми фахівцями - питання риторичне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
лучани Показати IP 19 Червня 2014 10:19
Проблема не в агенціях та студентах, а у ВНЗ,які приймають куплені дипломні роботи. Це ганьба для ВНЗ.
lutchanka до лучани Показати IP 19 Червня 2014 11:41
А звідки у вузі знають, що робота куплена?! Чи на ній прямо так і написано?
АБВ до lutchanka Показати IP 19 Червня 2014 12:03
Викладач який працює років з 5 років, по перших сторінках побачить чи куплена чи ні
студент Показати IP 19 Червня 2014 10:23
деякы вузи взагалі самонаписані дипломні не приймають - тільки ті допускаються до захисту котрі пишуть викладачі - а ціни космічні - бакалавра 350 доларів - спеціаліста 400 доларів - магістра 500 доларів - а деякі ивкладачі і ще дорожче беруть
Анонім до студент Показати IP 19 Червня 2014 10:35
Тут скажемо, що викладачі теж атестуються і щось пишуть, типу проводять дослідження. І "продвигають" свої методи і методики. Так от і в курсових та дипломних студентів маж бути те, що сприяє "продвиганню" викладача. (Табачникоподібного).
lutchanka до студент Показати IP 19 Червня 2014 11:41
Конкретно назива
lutchanka до студент Показати IP 19 Червня 2014 11:43
Конкретно називайте - вуз, факультет, бо в іншому випадку - ви брешете!!!
я до lutchanka Показати IP 19 Червня 2014 14:43
я Вам особисто (в приват) можу назвати ВУЗ, факультет, кафедру та викладача! І повірте він там такий не один. Ціна минулого року була 400$ для спеціаліста!
Колишній студент до студент Показати IP 19 Червня 2014 14:59
Все вірно, сам заплатив 400 € !
Сєрий до Колишній студент Показати IP 3 Квітня 2017 20:50
доброго дня хочу до вас звернутися нащод такого питаня м ені треба написати дипломну роботу
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 10:32
Колись зайшов на одну фірму, і нашу розмову із менеджером перервав телефонний дзвінок. Менеджер вислуховував, обурювався. Суть розмови була в тому, що якийсь викладач не хоче ставити оцінку, хоче хоч раз побачити того студента, себто менеджера. На що той відповів: "А я за що тобі гроші плачу? То твої проблеми, як підійти до викладача і в мене має бути гарна оцінка." Та й вимкнув мобілку і повернувся до мене.
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 10:47
Та який дурний їм платить такі гроші за дипломні і курсові.Бібліотекарі пишуть за 200-300 грн на любу тема,професійно і грамотно.
100 Показати IP 19 Червня 2014 11:30
Карєру якраз роблять ті хто купує. Вони знають як використовувати чужу працю і не соромляться її використовувати.
Я до Аноніма Показати IP 19 Червня 2014 11:41
Такі гроші платить більшість, тому що викладачі мозги винесуть, якщо не в них написана. Особистий досвід!!!
lutchanka до Я до Аноніма Показати IP 19 Червня 2014 11:46
А чому ж ви не писали сам(-а)? мабуть, мізків не вистачило! В іншому випадку на таких викладачів ви б знайшли "управу"!
Всезнайко Показати IP 19 Червня 2014 11:52
З власного досвіду повідомляю, що навчалася в ЛНТУ і дипломну роботу писала сама, ніхто мені мізки не виносив і оцінили мій проект на 5. Так що у різних студентів-викладачів по-різному..Хто купує, а хто пише сам..
voliynianka до Всезнайко Показати IP 19 Червня 2014 11:57
Молодець!!!!
кава до Всезнайко Показати IP 16 Жовтня 2014 00:35
я вірю сама писала.Відмінно отримала
voliynianka Показати IP 19 Червня 2014 11:53
Сьогодні моя дитина блискуче захистила магістерську роботу, яку писала сама!!! І ніхто ніколи з неї не вимагав щось "купувати"! І роботу вона писала не 3 дні(як тут якась халтурщиця з агентства дзявкнула!), а досить довго(спочатку бакалаврська робота, участь в конференціях, а тепер - магістерська).
ТЕЖ мама до voliynianka Показати IP 19 Червня 2014 12:30
моя дитина теж пише сама. правда, це коштує і їй і мені кучу нервів. і не платить, бо ніхто і не вимагає. я за це вдячна вузу - ЛНТУ. все чесно. захищається теж на цьому тижні. розум завжди в ціні.
Анонім Показати IP 19 Червня 2014 12:30
Тільки дураки купують у цього агентства дипломні.Газети кишать оголошеннями пише пів Луцька і беруть 300-400 грн залежно від складності матеріалу.Особливо багато з цього інституту післядипломної освіти.Підвищують кваліфікацію селюки,вчителі, тупі, як валянки.Ця нікому непотрібна структура підвищує їм кваліфікацію, понадають дурних тем, а вони шукають,щоб їм написали і пишуть щозбреде.Ото підвищення кваліфікації,оце науковці,кому воно надо? Тримати сотні дармоїдів на наші податки
L до Анонім Показати IP 20 Червня 2014 09:00
Тільки "дураки", яким батьки не вклали в голову мізки, купують дипломні роботи. а розумні - пишуть самі! Судячи з вашого опусу - ви і є той тупий селюк. який не здатний нічого написати сам - граматику. мабуть, в руках не тримав...
ТарасШевченко Показати IP 19 Червня 2014 19:22
Якби ви вчились так, як треба, То й мудрість би була своя...
Студент... Показати IP 19 Червня 2014 21:19
і я сам робив дипломну по будівництву... два місяці від компа не вилазив із тими кресленнями..... вставав в 8.00 і за комп, а лягав не раніше 12 ночі... зір впав шо капєц...зато розробив 10 листів креслень формату А1... і + кучу розрахунків конструкцій в різних моднячих програмах... Велике спасибі О.А. хто знає - той пойме...
Корінний лучанин до Студент... Показати IP 20 Червня 2014 10:08
ЯКЕ ВЕЛИКЕ ДОСЯГНЕННЯ! Я робив дипломну роботу коли ще компів не було і спокійно без напруги і очі не вилазили! Завдання мав ще за півроку до захисту. Це вже дурка конкретна створювати собі такі проблеми та робити такі "подвиги"! Ну молодець що сам робив, але тільки й всього.... Не треба все на останній час відкладати тоді й здоровіший будеш і задоволення від роботи та знань отримаєш!
Наталія Показати IP 19 Червня 2014 21:48
Сьогодні захищала диплом в ЛНТУ. Оцінка - 97 балів. Платила? Та ви що! Сама написала диплом як минулого, так і цього року.ж ТАк, час пішло вдосталь, і сил, і нервів. Проте зробила сама. В групі 6 людей, 5 з них - червоні дипломи. Всі червоні дипломи писали САМ, без грошей (знаю це точно). Люди, вчіться працювати головою, а не перебиватися тим, що за гроші все купується)
АХУРАМАЗДА Показати IP 20 Червня 2014 20:05
Хто робив собі дипломну роботу сам, псуючи зір та жертвуючи сном, той у майбутньому буде робити дипломні іншим на замовлення, щоб заробити на прожиття. А хто купив собі дипломну роботу, того чекає світле і безтурботне майбутнє. Діалектика! :)
Коррінний лучанин до АХУРАМАЗДА Показати IP 20 Червня 2014 21:36
Погоджуюсь. На жаль таке є в житті!!!
Олена до АХУРАМАЗДА Показати IP 15 Липня 2015 15:52
Якби ж то всі так бережливо ставились до свого здоров я, коли справа стосується алкоголю, куріння, компів, телефонів ( це ж теж як негативно на зір впливає))) і т д. Всі згадують про здоров я, коли реально мозком треба попрацювати) Якщо ти купуєш диплом, є 3 варіанти: 1. Ти тупий. Хоча це дуже суперечливо.Навіть для мавпи керівник зможе допомогти написати його. 2. Лінь і маскування цього "нема часу" 3. Купа бабла в твоїх батьків, і в принципі майбутнє забезпечене. Нафіга диплом тоді писати))
Волинянка Показати IP 20 Червня 2015 20:27
Навчалась у СНУ на юридичному факультеті, писала самостійно дипломну роботу спеціаліста, отримала "Відмінно", хоча серед моїх знайомих було багато тих, хто купив і теж отримав 5. Прикро, але мабуть робота головою викладачами менш цінується, ніж 350 долларів, які їм заплатять.
Олена Показати IP 15 Липня 2015 15:43
Якщо твоя черепна коробка, хоча б на відсотків 30% заповнена сірою речовиною, то тобі вистачить розуміння того, що купувати диплом це дурість. Звичайно,якщо ти знаєш ціну кожній гривні. Я сама писала диплом, не один раз. Маю дві вищі освіти, і два рази захищалась. Ніхто не заставляв нічого купувати. Якщо за 5 років в університеті тебе навчили лише тому, як давати хабарі тим, хто цього не вимагає і купувати чиїй знання, це дуже прикро. А "нехватка часу і т д" гарно замаскована лінь і не більше. Я і працювала, і навчалась, і найголовніше те, що виховую маленьку дитину. Так важко, в основному диплом писала вночі. Нерви, сльози, істерики, всяке бувало. Але це мегакруте відчуття, коли твою працю оцінюють на високому рівні. Навіть при тому, що зараз ці дипломи нікому не потрібні, коли працевлаштовуєшся. І від них успіх в житті не залежить. Ось це сумно.
Богдан Показати IP 8 Жовтня 2015 10:40
коментар було видалено
Маргарита Показати IP 12 Лютого 2019 13:02
Та перестаньте ви писати таке. Усі користуються послугами авторів. Ви думаєте політики самі собі промови пишуть? Ви думаєте усі самі пишуть собі дисертації? Ви думаєте викладачі ніколи не користувалися послугами авторів? Не смішіть. Людина може гарно вчитися, але не встигає сама написати роботу. Це нормально. Адже написання - це лише одна частина, а ще потрібен захист. Щоб захистити роботу, необхідно її прочитати, добре продумати, і врешті решт уміти зв'язати свій текст перед комісією. Я замовляла роботи у ІЦ "Манускрипт" (https://studentmanuscript.com.ua) і вважаю, що це правильне рішення. Усю складну роботу зробив автор. Опрацював за мене літературу, написав текст без плагіату (як я замовила 70% унікальності), а я отримала гарну роботу. Витратила тиждень, щоб вивчити, прочитати і вникнути в тему і захистила на відмінно. І краще я витрачу 400 баксів на роботу, ніж я буду ночами сидіти над сотнями книг, щоб здати роботу, яка ніяким чином не впливає на мої знання, але яка дасть мені змогу отримати гарну оцінку і врешті-решт диплом.