USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Снайпер 51 ОМБ застрелив полковника РФ

29 Липня 2014 10:31
Снайпер 51 бригади застрелив полковника російської армії. Той завозив в Україну зброю для терористів. Про це повідомив на своїй сторінці в мережі, депутат Запорізької міськради Денис П'ятигорець:

"Сегодня великий день! Грандиозная военная операция по взятию Саур-Могилы прошла на самом высоком уровне. Ее смело можно вносить в учебники по военному делу. 51-я, 72-я и 79-я сомкнули кольцо. Это было очень тяжело. Сепры рвали ребят изо всех сил. Но наши прорвались. А сепры превратились в перегной для знаменитых украинских черноземов. Это я пишу для всех тех, кто говорит о "нас сливают", "вокруг одни предатели", "в штабе АТО все тупые". Вот так вот.

Ну, и еще один позитивчик для всех почитателей талантов украинской армии. 28 июля ах*евший от безнаказанности полковник вооруженных сил РФ в форме, с шевронами, погонами и (как потом оказалось) удостоверением личности вез груз оружия для сепров с рашки на территорию Украины. Но оружие лугандонам не дошло.

Добрейшей души и непередаваемой скромности снайпер из разведроты 51-й бригады продекорировал неказистое убранство москальского УАЗика мозгами охеревшего полковника. Ну, и доблестные разведчики приняли под белые руки всех сопровождавших полковника лиц, пока те удивленно разглядывали спонтанный рестайлинг унылого УАЗика.

Мораль — нехер к нам ехать. Или покупайте путевку на отдых в Украине — и тогда вэлкам! Или пластиковый мешок. Слава Украине!!!"

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
гість Показати IP 29 Липня 2014 10:34
І це тільки початок! Слава Україні! Скоро всіх непрошених ватників спіткає те саме
Слава Україні! до гість Показати IP 29 Липня 2014 10:41
Згідна! Слава Україні! Але це ж війна з Росією!
Анонім до гість Показати IP 29 Липня 2014 11:43
72 бригада (в районе Краснопартизанска), похоже, попала в плотное кольцо. Вчера с полдесятого вечера ее стали оттеснять в сторону гос. границы с РФ. Подмоги и коридора у них нет - постоянно вопят о помощи. Всю ночь они находились под плотным минометным и артиллерийским огнем ополчения.
Луцьк Показати IP 29 Липня 2014 10:40
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Вася Показати IP 29 Липня 2014 10:42
Респект і уважуха парням ЗСУ. автору за викладку матеріала
Володимир-Волинський Показати IP 29 Липня 2014 10:44
Повністю не розформована)Респект снайперу
Казки давнiх укрiв Показати IP 29 Липня 2014 10:54
Том перший
Казкар Показати IP 29 Липня 2014 11:15
коментар було видалено
Юхим до Казкар Показати IP 29 Липня 2014 11:21
Щоб побачити м"ясо раджу тобі самому туди поїхати
донецк Показати IP 29 Липня 2014 11:19
коментар було видалено
Патріот Показати IP 29 Липня 2014 11:20
Де фото трупа? Звідки відомо що полковник? А може то був генерал чи маршал?
депутат? Показати IP 29 Липня 2014 11:21
це тепер у нас такі депутати? нічого не скажеш - ото гарно пише. сором - купа матів в депутатів.
Тарас Показати IP 29 Липня 2014 11:23
Україні негайно потрібно закупити в Швеції зенітні RBS-70 (Rb-70Mk2 чи "Bolide") (які продадуть) встановлені на шасі. На даному етапі не потрібно сподіватись на скору підтримку США і ЕС. Негайно потрібно закупити 200 комплексів. Дальність дії до 8км, висота до 5км. Комплекси не дорогі, дешевші "Стінгерів" - вважаються переносними, але "важкими", краще купляти вже змонтованими на шасі. Навчання персоналу - тиждень. Наведення - по лазеру, є варіанти з підтримкою РЛС.
шевченко до Тарас Показати IP 29 Липня 2014 11:32
ти шо-думкою богатієш?
шеф Показати IP 29 Липня 2014 11:34
росіяни що ви тут від нас чекаєте .. наша земля ми вам не раді ... давайте кожен у своій державі наведе лад через рік буде результат розберемся хто ліпший господар а зараз піздуйте додому поки живі
Анонім Показати IP 29 Липня 2014 11:38
Фейк однозначно
порада до Анонім Показати IP 29 Липня 2014 11:56
Онанім, і по тебе тітонька з косою скоро прийде, як не покинеш бздуру писати.
Самопоміч Показати IP 29 Липня 2014 11:46
Знаю Дениса, він хоч і емоційний, але просто так ля-ля не буде... Не фейк. перепритав у друзів, що там воюють.
SVV Показати IP 29 Липня 2014 12:25
Нарешті зрозуміли, лізуть - стріляй! Вони нас не пожаліють.
Юхим Показати IP 29 Липня 2014 12:42
До Аноніма. Пиши свою хрінь на сайтах путєн-ньюз. Незважаючи на те, що ти підписуєшся анонімом, визначити твою дислокацію великих труднощів не складе.
Варяжский гость до Юхим Показати IP 29 Липня 2014 13:25
Приглашаем всех свидомых патриотив в гости в Россию или нейтральную территорию. На дискуссию. Мы - мирные люди. Готовы на переговоры
Одессит до Варяжский гость Показати IP 29 Липня 2014 14:10
Зачем нам куда-то ехать? Сперва наведем порядок у себя, кто к нам пришел с оружием, тот будет с ним похоронен. Да и о чем с вами говорить? Мы к вам не вторгались, мирные люди.
Снайпер Показати IP 29 Липня 2014 13:22
Коли український снайпер вбиває російського полковника - це герой. А коли російський снайпер вбив волинського полковника - то він злочинець і нашому горю немає межі. Так воно і є. Слава Україні! Побільше таких героїв, як волинський полковник! Тільки смерть може зробити з пересічного вояка Героя! Героям слава!!!!!!! Треба вмирати за Єдину Україну! Крим - це Україна! Донбас - це Україна! Слава Україні!!!!
Юхим до Снайпер Показати IP 29 Липня 2014 14:12
Річ у тому кого і на якій теріторії вбито. Волинський полковник захищав рідну землю. Російський - хотів її знищити разом з населенням.
Дмитро Показати IP 29 Липня 2014 13:50
Вже не можу слухати цих ідіотів, які тільки про перемоги розповідають, скромно замовчуючи поразки. Ні дурнуватому Тимчуку, який мільйон разів брехав, то про 25-й кадр, то про 1000 вбитих терористів та одного пораненого нашого, то про взяття Саур-Могили. Вчора нашу бронетанкову колону, що ніби взяла Шахтарськ і Торез просто рознесли в хлам, 30% техніки і особового складу вийшли з ладу, хлопці опинились у новому котлі. А тут все співають про погони, снайперів та взяття Саур-Могили. ХОЧЕТЬСЯ ПРОСТО ЗНАТИ ПРАВДУ!
завтра до Дмитро Показати IP 29 Липня 2014 14:21
Поїдь - подивися!!!
саша Показати IP 29 Липня 2014 18:38
нуй деб!
Земляк Показати IP 29 Липня 2014 18:38
Какие вы доверчивые, поверили депутату))))